שלום ל כולם הפורום הזה ממש נפלא

יש לי בעיה שנמשכת הרבה שנים והחלטתי ועכשיו אני חייב להנות. אני מעל 60, ו... לא עומד לי בזמן פעילות מינית. ניסיתי כל מיני דברים לעיסה של עלי ג'ת, לא ממש עזר, דרך שאיפה של פופרס , ואפילו גלולות להגברת חשק מיני הגברי - טיאגרה ללא מרשם. האם יש פתרונות שאוכל להנות ממין ושיעמוד לי? למרות אני מגיע לשפיכה מקודמת כאשר יש לי פעילות חדירתית רקטלית. אשמח לתגובות, ד42

עד כה לא לקחת בעצם שום טיפול

ה"טיפולים" שציינת אינם עוזרים למי שיש לו באמת בעייה. כדאי שתיגש לבירור גופני ראשוני אצל רופא המשפחה וממנו קח הפנייה למרפאה סקסולוגית באיזור מגוריך. הסיכוי לבעייה בגילך הוא גבוה וניתן ברוב המקרים לתקנה. אם תעלעל לאחור- תמצא שפע התייחסויות לנושא. הסתכל נא גם במאמרים ובקישורים המתאימים.

אני מקבל טיפול , ובכל זאת איבר מיני מדולדל עד מאד ואפילו נעשה קטן מיום ליום

אפילו מספר טיפולים. הבעיה קצת מביכה אותי לפנות לרופאת משפחתי, יש גם נושא הHIV+ שלי שאיני רוצה שאשתי תגלה ואז תחשוד בי שאני בעצם - מ... עם גברים. חוצמזה, דפדפתי בדפי הפורום הכה מקסים הזה ולא מצאתי מענה נקודתי לבעייתי הנקודתית. יתכן שאני לא בפורום המתאים? אודה מאד על תגובתיכם. ולך דר' נכבד אני מאקווה שנהנת בחופשתך הארוכה והמדליקה ! ספר לנו ( אם בא לך ) איפה ההית ומה עשית???

שאלה מסקרנת

שלום רב, קודם כל אני מקווה שאתה נזהר עם העובדה שיש לך את נגיף האיידס. שזה מוביל אותי לשאלה איך אתה ואישתך מקיימים יחסיי מין? זאת אומרת אין חשש שהיא תמימה עלולה להדבק? למרות הקונדומים שהיא מצפה שלא תסים בכל הזדמנות...? אלה אם כן מאוחר מידי? אשמח אם תענה לי תודה ויום טוב

סקרנות שהרגה חתול

אכן נושא ורסטילי לחלוטין. האמת שאישתי ללא רחם ( עברה עקירה ) אז ככה שהשימוש באמצעי מניעת הריון מיותר. לאשר בעית הנגיף, אז אמ.. אם זכרוני עובד כשורה הפעם האחרונה שההינו במשגל מיני ( חמרות שאנו כל ערב ישנים באותה מיטה ) היה לפני המון המון שנים. התאבון המיני של אשתי שואף לאפס, אם ההית רואה אותה לא ההית פליאה. חוץ מזה אני די פסיבי דהיינו נושא ההדבקה לא כ"כ רלונטי לגבי כיון שאינני הצד המחדיר. יש הבנה?

גם הצד הפאסיבי יכול להדביק

ןהפעם, לא מנוזל הזרע אלא דרך הדם שבמיקרים רבים "משתתף בחגיגה" בגלל קרעים, אפילו זעירים ביותר שנוצרים בפי הטבעת... הדם הזה יכול להדביק!!! אני מקווה שאתה מספיק אחראי כדי להשתמש בקונדום...

לבלה את/ה צודק/ת לחלוטין אך תסכימי שלעשות את זה עם

קונדום זה כמו להתקלח עם מעיל, חוצמזה אני מורח הרבה הרבה וזלין שכך בקרעים נסתמים ! אויש וכמה זה טובבבבבב! אההה חלומי פשוט חלומי !!! נב אולי יש להכיר לי מישהו?

פלולה יקר אני שמחה שאתה נהנה להסתלבט עלינו

אבל אני חושבת שיש נושאים שלא מתבדחים עליהם ושהערותיך חסרות טעם, מה גם שמישהו עלול לקחת את זה ברצינות ולחשוב שלהיות נשא איידס ולקקים יחסי מין עם מישהו בלי הגנה (ווזלין לא משנה כלום כמובן) זה בסדר. אנחנו מדברים על רצח. אז מיצינו, OK?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר