בבקשה חייבת עזרה !

טוב אז אני חדשה כאן חיפשתי בנרות פורום כזה והנה סוף סוף מצאתי שמי אנה רונן ואני בת 22 אפסיק לבלבל את המוח ואספר לכם על בעייתי יש לי חבר מזה 3 שנים אנחנו עושים סקס בתכיפות גבוהה רק שיש לי בעיה אחת הוא מאוד רוצה לרדת לי( והבעיה היתה גם עם בחורים לפניו) ואני לא מסכימה בתרוץ ש"עשו לי את זה פעם ולא נהנתי" אבל האמת היא שזה בגלל הריח באיבר מיני אני פשוט פוחדת שהוא יגעל אני לא יודעת עם הריח הזה נורמלי כי אף פעם לא הרחתי למישהי אבל שמעתי שאנשים אומרים שלאיבר מינה של האישה יש ריח טוב בדרך כלל ואצלי זה ממש לא כך פניתי בעצה לחברה והיא אמרה שזאת בטח פיטריה אבל זה כבר יותר מ4 שנים אז לא נראה לי ניסיתי לרחוץ את איבר המין בסבון עם ריח חזק אבל זה גם לא עזר בבקשה בבקשה דבר ראשון אני חייב לדעת אם זה נורמלי ודבר שני אייך מטפלים בזה תודה רבה אנה.

אנה ידידתי

נשים מתענגות ומגיעות לאורגזמות אדירות כשיורדים להן בלשון רטובה. בדרך-כלל הגברים נהנים מריח איבר המין הנשי או שהוא אינו מפריע להם. יש הסוברים כמוני שריח איבר המין הנשי הוא הוא ריח גן העדן. נשים לא מסוגלות להבין זאת !! כל הזמן נדמה להן שהבן מסריחות. כפי שהגברים חושבים בדר"כ שאיבר מינם קטן ביחס ליתר הגברים. הצעתי, שלפני שאת נכנסת למיטה עם בן-זוגך הכנסי לאמבטיה ריחנית וחמה למשך כ-20 דקות תוך כדי כך את יכולה לאונן ולהכין עצמך להמשך הערב. סבני עצמך כפי שאת עושה, בסבון ריחני ולסיום לאחר שהתנגבת בשמי את איבר מינך וכל גופך. אני מקווה שפעילות זו תשפר את בטחונך העצמי בכל הקשור לירידה ולריחות. את מבחינתך עשית הכל כדי לא להסריח במיטה. בנוסף, את בעצמך כתבת שבן זוגך רוצה לרדת לך. על כן מתאשרת הנחתי שריח איבר מינך לא מפריע לו. תני לו לנסות. בכל מקרה לריח מתרגלים מהר מאד. עשו המון אהבה ותתענגי מאורגזמות אדירות. בידידות, דנדי 69

דנדי, אתה יותר מצודק... אבל

התאור שלך מאד נעים ונראה לי כרעיון מצוין לך אנה. אם זאת בררי קודם אצל הגניקולוגית שלך האם את בריאה לכל דבר והאם אין את סובלת מזיהום, או פטריה כי לפעמים זה אכן מפריע וכך תוכלי לטפל לפני האמבטיות הריחניות ותדעי גם להבא לשמור על נרתיק טהור, נקי עם ריח טוב שגם את תאהבי. אי אפשר ליהנות מ"ירידה" אם את לא משוחררת ולא נותנת לעצמך להתמסר לתענוג שלך ושל בן זוגך. כך גם תלמדי את הגוף שלך ותוכלי לשמור עליו היגנייני כמו כל איבר אחר בגוף ואם חלילה יגיע זיהום כלשוא "תהרגי אותו כשהוא קטן". זאת בעצם אותה רגישות שפיתחת לריחות אחרים בגוף שלך. אם נניח את מזיעה ביום חם - למדת לאבחן מתי בא לך להכנס למקלחת וכן הלאה. הכל עניין של הקשבה. ולך דנדי, עשית לי חשק לעשות אמבטיה...איזה כיף.

בוקר טוב, עגבניה ידידתי

בכייף, למה לא לעשות אמבטיה על הבוקר. שבת היום ואין לאן למהר. בידידות, דנדי 69

אנה ידידתי

נשים מתענגות ומגיעות לאורגזמות אדירות כשיורדים להן בלשון רטובה. בדרך-כלל הגברים נהנים מריח איבר המין הנשי או שהוא אינו מפריע להם. יש הסוברים כמוני שריח איבר המין הנשי הוא הוא ריח גן העדן. נשים לא מסוגלות להבין זאת !! כל הזמן נדמה להן שהבן מסריחות. כפי שהגברים חושבים בדר"כ שאיבר מינם קטן ביחס ליתר הגברים. הצעתי, שלפני שאת נכנסת למיטה עם בן-זוגך הכנסי לאמבטיה ריחנית וחמה למשך כ-20 דקות תוך כדי כך את יכולה לאונן ולהכין עצמך להמשך הערב. סבני עצמך כפי שאת עושה, בסבון ריחני ולסיום לאחר שהתנגבת בשמי את איבר מינך וכל גופך. אני מקווה שפעילות זו תשפר את בטחונך העצמי בכל הקשור לירידה ולריחות. את מבחינתך עשית הכל כדי לא להסריח במיטה. בנוסף, את בעצמך כתבת שבן זוגך רוצה לרדת לך. על כן מתאשרת הנחתי שריח איבר מינך לא מפריע לו. תני לו לנסות. בכל מקרה לריח מתרגלים מהר מאד. עשו המון אהבה ותתענגי מאורגזמות אדירות. בידידות, דנדי 69

ההצעה שלכם יכולה לעבוד... אלא אם כן

מדובר בעכבה ששום אמבטיה לא תצליח לסלק... ואם אכן זה המקרה, ההצעה שלי היא טיפול... ויתכן שאפילו טיפול קצר מועד אצל סקסולוג/ית או פסיכולוג/ית עם אורינטציה כזו, שיתמקד במדוע יש לך "עוינות" לריחות הטבעיים של עצמך ובהמשך, כיצד ללמוד לחבב את כל כולך... בהצלחה!!!

בוקר טוב, עגבניה ידידתי

בכייף, למה לא לעשות אמבטיה על הבוקר. שבת היום ואין לאן למהר. בידידות, דנדי 69

דנדי, בידיוק חשבתי עליך

בפורום השכן כתבת תגובה מאד יפה ל"יום" וחשבתי אם לענות לך אחרי ה... אמבטיה ואז התפדלאתי קצת ונכנסתי לכאן כדי למצוא את הבוקר טוב שלך. איזה חיוביות על הבוקר. שימשיך ככה לכולנו.

שוב בוקר טוב, את עדין בפורום??

שוב בוקר טוב, את עדין בפורום??

דנדי, למה אתה מתפלא ?

ולמה כאן אתה קורא לעצמך בובו בנוסף לדנדי 69 ובפורום השכן לא?! סתם מסקרן אותי.

אנה ידידתי

do not wash your pussy wiyh soap it will only stink more!!!

דנדי, למה אתה מתפלא ?

ולמה כאן אתה קורא לעצמך בובו בנוסף לדנדי 69 ובפורום השכן לא?! סתם מסקרן אותי.

עניתי לך בדאר וואלה

בידידות, דנדי 69
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר