האם אני לסבית?

יש לי חבר שאני מאוד אוהבת הבעיה היא שקשה לי מאוד להגיע לאורגזמה ואז כשאנחנו שוכבים, אני חושבת של יחסים לסביים ואז יותר קל לי לגמור לעיתים גם כשאני מאוננת,יותר קל לי לגמור כך זה אומר שאני לסבית?

עצם השאלה לא לגמרי ברורה לי

דבר ראשון, אין קשר בין הפנטזיות שלנו לבין מה שאנו רוצים בפועל. נכון, יש פנטזיות שיהיה מדליק אם נגשים אותן, אבל יש פנטזיות שמוטב שנשאיר אותן בגדר פנטזיות בלבד. (כי הרי בראש מותר לנו לעשות מה שאנחנו רוצים!) דבר נוסף, אין קשר בין אהבה לבין נטייה מינית, זה כמו שאני יכולה מאוד לאהוב את החברה הכי טובה שלי ובכל זאת איני לסבית. (השאלה איזו אהבה את חשה לחברך) א-ב-ל : האם את מרגישה שאת מאוהבת בחבר שלך ונימשכת אליו? האם את מרגישה שיש בנות שלעיתים את מתאהבת בהן, האם לדעתך תוכלי להתאהב (אבל ממש ממש) רק באישה? האם את נמשכת לנשים במהלך החיים היומיומי? (כמו למשל שגבר "שווה" עושה לך את זה)? תנסי לרגע לחשוב בינך לבין עצמך על כל השאלות הללו, תוך שאת זוכרת את שתי הנקודות הראשונות שציינתי. בכל אופן, אני מקווה שיהיה לך קצת יותר סדר בראשלאחר שתחשבי עם עצמך קצת. בהצלחה. שלך, ילדת הירח. ועוד נקודה קטנה נוספת למה שלא תנסי להיות עם בחורה, תראי אם זה גורר אותך למחוזות קסומים אחרים... :-)

אני הייתי מציעה לך....לבדוק את זה

פנטזיות הן פנטזיות, הפנטזיות שלי יכולת להיות רחוקות מאוד מהמציאות ואני אף פעם לא רוצה לממש חלק מהן. יש פנטזיות שכיף לממש. אם את מרגישה גירוי מהפנטזיה על נשים יתכן מאוד שכמו רבים ורבות מאיתנו - את דו מינית דבר נפלא בפני עצמו, שהרי את יכולה להנות ממיניות עם שני המינים ומנסיון עם הא/נשים המתאימים/ות זה יכול לפתוח לך מקום לחוויות חדשות וטובות. לסבית? אני בטוחה שאינך אחרת לא היית נמשכת כלל לחברך מלחתחילה אם את רוצה לבדוק את זה, תנסי להיות עם אישה שאת נמשכת אליה. אני יודעת שאולי עצתי לא מקובלת על רבים אבל כך אני הייתי עושה

את לא בהכרח לסבית. אפילו לא בהכרח בי סקסואלית.

לא חושב שאת לסבית ולא חושב שזה משנה

לסבית היא מי שמושא רצונותיה ותאוותיה הינן נשים בלבד- אבל כולנו נמצאים על ספקטרום: יש לסביות שמפנטזות על מין עם גבר בדיוק כפי שהטרוסקסואלים מפנטזים על נשים וגברים במיטתם- ואין בכך כל פגם. היום די ברור כי הכנסת המיניות למגירות לא נחוצה ואף מקלקלת. טוב לך עם החבר והפנטזיה- יופי. מדוע את זקוקה להגדרה. האם לקבוע שאת אביטליאודית (סתם מילה שהמצאתי המורכבת משמך הפורום) מסייע לך במשהו? תעזבי ההגדרה- את בסדר. היי מה שאת. תהני מעצמך ומאהבותייך.

ובוקר טוב גם לך יצחקולוג

חחחחח, יצחקולוג...... אהבתי.. אבל אם כבר אז צחיקולוג

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר