האם יש פתרון לכאב-ביצים?

לפעמים המצב יכול להמשך אצלי שעות, והכאב מונע ממני תפקוד נורמלי מה עושים? תודה

שתי אופציות עבורך

שלומלום לך, בד"כ אוננות פותרת את בכאבים. אם זה לא עוזר אז אפשר לכרות אותם, סתאםםםםםםם. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

ניסיתי, לא עוזר

יש לי חבר שאמר שעם חברה שלו הוא פשוט אונן כל יום וזה עזר לו, אבל אני מחפש פתרון של לאחר מעשה, ולא מניעה. ואוננות אחרי שכבר יש כאב ביצים לא עוזרת (אבל היא מקצרת את הסבל מ6 שעות ל3... וזה עדיין יותר מדי!)

קרח מקומי ובדיקת רופא

וסטלגיה- כאב ביצים מטופלת בקירור מקומי. יש צורך בבדיקת אורולוג לשלילת זיהום, או דלקת מקור אחר.

כאב הביצים שלך, לפידוס

נובע מכך שאתה בשל מינית ואין לך חיי מין סדירים הכוללים התרוקנות של הזרע שנוצר לך. כנראה שהגעת לגיל בו אתה זקוק להתייחס לזה ולא לסבול כאבי ביצים מיותרים. חיי מין כוללים אוננות בכמות נכונה לך ובהמשך יחסי מין שגם הם בהתחלה יכללו אולי אוננות הדדית ולאחר מכן גם חדירה ושפיכה. הגוף שלך מבקש שתתייחס לזה - אז כדאי שתפעל בצורה כזו שלא תצטרך להגיע לכאב ביצים ואז לכבות שריפות.

קרח מקומי ובדיקת רופא

וסטלגיה- כאב ביצים מטופלת בקירור מקומי. יש צורך בבדיקת אורולוג לשלילת זיהום, או דלקת מקור אחר.

קרח.. לא חשבתי על זה, תודה

אשכים

אבל אל תתעלם מההמלצה העיקרית של דר בן ציון - כל כאב באשכים דורש בירור על ידי אורולוג מומחה ! !

קרח מקומי ובדיקת רופא

טסטלגיה- טיפים לקירור

יצא לי וסטלגיה קודם- אבל צריך להיות טסטסלגיה=כאב אשכים. לגבי הקרח- בד"כ מקובל לעטוף קרחום (מעין שרוול פלסטיק מלא נוזל קפוא) במגבת כדח שניתן יהיה לסבול את הקור.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר