יש לי שאלה

יש לי שאלה

אני בת 22. יש לי חבר כבר 8 חודשים. אנחנו מאוד אוהבים ופתוחים אחד עם השני. לפני כמה חודשים ניסינו לקיים יחסי מין (בשביל שנינו זאת הפעם הראשונה) עם קונדום וזה לא כל כך הלך. לא הצלחנו להחדיר. אמרנו שנחקה עם זה עד שאני אקח גלולות. לא הייתה לנו בעיה עם זה כי מצאנו דרכים אחרות לענג אחד את השני ולא הרגשנו שום מחסור. לאחרונה חזרנו לנסות בכל זאת את הדרך הקונבנציונלית :) וזה לא כל כך הולך. אנחנו לא מצליחים להכניס את האיבר עד הסוף, אפילו לא חצי. זה מאוד כואב לי. אין לי בעיה עם רטיבות אבל כשאנחנו מתחילים לנסות אני מתחילה להיות יבשה (כנראה מהלחץ) וזה לא נכנס. זה לא גורם לנו לשום בעיות בקשר, אנחנו לוקחים את זה די בקלות ואפילו בצחוק אבל בכל זאת הייתי רוצה לשאול מה אפשר לעשות. אולי יש תנוחות מסוימות שיותר נוכות . כל עצה טובה תעזור אז תודה מראש 77a

נסי להיות מעליו

ולשלוט על הקצב ומידת החדירה בפעמים הראשונות. יתכן שהשליטה הזו תגרום לך להיות יותר רגועה. בהצלחה.

תודה

האמת שהבנתי בעצמי שכך זה הכי נוח בהתחלה, אז ניסינו כל הזמן בתנוחה הזאת, כשאני מעליו וזה בכל זאת לא הלך. אנחנו נמשיך לנסות.... הכאב שאני חשה הוא ממש ממש לא נעים. זה טבעי ורגיל או שיכול להיות שאני צריכה להוועץ עם רופא? תודה לך

גם וגם

כאב ואי נוחות הם טבעיים בפעמים הראשונות אבל יתכן שיש בעיה נוספת, בריאותית, שאת לא מודעת אליה ותמיד טוב להתיעץ עם רופא. זה יופי שאתם לוקחים את הדבר בקלות ולא עושים מזה עניין... זה באמת מעיד על חברות ופתיחות... אבל אולי, אם ממשיך לא ללכת לכם, כדאי להתיעץ עם סקסולוג?

ועוד עיצה

היי משום מה הקושי הזה מוכר לי,ומניסיון אישי.הייתי מציעה לך לשתות קצת יין(אפילו 2 כוסיות),ולעשות אמבטיה ארוכה משותפת ביחד,זה מרפה שרירים מצויין,ואז בעדינות עם חומר שומני כלשהו כמו שמן תינוקות. אצלי זה עבד,ואגב זה כואב אבל לא לאורך זמן. בהצלחה נעמה

תודה לך נעמה, אנחנו ננסה את זה :)

תמיד כיף לשמוע שאת לא לבד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר