נלחצתי מה... שלו

אני בת 28. יצאתי עם בחור נחמד ומשקיען בן 31. לאחר 3 שבועות נכנסנו למיטה. גיליתי שיש לו איבר מין פצפון במצב רפוי. אני זוכרת שבזיקפה אורכו לא עלה על עובי של 3.5 אצבעות (יש לי אצבעות דקות למדי). מלבד זאת עבר ניתוח ליישור עקמת כלפי מטה אך עדיין קצה הפין נוטה טיפה למטה. כל האמור לעיל עשה לי חשק לברוח מהמיטה, מה שלא העזתי לעשות ואפילו נשארתי כל הלילה רק כדי שלא ייפגע. לא הצלחנו לשכב בגלל שהוא היה בלחץ מהפעם הראשונה וניסינו עוד פעמיים ברווחי זמן גדולים ו... לא הלך. עכשיו אני שואלת את עצמי אם יש עתיד למין ביננו? האם אוכל להנות מחדירה של אבר מין במימדים קטנים כ"כ ולהרגיש מגורה כמו עם בחורים אחרים? האם להתפשר על כך שכמעט אין לו נסיון מיני? כיצד לנהוג במקרה זה? אודה על תשובתכם.

לא צריך להיבהל

שלום זר(ה), אני אתחיל מזה שלא הלך לכם: לדעתי זה נובע מכך שלבחור יש / היו בעיות בגללן הנסיון המיני של ונמוך והוא סובל מדימוי מיני נמוך. לכן הוא לחוץ מהסיטואציה, וחושש שלא יצליח לעמוד בציפיות שלך. הרי היתה לו בעיה שהוא פתר בניתוח, אין לו איבר מבורך במיוחד, ולכן גם אין לו נסיון מיני רב. הלחץ בו הוא נמצא הוא לדעתי מקור הבעיה לכך שלא הלך לכם. אם תוכלו לנטרל את הלחץ, אין סיבה שלא תהנו ממין בריא. על מנת לנטרל את הלחץ, עוד כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות, שאין טעם אפילו להתחיל לספור. אולי תהנו ממין ללא חדירה לתקופת מה? אני רוצה להזכיר לך שמין הוא הרבה מעבר לחדירה. כל זה כמובן אם תחליטי שאת לא מעוניינת להפסיק את הקשר. זה תלוי בסיכוי שאת סבורה שיש לקשר הזה. אם הוא בעל סיכוי להיות משהו שאת מעוניינת בו, אז למה לא לנסות. ומצד שני אם את רואה בו קשר חולף אז אולי לא כדאי להשקיע. מה שאני מנסה לאמר זה שלעתיד המיני בינכם יש אפשרויות להתפתח לא רע בכלל, אבל זה מצריך רצון ונכונות. את צריכה לנטרל מהחבר שלך לחצים. אולי שירד לך וכך תגמרי? אני בטוח שאחרי שתגמרי ירד ממנו לחץ (אבל אל תזייפי. אי אפשר לבנות קשרים על רמאות). אתם צריכים יחד לבנות את הביטחון העצמי שלו במיטה, ואולי תגלי שבכלל הוא זיין מעולה. אי אפשר לדעת. לסיכום, אני מחזיר את הכדור למגרש שלך. את תחליטי שאת מעוניינת להשקיע בקשר הזה, יש סיכוי שהוא יפתיע אותך לטובה. לא היתי פוסל אותו מראש או נחרד. אבל כאמור זה מצריך ממך השקעה מסויימת. האם את מוכנה לזה? רק את יודעת. ALF.

בהמשך לתשובתו המאלפת של אלף...

אני מציעה שתחשבי על זה בשתי רמות: קודם כל ברמה הרגשית כימית אם בכלל בא לך לפתח קשר עם ה"משקיען" הזה, האם את מוצאת רגשות אהבה ומשיכה בליבך אליו. אם עברת את הרמה הזאת את יכולה לעבור לרמה מעשית. התייחסי לזה כמו להסכם בין שני אנשים כאשר יש דברים שאת מקבלת ודברים שאת משלמת. החיים נעשים כך יותר פשוטים ותאמיני לי שזה נשמע לא כל כך רומנטי אבל זה לא פעם עוזר ברגע האמת. ולענינך: אם, כמו שאלף אמר, תגלי שהגבר הזה הוא בכל זאת מאהב טוב, הרי שאת עשויה להסכים לקים עמו חיי מין טובים גם בלי דגש על חדירה ועדיין ליהנות מאוד. יש לך מושג כמה גברים בורכו באיבר מין גדול ואין להם מושג מה לעשות אתו ?! אולי דווקא משום שהוא לא בורך בשכזה - הוא יהיה גם משקיען במיטה כפי שהוא בחיים ?! ואולי בסופו של דבר תצאי מורווחת מזה ?! שלא לדבר על כך שאפשר תמיד לשתף ויברטור במשחק שלכם. בקיצור אין סוף לאפשרויות בין אנשים ואחרי בדיקה של כל מה שנראה לך - הקשיבי לקול הפנימי שלך והחליטי. אגב לא יקרה גם שום דבר אם תנסי וזה לא יצליח. אז לקחת סיכון, היית אמיצה ולמדת, ותלכי הלאה. זאת דעתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר