עדיין בתולה

עדיין בתולה

שלום! אני בת 23 ועדיין בתולה (שומרת על בתולי עד שאמצא את הגבר שאיתו אחליט להתחתן) 1) ברצוני לדעת האם זו תופעה נורמאלית שאינני חשה דחף פיזי לקיון יחסי מין. כשאני פוגשת גבר כלבבי זה מסתיים בכמיהה רגשית בלבד. חברותי שהתנסו בקיום יחסי מין טוענות שיש לי בעיה. 2) כיצד ניתן להגיע לידי סיפוק מיני ע'י גירוי עצמי, ומהי התחושה? תודה בתולה מתוסכלת.

אין אף גבר ששווה אותך

וכדי שלא תתאכזבי הטקטיקה צריכה להיות הפוכה: תלכי על מי שבא ראשון ותלמדי להנות. עצם חוסר ההתנסות רק מעודדת את ההקהייה של התחום הזה. ונחמה לסיום: בסביבות גיל שלושים מתעצם הדחף המיני אצל נשים. בתיקווה שלא תחכי עד אז. . .

בתולה שמעוניינת להרגיש ריגוש

אין בעיה בעובדה שאינך חשה דחף מיני בעוצמה שתפר את רצונך לשמור על בתולייך. בשלב זה - תקשיבי לקשר בין ראשך לליבך, ולא למה שחברותייך אומרות. בינתיים - עד שתמצאי את רומיאו שלך, תוכלי להגיע לסיפוק מיני ע"י אוננות. מכיון ששאלתך מכוונת לבורות קלה בנושא, הייתי מציעה לך לקרוא ספר הדרכה על מיניות האשה, הכולל גם הדרכה והכוונה לגבי היכולת להגיע לסיפוק עצמי באוננות. ספרים מומלצים בתחום - "לעצמך - מיניות האשה" של לוני גרפילד-ברבך או "לנשים בלבד" של האחיות ג'ניפר ולורה ברמן. את שניהם תוכלי למצוא בחנויות הספרים ובאינטרנט.

טיפול פסיכו-סקסואלי

קריאת הספרים המומלצים ע"י דר' חרותי אכן עשוייה להרחיב את השכלתך ולאפשר לך למקד את השאלות שלך. אבל, נראה לי שהבנת הקשיים שלך צריכה להוביל אותך לטיפול פסיכו-סקסואלי אשר יאפשר לך לברר כיצד ניתן להתגבר על הקשיים הללו. הגדרת המשיכה שלך לגברים כ"כמיהה ריגשית" בלבד, מרמזת אולי על מחסומים רגשיים ביחסים בינזוגיים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר