כואב לי

כואב לי

שלום אני בת 27 הבעיה שעדיין לא חוויתי הנאה ממין, לא הגעתי לאורגזמה. בבדיקת רופא נשים אמר שאין לי בעיה פיזית, והפנה אותי לסקסיולוג הבעיה שכבר חודשים אני אצלו ולא מרגישה שיפור,שאלתי האם הסקסיולוג יכול לעזור(כי באמת אין לי אמונה כל כך), והאם יש פתרון אחר, או משהו יעזור לי לצאת מהסבל שלי.

טיפול סקסולוגי לא עוזר?!

הבעיה שאת מתארת (וגיניזמוס?) קיימת כבר חודשים, לרמות טיפול סקסולוגי, ללא כל שיפור. כמו-כן אין לך אמונה באותו סקסולוג. בשל כך ממליץ לך לעבור למטפל אחר, ליצור יחסי-אמון (שכל כך חשובים להצלחת הטיפול) ולוודא שהמטפל/ת המיני/ת מוסמך (לשם כך רצוי שתשתמשי בקישור).

טיפול סקסולוגי לא עוזר?!

הבעיה שאת מתארת (וגיניזמוס?) קיימת כבר חודשים, למרות טיפול סקסולוגי, ללא כל שיפור. כמו-כן אין לך אמונה באותו סקסולוג. בשל כך ממליץ לך לעבור למטפל אחר, ליצור יחסי-אמון (שכל כך חשובים להצלחת הטיפול) ולוודא שהמטפל/ת המיני/ת מוסמך (לשם כך רצוי שתשתמשי בקישור).

האם את נמצאית בטיפול של "סקסולוג" מוסמך?

רבים מוכרים את עצמם כ"סקסולוג", אבל רק מעטים עברו את ההכשרה המקצועית הנדרשת כדי להיות "מטפל מיני" מקצועי. אני ממליצה לך קודם כל לדבר עם המטפל שלך ולברר איתו מדוע אינך מרגישה שינוי כלשהו. במקביל, כדאי לברר האם המטפל הינו מטפל מיני מקצועי (כלומר, האם הוא חבר באיט"ם או מועסק במרפאה מוסמכת לטיפול מיני). ואם תכתבי לי לאי-מייל מי המטפל שלך, אוכל אולי להמליץ על טיפול חלופי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר