מחלות מין. אנא עזרו לי דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אשתי בהריון בחודש השביעי , יצאתי בחו"ל אם חברים לבית בושת "מכובד". קיימתי יחסים עם נערת ליווי כאשר היא נתנה לי מין אורלי בלי קונדום. מיד הפסקתי אותה אך איבר מיני היה רטוב מפיה ואז היא שמה לי קונדום ועשינו סקס. אנא תגידו לי איזה מחלות אני יכול להעביר לאשתי שכאמור היא בהריון!!!!! אנא עזרו לי , אני מרגיש כמו רוצח!!!!!!!!!

לך לרופא המשפחה שלך

והוא יתן לך הפנייה לבדיקות בקופת החולים שלך שיכלול את כל רשימת הבדיקות הרלוונטית לנושא על לשלול אפשרות חס וחלילה להדבקה של אחת מהמחלות. עד אז ממילא לא תהיה שקט. אתה צריך להגיע בצום וזה לוקח כ - 10 ימים עד לקבלת התשובות. סע !!

כמעט כל מחלה

אבל אם היה בית בושת מכובד אני מאמין שהזונות בו נבדקות היטב. בכל מקרה המגע הקצר כנראה לא מספיק להעברה של מחלות אך העצה לגשת ולהיבדק שקיבלת בהחלט במקומה.

לך לרופא המשפחה שלך

והוא יתן לך הפנייה לבדיקות בקופת החולים שלך שיכלול את כל רשימת הבדיקות הרלוונטית לנושא על לשלול אפשרות חס וחלילה להדבקה של אחת מהמחלות. עד אז ממילא לא תהיה שקט. אתה צריך להגיע בצום וזה לוקח כ - 10 ימים עד לקבלת התשובות. סע !!

המון תודה לך ולד"ר !!!!!!!!!!!

כמעט כל מחלה

אבל אם היה בית בושת מכובד אני מאמין שהזונות בו נבדקות היטב. בכל מקרה המגע הקצר כנראה לא מספיק להעברה של מחלות אך העצה לגשת ולהיבדק שקיבלת בהחלט במקומה.

המון תודה ד"ר צחי בן ציון , הנך עושה עבודת קודש.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר