הקונדום מרבה להחליק

בעת קיום יחסי מין הקונדום הרבה להחליק, בכל פעם שהבחנתי בכך החזרתי אותו למקום האם עליי להיות מודאג??

הערה

הקונדום לא החליק לגמרי, וכן בקונדום היה קוטל זרע אשמח אם מישהו יעזור לי בהקדם תודה

מישהו יכול לענות לי בקשר לזה? זה די דחוף!!

הערה

הקונדום לא החליק לגמרי, וכן בקונדום היה קוטל זרע אשמח אם מישהו יעזור לי בהקדם תודה

השאלה שלי מאוד דחופה!!! בבקשה תענו בהקדם האפשרי!!

ברור שזה מדאיג ,יהונתן !

אתה הרי יודע שתפקידו של הקונדום למנוע הריון ולמנוע הדבקות במחלות. אם אכן הוא החליק לך - הרי שחשפת אותך ואת בת זוגך לאותן סכנות. אז עכשיו נשאלות השאלות הבאות: אם מדובר במניעת הריון - האם בת הזוג שלך הייתה באמצע החודש בימי הביוץ שלה ? האם מדובר בבת זוג קבועה או לא ? האם יש לך חששות ממשהו אחר שמעורר את חשדך ? תן פרטים ונראה למה אתה כל כך מודאג.

פרטים נוספים

כל כמה שניות נאלצתי להחזיר את הקונדום למקומו, אך כשגמרתי ווידאתי שהוא לא נפל או משהו כזה. הסיכוי שקרה משהו נראה לי די קלוש, אך זה עדיין אינו מניח את הדעת האם זה דבר נורמלי שהקונדום מחליק או שמא הוא אמור להיות עד כדי כך צמוד שהוא לא מחליק בכלל??

לא צריך להחליק

אולי שמת בפנים משהו חלקלק? הבנתי ששמת בתוך הקונדום קוטל זרע. אם שמת יותר מדי, אז הוא איבד את האחיזה במשמו שלך. בעקרון הוא צריך להחזיק מעמד. אם הוא החליק וזרע נכנס לנקתיק יש אפשרות של כניסה להריון. מה הסיכויים אני לא יודע. זה צירוף של הרבה "אם". אם עבר זרע, שלא טופל ע"י קוטל הזרע, ואם החברה בביוץ... אבל חשוב לזכור, שהסיכוי אפשרי, ושאם כן נסנכתם להריון, אז הסטטיסטיקה לא בדיוק תעזור לכם. אפשר לקחת גלולת היום שאחרי, תוכל לקרוא עליה הרבה חומר בפורום, אבל לקחת בחשבון שהיא נותנת מנת הורמונים רצינית למדי, ולכן חשוב לשקול האם לקחת אותה או לא. בכל מקרה, היא יעילה עד 72 שעות לאחר המקרה. ניתן להשיג בפארמים. להבא, אולי תחשבו על אמצעי מניעה אחרים? ALF

תגובה

לא שמתי קוטל זרע, אלא קטוב שיש בקונדום קוטל זרע. תודה בכל מקרה!

הקונדום מרבה להחליק

בעת קיום יחסי מין הקונדום הרבה להחליק, בכל פעם שהבחנתי בכך החזרתי אותו למקום האם עליי להיות מודאג??

יש לי תשובה!

חח...אתה בטח שם אותו הפוף אידיוט!!! הצד השמנוני צריך להיות בחוץ...........
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר