קשה לי להגדיר כותרת

שלום לכולם! אני גבר שבעברי כרווק הייתי מסיר את השיערות מכל איבר מיני את ה" משולש" אחרי שהכרתי את אשתי הפסקתי עם זה לחלוטין, אשתי לא מודעת לעבר זה... היום אני נורא מתגעגע להרגשה של כל איבר המין חלק סקסי ומגרה... 1. איך אפשר לדבר על הנושא עם אשתי (אנחנו מסורתים ולא משוחחים בחופשיות בנושא זה) ולא להראות מוזר מדי? 2. האם זה נורמלי לגבר להסיר שיער מאיבר המין? 3. האם אתם מכירים גברים (לא גברים הומואים) שמסירים שיער מאיבר המין?

סליחה על הבוטות אבל להזדיין מותר ולדבר על זה אסור?!

הנה לך הזדמנות מצויינת להתחיל לפתח פתיחות עם שותפתך לחיים בכלל ולחיים האינטימיים בפרט. לא יקרה כלום ואני לא חושבת שהיא תזדעזע אם תגיד לה: "יקירתי, מציקות לי השערות ואני רוצה להוריד אותן, יפריע לך?" ואתה יכול גם לציין שאם היא לא תאהב את זה הרי שתמיד הן יכולות לגדול בחזרה. בכלל, טוב תעשה אם לאט לאט תתחילו להתרגל לדבר בלי בושה, הדרך לחיי מין טובים ומספקים עוברת בתקשורת טובה,, גם מילולית. צריך שתוכלו להגיד מה אתם רוצים ומה לא, מה נעים ומה לא, לבקש מבן הזוג לעשות משהו ולהיות מסוגל גם לסרב וכו' לגבי שאר השאלות, זה נורמאלי לחלוטין שגבר יסיר את שערו, זה עניין של איך כל אחד מרגיש עם עצמו. זה בערך כמו לשאול אם זה נורמאלי שאשה מחמצנת את השיער לבלונד פלטינה... יש כאלו שרוצות ועושות, יש כאלו שלא אוהבות את זה, זה נורמאלי וזה נורמאלי ובודאי שאין שום קשר להומוסקסואליות אלא לטיפוח אישי שלך ולאיך אתה מרגיש נעים וטוב עם עצמך.

מחזקת את גבריה הנפלאים של ...אחת!

אכן נראה מוזר איך אפשר לחיות יחד ללא פתיחות מקסימלית... יש לי שאלה... וכשבא לך תנוחה חדשה... מה אז קורה...??? אתה מוותר על זה...??? אני מקוה מאוד בשבילך שלא! למרות שעדיף למסד קשר מלכתחילה עם פתיחות... אך פעם לא מאוחר מידי ליצור אוירה של פתיחות בבית... ובמיוחד בחדר השינה... תאמר לה את זה במילים רכות... בזמן ובמקום מתאימים ביותר... תתודה בפניה שאתה מרגיש מבוייש ונבוך לשאול אותה על כך... ואתה תראה שהכל יזרום... וה"קרח" ישבר... גיונים זה נחמד... מידי פעם... כדי "לשבור" את השגרה... בהצלחה לכם! שלגיה!

אופס... התכוונתי דבריה..

סליחה על הבוטות אבל להזדיין מותר ולדבר על זה אסור?!

הנה לך הזדמנות מצויינת להתחיל לפתח פתיחות עם שותפתך לחיים בכלל ולחיים האינטימיים בפרט. לא יקרה כלום ואני לא חושבת שהיא תזדעזע אם תגיד לה: "יקירתי, מציקות לי השערות ואני רוצה להוריד אותן, יפריע לך?" ואתה יכול גם לציין שאם היא לא תאהב את זה הרי שתמיד הן יכולות לגדול בחזרה. בכלל, טוב תעשה אם לאט לאט תתחילו להתרגל לדבר בלי בושה, הדרך לחיי מין טובים ומספקים עוברת בתקשורת טובה,, גם מילולית. צריך שתוכלו להגיד מה אתם רוצים ומה לא, מה נעים ומה לא, לבקש מבן הזוג לעשות משהו ולהיות מסוגל גם לסרב וכו' לגבי שאר השאלות, זה נורמאלי לחלוטין שגבר יסיר את שערו, זה עניין של איך כל אחד מרגיש עם עצמו. זה בערך כמו לשאול אם זה נורמאלי שאשה מחמצנת את השיער לבלונד פלטינה... יש כאלו שרוצות ועושות, יש כאלו שלא אוהבות את זה, זה נורמאלי וזה נורמאלי ובודאי שאין שום קשר להומוסקסואליות אלא לטיפוח אישי שלך ולאיך אתה מרגיש נעים וטוב עם עצמך.

כל מלה של "אחת" בסלע ואפשר בהזדמנות זו גם...

לברר עם אשתך מה ההעדפות שלה במקום להתייבש כי לא הביישן למד. כפי שאתה רואה קשה לנחש מה כל אחד אוהב ואפשר לדבר בחדרי חדרים על הדברים האלו. זה מותר ואף רצוי.

אופס... התכוונתי דבריה..

תודב בנות, עזרתם לי מאוד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר