שאלה לגבי בריאות וויברטורים!!!!

אני מעוניינת להפנות את השאלה למבינים בנושא. לפני מספר חודשים קיבלתי במתנה ויברטור קטן דק וחביב העשוי פלסטיק, אשר עושה את עבודתו נאמנה.(נקנה באחת מהחנויות המפורסמות) השבוע נכנסתי לחנות סקס אחרת, ו"יועצת" בחנות סיפרה לי שהויברטור בו אני משתמשת יכול לפגוע ולעשות נזק לנרתיק כי הוא עשוי פלסטיק. האם יש אמת בדבריה או שמע היתה מעוניינת למכור? היא המליצה על ויברטורים מלטקס וסיליקון, כי אינם מזיקים לנרתיק. אני בשנות העשרים לחיי האם עלי להפסיק את השימוש הפנימי בויברטור שברשותי? אודה אם תוכלו לענות בהקדם חולמת בהקיץ

לא נראה לי

אם הויברטור, חלק, ללא שבר או סדק, לא נראה לי שצריכה להיות בעיה. אם הוא זבור או סדוק, מתקלף לו הצבע או כל מני מריעין בישין, אז כדאי להחליף. לדעתי את יכולה להמשיך להנות ממה שיש. קחי רק בחשבון שיתכן והרופאים יתקנו אותי. רק מה, חשוב לישמור על היגיינה, אז כדאי לשטוף אותו בעדינות על מנת שלא יצבור "משקעים". ALF.

גם לי לא ניראה

תשובתי אליך היא מניסיון ולא מידע רפואי/מקצועי : ברשותי מספר ויברטורים, הן מפלסטיק והן מסיליקון, אני משתמשת בהם כבר תקופה לא קצרה (וגם אני מאוד מרוצה) ומעולם לא נגרמו לי כל בעיות שהן כתוצאה מהשימוש. כמובן יש לשטוף אותם לעיתים קרובות ומומלץ פעם בתקופה גם לנקות עם אלכוהול, סתם כדי לשמור על הגיינה מירבית. בהנאה, ילדת הירח.

אז סתם ניסו למכור לי לוקשים???????

תודה לך ילדת ירח. אשמח לשמוע עוד על שלך חולמת בהקיץ

לא נראה לי

אם הויברטור, חלק, ללא שבר או סדק, לא נראה לי שצריכה להיות בעיה. אם הוא זבור או סדוק, מתקלף לו הצבע או כל מני מריעין בישין, אז כדאי להחליף. לדעתי את יכולה להמשיך להנות ממה שיש. קחי רק בחשבון שיתכן והרופאים יתקנו אותי. רק מה, חשוב לישמור על היגיינה, אז כדאי לשטוף אותו בעדינות על מנת שלא יצבור "משקעים". ALF.

הוא חדש ומטופל היטב :-) תודה לך alf

אז סתם ניסו למכור לי לוקשים???????

תודה לך ילדת ירח. אשמח לשמוע עוד על שלך חולמת בהקיץ

עניתי לך למייל חולמת יקרה :-)

הוא חדש ומטופל היטב :-) תודה לך alf

חולמת יקרה, מחר אברר לך סופית...

תני לי 24 שעות ואחזור אליך עם תשובה ממקורות יודעי דבר. סבלנות... מהעגבניה.

חולמת, יש לי תשובה עבורך

כמו שהבטחתי לך, לאחר ברור עם "המקצוענים" (אני נמנעת ממתן שמות כדי לא לעשות פרסומת לאף אחד) הנה מה שהעלתי בחכתי: ובכן אין שום סכנה בשימוש בויברטור העשוי פלסטיק. הויברטורים העשויים מסיליקון או מלטקס אינם בטוחים יותר. לעומת זה הם יקרים יותר ומה שחשוב שתקני ויברטור שמוצא חן בעיניך ומתאים לך. יש גם ויברטורים שאינם עשויים מסיליקון אמיתי אלא מפי. וי. סי. ומתיימרים להיות מסיליקון ולא נראה לי בכל מקרה שיש לנו כלים לדעת להבדיל.

תודה לך עגבנייה אני מרגישה נפלא :-)))))))))))))))))))))))))))))))

אם בא לך להחליף מרשמים או עצות :-) אשמח אם תכתבי לאי מייל שלי ושוב המון תודה חולמת

שאלה לגבי בריאות וויברטורים!!!!

אני מעוניינת להפנות את השאלה למבינים בנושא. לפני מספר חודשים קיבלתי במתנה ויברטור קטן דק וחביב העשוי פלסטיק, אשר עושה את עבודתו נאמנה.(נקנה באחת מהחנויות המפורסמות) השבוע נכנסתי לחנות סקס אחרת, ו"יועצת" בחנות סיפרה לי שהויברטור בו אני משתמשת יכול לפגוע ולעשות נזק לנרתיק כי הוא עשוי פלסטיק. האם יש אמת בדבריה או שמע היתה מעוניינת למכור? היא המליצה על ויברטורים מלטקס וסיליקון, כי אינם מזיקים לנרתיק. אני בשנות העשרים לחיי האם עלי להפסיק את השימוש הפנימי בויברטור שברשותי? אודה אם תוכלו לענות בהקדם חולמת בהקיץ

ויברטור מפלסטיק בריא בהחלט

פשוט מנסים למכור לך ויברטור יקר יותר במסווה של דאגה לבריאותך. לדעתי כדאי שתגשי למנהל החנות ותגידי לו שזו שיטה שרלטנית ורמאית וכדאי שימנע ממוכרותיו לשקר כדי למכור.

המון תודה אני ממש אוהבת את הפורום הזה כולם פה אדיבים ואנטיליגנטיים :-)

אני מתכוונת לגשת לחנות הזו ולפנות למנהל שלה. המון תודה אני אמשיך להנות לי :-) תהנו גם אתם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר