בקשה לעזרה מידי הרופאים שבפורום

שלום רב היתי מעונין מאד שתעזרו לי אני אמור לעבור ניתוח לקשירת הורידים באשכים (ורקולציה) היתי מאד מעונין אם מישהוא יכול לומר לי מה הסיכויים לשיפור ספירת זרע ע"י הניתוח כמה הוא יעיל מה הסיכונים מול הסיכויים. ואם מישהו יודע המלצות על הרופא ד"ר מיכאל סביון שמנתח באסותא אני מבקש בכל לשון של בקשה עיזרו לי אני מפחד גם ככה אני מת מבושה שאני צריך לעבור ניתוח כזה (במיוחד מאישתי) איך יוצאים מיזה בקלות

וריקוצלה

ל א' א' שלום!! לשאלתך המורכבת כמה תשובות. 1. לגבי הסיכויים והסיכונים בניתוח לתיקון וריקוצלה כדאי שתפנה לאורולוג שצפוי לנתח אותך, ובכל זאת כדאי שתדע שהניתוח בהחלט משפר את ספירת הזרע לרוב המנותחים, כי הסיבה שהאשכים נמצאים מחוץ לגוף היא כדי לשמור על טמפרטורה נמוכה יותר הדרושה לחיוניות הזרעונים. ברגע שקיימת וריקוצלה, משמע כניסת דם לשק האשכים הטמפרטורה שם עולה ולכן נפגעת ספירת הזרע (כמות ו/או איכות). לגבי שאר הסיכונים שוב עליך לפנות לאורולוג. 2. אני מניח ששאלתך בנושא נובעת מכך שאגב בירור לבעיית פוריות התגלתה הבעיה. חלק חשוב בזוגיות היא פתיחות בין בני הזוג בנושא מין, מיניות וכל הקשור בזה כך ששיתוף אישתך בבעיה הוא חשוב מאוד בהסרת המתח המלווה את בעיית הפוריות. חוץ מזה כאשר תגיע ליום הניתוח מה תאמר לה? איך תסביר את העדרותך? אין מה להתבייש בבעיה רפואית. בתקווה שתעבור את הניתוח במהרה ותזכה לנחת מתוצאותיו.

תודה רבה

ראשית כל אני מודה לך על התשובה המעמיקה עלמנת להבהיר את הדברים זה לא חלילה שאני מסתיר מאישתי היא יודעת על הכל אבל אני ממש מרגיש רע עם כל המצב הנ"ל (מביש?!) בכל זאת הרופא אמר שאין סיכונים וכי הסיכויים הינם טובים הזמן מיתקרב בכל זאת תודה ונקווה לטוב יש כבר תאריך שוב תודה

ד"ר רם כמין - ברוך הבא בצל פורומינו!

ד"ר רם כמין הוא פסיכיאטר, המתמחה גם בסקסולוגיה בב"ש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר