האם גברים מגלחים באזור איבר המין

ובמה משתמשים

כמובן....

משתמשים עם סכין וקצף/ג'ל והמון המון (המון !!!) זהירות ועדינות. מומלץ שבת זוג מנוסה בנושא זה תעשה זאת בכל אופן. (לדעתי) :-) ילדת הירח.

למה לגלח? טבעי זה הכי, אחי

לא כמובן, אבל אפשרי

ההחלטה על הורדת השיער היא אישית. כל אחד שיעשה מה בראש שלו. לי זה לא מתאים, אבל יש מי שזה מתאים לו. אם רוצים להוריד שיער אפשר או עם סכין ובזהירות, או עם משחה. צריך להזהר מרגישויות למשחות הללו. ALF.

לא הובנתי נכון? (ל ALF)

יקירי. כתבתי "כמובן" כתשובה לשאלה שניראתה לי משהו בסגנון "מה?!?! ג-ם גברים מגלחים??!!" :-) ולכן עניתי "כמובן" כי אם זה משהו שמישהו רוצה לעשות ויכול להדליק אותו/את בת או בן זוגו - אז מה טוב.... לא כתבתי "כמובן" כ-כמובן שכל הבנים מגלחים.... רק רציתי להיות מובנת.... ילדת הירח :-)

אי הבנה קטנה

האמת היא שהבנתי למה התכוונת, אבל לא היתי בטוח שאחרים יבינו. ושיהיה לך אחלה יום !! ALF

האם גברים מגלחים באזור איבר המין

ובמה משתמשים

יפה לך! מתכשב....

אני בתור מישהי שממש לא אוהבת שערות מיותרות בשום מקום בגוף, חושבת שזה טוב שאתה חושב על כך, אבל לא חייב בעייני לגלח לגמרי, מספיק קיצוץ עם מכונת תיספורת. אבל אם כבר אתה רוצה להוריד לגמרי אז סכין גילוח בדיוק כמו בפנים, אבל כך בחשבון שהקוצים לאחר יום יומיים עוקצים ולא הכי נעימים, כמובן למישהי שמשקיעה לך "בו". ולסיום. בעיני, בדיוק כמו שהגברים לא אוהבים לראות יער אצלינו כך גם לנו לא הכי נעים הפרווה הזאת שלכם, אז.....

למה לגלח? טבעי זה הכי, אחי

לא ולא!!!!

אין שום בעייה! ומה דעתך על בנות שלא מגלחות למעתה? אתה מוכן לרדת לבחורה שלא מגלחת ולא מספרת כלל?

רוקסי, יקירתי, קחי בקלות :-)

דבר ראשון (וזו רק דעתי האישית) לא צריך לגלח/לספר/whatever רק כדי שמישהו אחר יהיה "מוכן" לרדת לנו או לעשות דבר זה או אחר. ובכלל, אף אחד שלא יהיה "מוכן" לרדת לי או לגעת בי, אני רוצה שמי שיורד לי ירצה לעשות את זה ולא "יהיה מוכן" לעשות את זה. (אולי בעיניך זו סמנטיקה, אבל לי זה צרם, באופן אישי). צריך לטפל בעצמינו כי זה נותן לנו הרגשה טובה. וכן, בנים יורדים גם יורדים לבנות שלא מגלחות כלל. כל העניין בתגלחת הערווה הוא להרגיש טוב עם עצמינו או לגרום לגירוי מסוג אחר לנו/לבן או בת הזוג שלנו (מה שלרוב קורה, לפחות מניסיוני, כאשר הגבר מגלח). לדעתי כולנו יפים - המגולחים והלא מגולחים, כל עוד אנחנו אוהבים את מה שיש בנו ואת מה שיש לנו להציע. ילדת הירח.

ילדת הירח יקרה שלי....

את נראה לי לא הבנת אותי. כאשר אמרתי "מוכן/ה" לא התקוונתי לבאמת מוכנה. פשוט אני חושבת, ומניסיון, ש.... בואי אני אתן לך דוגמא, יש לי חבר, אותו אני מאוד אוהבת, הוא לדוגמה דואג להסתפר שם באופן קבוע מבלי כל קשר אלי, עוד לפני שהכרנו. גם אני בלי קשר אליו תמיד מגלחת כי זה נותן לי להרגיש טוב. עכשיו, לי הרבה יותר נעים ופחות מפריע כי אין לו שערות שיפריעו. גם לו אותן דבר. זה לא אומר שאני לא ארד לו אם הוא פתאום יחליט לא לגלח או לספר, פשוט השערות עצמן מפריעות וזהו. ואולי באמת יש כאילה שהשערות עצמן לא מפריעות, אני לא יודעת לא עשיתי סקר בנושא אך על פי מה ששמעתי כולן/ם הסכימו איתי.

רוקסי....

אני שמחה שכל אחד מכם דאג לעצמו לפני שעוד בכלל נפגשתם. שמחה בשבילך שיש לך חבר שאת אוהבת אותו והוא אותך ושלשניכם אין שערות שמפריעות בדרך להפגנת אהבה סוערת.... בקיצור, הבהרת את עצמך לגמרי ולא נותר לי אלא לשמוח בשימחתך. :-) ילדת הירח.

יפה

מאוד אהבתי את ההתיחסות והתגובות באמת הן לעינין וכל הכבוד עם החבר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר