לדר' צחי-בעקבות תקיפה מינית

יש לי חברה כיום בתחילת העשרים, כאשר היא היתה בערך בת שש עשרה בצעו בה מעשים מיניים-בגלל חוסר ידיעה והכרה של המבצע זה לא היה ממש בכפיה מלאה, היא עצמה אינה יודעת בדיוק האם היתה חדירה ממש או רק נגיעה בנרתיק, היא הרגישה הרגשה מסוימת שאז לא ידעה לפרש אותה (יכול להיות שזו היתה אורגזמה ?) וגם היו לה דימומים קלים, היום (היא לא חוותה שום פעילות מינית כלשהיא מאז) יש לה תופעה (ללא כל פעילות מינית) אותה הרגשה חוזרת אליה היום בליווי דימומים קלים, מעבר לפרטים הללו היא לא כל כך ידעה/יכלה להסביר לי, והיא מודאגת ובטוחה שמשהו לא בסדר אצלה ויש לה נזק מאותה תקיפה, האם יש מקום לדאגה ? מה המלצתך ? האם אוננות/אורגזמה מלווה בדימום אצל האשה ? האם מתוך מה שעברה נראה שקרום הבתולין נקרע ? מצפה לתגובתך המהירה

לחיות אחרי תקיפה מינית או אונס ...

שלומלום לך, תראי נשים שעברו אונס ואו התעללות מינית יכולות לפתח מגוון רחב מאוד של תופעות. מה שבטוח שאותה חברה שלך חווה כרגע תופעות שקשורות לארוע מה גם שהארוע כנראה משפיע עליה באופן תמידי, עובדה שהיא לא הייתה בשום מערכת יחסים מאז. מה שאני מציע לך לומר לה שחשוב שהיא תיגש לטיפול, שם יבדק מצבה הגופני והנפשי ותהייה התייחסות בהתאם לאבחון. השאלות שלך נוגעות ברובם לרובד הפיזי אבל קחי בחשבון שהרובד הבעייתי במקרים כאלה הוא דווקא הרובד הנפשי. אני מצרף לך תגובה שלי מהעבר על אונס והדרכים להתמודד איתו שווה לקרוא שם את כל השרשור. והנה גם קישור לאתר הנפלא של ארגון מקום שעוסק בתמיכה לאלו שעברו תקיפה המינית אונס וכו' שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

ובנוסף והצעותיו הנבונות של שלומלום

אני גם מציעה לכם לפנות טלפונית ל"מרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית" ותוכלו לקבוע פגישה לשניכם או לחברתך על מנת לקבל הדרכה, תמיכה, עזרה הכוונה לאיש מקצועי או כל דבר אחר לו תצטרכו. מספר הטלפון: 03-5176176 והוא פועל בחינם 24 שעות ביממה.

מאןננות לא מדממים

מאוד חשוב להיבדק על ידי רופא נשים. מעבר לכך הצעותיהם של חברי נבונות ונכונות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר