בעייה!!!!

בעייה!!!!

לאחר שאני ואישתי שוכבים אני גומר בפנים אך כל הזרע יוצא החוצה האם זה תקין יכול להיות שהיא לא נכנסת להריון בגלל זה???

תשובה!

אין סיכוי שאתה גומר בפנים וכ-ל הזרע יוצא... אולי חלקו אולי רובו אך לא כל כולו! וכידוע מספיקה רק טיפטיפונת זרע כדי להכנס להריון!(בטיפה אחת אתה יכול לעבר את כל העולם...) לכן זאת לא הבעיה... בכל אופן הצעה לי אליך- לפני שאתה יוצא ממנה חכה כמה דקות בתוכה... לא צריך ישר לצאת...(נראה שזה מה שאתה עושה...) וכשתצא תראה שלא כל הזרע יוצא החוצה... שמעתי שכדי להגביר את הסיכויים להקלט להריון רצוי בתנוחה המיסיונרית... לחכות קצת לאחר השפיכה... ולאחר שאתה יוצא ממנה... תעזור לה לעלות לעמידת נר למשך כמה דקות כך הסיכויים להתעבר גדלים. בכל אופן מספיקה טיפה אחת שתחדור למקום המיוחל כדי להתעבר... לכן זאת לא נראית לי כלל הבעיה... בכל אופן... אני ממליצה בחום... לאחר הכל... לא ללכת לשום מקום... אלא לשכב יחד... מחובקים... עם המון ליטופים ונשיקות... לא ללכת ישר לשטוף או לישון-סתם הצעה ידידותית ולא קשורה להתעברות כמובן...! בהצלחה רבה לכם! מחזיקה לכם אצבעות! שלגיה!

בנוסף.. אני מוסיפה קישור לתגובה של מישהו יקר ביותר שהגיב בעבר על שאלה דומה...

כנס לכאן... שלגיה!

הקישור: בקשר לטיפטוף כ"בעיה"...

כנס לכאן... שלגיה!

תשובה!

אין סיכוי שאתה גומר בפנים וכ-ל הזרע יוצא... אולי חלקו אולי רובו אך לא כל כולו! וכידוע מספיקה רק טיפטיפונת זרע כדי להכנס להריון!(בטיפה אחת אתה יכול לעבר את כל העולם...) לכן זאת לא הבעיה... בכל אופן הצעה לי אליך- לפני שאתה יוצא ממנה חכה כמה דקות בתוכה... לא צריך ישר לצאת...(נראה שזה מה שאתה עושה...) וכשתצא תראה שלא כל הזרע יוצא החוצה... שמעתי שכדי להגביר את הסיכויים להקלט להריון רצוי בתנוחה המיסיונרית... לחכות קצת לאחר השפיכה... ולאחר שאתה יוצא ממנה... תעזור לה לעלות לעמידת נר למשך כמה דקות כך הסיכויים להתעבר גדלים. בכל אופן מספיקה טיפה אחת שתחדור למקום המיוחל כדי להתעבר... לכן זאת לא נראית לי כלל הבעיה... בכל אופן... אני ממליצה בחום... לאחר הכל... לא ללכת לשום מקום... אלא לשכב יחד... מחובקים... עם המון ליטופים ונשיקות... לא ללכת ישר לשטוף או לישון-סתם הצעה ידידותית ולא קשורה להתעברות כמובן...! בהצלחה רבה לכם! מחזיקה לכם אצבעות! שלגיה!

ומי שלא בא לה לעמוד ממש עמידת נר...

מספיק לשים כרית מתחת לטוסיק ופשוט להשעין את הרגליים על הקיר (זוית של תשעים מעלות).

אני לא יודע מה איתכם, אבל אצלנו זה עבד גם בלי האקרובטיקה

ואצלנו זה לא עבד גם עם האקרובטיקה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

בעייה!!!!

לאחר שאני ואישתי שוכבים אני גומר בפנים אך כל הזרע יוצא החוצה האם זה תקין יכול להיות שהיא לא נכנסת להריון בגלל זה???

לא בעייה

הנושא נדון כאן כמה פעמים בעבר ואף ראיתי שנתנו לך קישור אל חלק מהדברים.

אני לא יודע מה איתכם, אבל אצלנו זה עבד גם בלי האקרובטיקה

יש כאלה שצריכים להשתדל קצת יותר בשביל כך!

אנחנו אישית עוד לא התנסנו... אבל מנסים ליעץ לאחרים... מדברים שקראנו ושמענו פה ושם... שלגיה!

בעייה!!!!

החרדה - אם כל חטאת

זוגות רבים מאמינים שהתעברות קלה ומיידית. לעיתים קרובות הדבר לוקח כמה חודשים. לעיתים הזוג צריך עזרה מקצועית כדי להבין מתי המועד הנכון להתעברות. הבעיות מתחילות כאשר הזוג נכנס לחרדה כאשר העסק לא מצליח מייד או תוך כמה חודשים. אני מכירה מקרים חריגים שהלחץ הפסיכולוגי היה כנראה הגורם שמנע את ההתעברות. אני טיפלתי באופן אישי בזוג שכבר התייאש ואימץ ילדה, ואז בלי כל תכנון האישה נכנסה להריון. אם אתם מרגישים שאתם מנסים מספיק זמן (לפחות 6 חודשים) אולי כדאי לפנות לרופא משפחה לייעוץ. אם תפרטו קצת יותר את הקשיים, שלומלום יוכל לעזור לכם כאן מנסיונו האישי. בהצלחה

ריקי - תיקון קטן לדברייך הנכונים

הכתובת לבירורים היא כמובן הגניקולוג ולא רופא המשפחה (שלא ידע מהחיים שלו בעניין פריון). בנוסף הגניקולוגים בדרך כלל לא "מתרגשים" ולא מתחילים לעשות בירור בעיות פריון לפני שעברה שנה שלמה בה לא הצליחו להרות. באופן טבעי ורגיל בתוך חצי שנה רק 50% מהזוגות המנסים יצליחו להרות. בתוך שלושת החודשים הבאים רק עוד 50% מהנותרים ובתוך השלושה הבאים (כלומר להשלים לשנה) עוד 50% מהנותרים.

תודה על הערתך. וגם הערה משלי

בעניין המלצתך לא לפנות לרופא המשפחה, גברים רבים עלולים להרגיש שלא בנוח אצל גניקולוג. הנסיון שלי עם רופאי משפחה מראה דווקא על הבנה. במיוחד כאשר מדובר ברופא המוכר ומוערך ע"י בני הזוג. זאת ועוד. כמו בנושא המיניות, אני מוצאית שזוגות רבים חסרים ידע בסיסי (כמו למשל השאלה שנשאלה כאן לגבי הסכון להתעבר כתוצאה ממין אנאלי). לכן, אני מציעה למי שחרדים שמשהו אצלם אינו כשורה, יפנו לרופא משפחה (או גניקולוג, כהצעתך), כדי לקבל הסברים שירגיעו אותם.

ואם גם לי מותר לומר משהו בבית הזה....

שלומלום לכולם, בקשר לרופאים, לגביי מידע כללי בהחלט אפשר לפנות לרופא משפחה. לכל רופא יש מספיק ידע על מנת לתת הסבר כללי בענייני פריון האדם ממה אפשר להיכנס להריון וממה לא. שונה המצב כאשר מתחילים לצוץ בעיות, כאן כבר עדיף לפנות לרופא שמתמחה בנושא הספציפי. זה יכול להיות גניקולוג רק שיש לקחת בחשבון שלא כל הגניקולוגים הם מבינים גדולים בפריון, זו התמחות ספציפית. שלומלום

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

ברוב המקרים מדובר בתהליכים טיבעיים

שלומלום ואחת יקירי, הריון משמש עבור רבים סמל משמעותי ביותר. בימינו, כאשר זוגות רבים דוחים את הרחבת המשפחה, רבים (ובמיוחד רבות) נתקפים חששות עוד לפני תחילת התהליך. הכוונה בדברי הראשונים הייתה להפחית חרדות. אין ספק שיש גם מקרים בעייתיים. ובמקרים כאלו מומלץ לפנות, כמו בכל בעיה אחרת, למומחה. אבל, ברוב המקרים, אין בסיס לחרדות ופשוט חבל לא להנות מאינטימיות גם כאשר אנחנו מנסים להכנס להריון. וחרדה היא "קוטל הנאה" ידוע. לדעתי פשוט חבל "לבזבז" שנה של כייף על חרדות מיותרות, שרופא משפחה או גניקולוג יכול להרגיע. ואני ממתינה לחדשות טובות אצלכם.

מסכים לחלוטין עם דברייך ותודה לך על האיחולים

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר