הנאה מסקס

הנאה מסקס

אני כבר שנים נהנית מקיום יחסי מין באופן מזערי בלבד. אורגזמה אצל נשים, מה זה בכלל? שנים אני רק שומעת על זה... בבקשה רצויה תגובה מאיש מקצוע

אורגזמה נשית

נהנית באופן מזערי? כבר שנים?? מהי אורגזמה? יקירתי, אני חוששת לומר לך כי לא חווית אורגזמה מאחר ואם היית חובה סביר להניח שהיית יודעת. מדוע אינך נהנית מסקס באופן מלא? כלומר, מדוע אינך חווה אורגזמות בקיום יחסי מין? שאלה שהתשובה עליה ככל הניראה תמונה בראשך בלבד. אם כשאת מאוננת לעצמך את חווה אורגזמה אז אכן הבעיה היא בראש ובראש בלבד, אבל אם לא חווית מעולם אורגזמה אולי הבעיה היא פיזיולוגית (שווה אכן לקבל תשובת מומחה). אשמח לפרט לך על דרכים רבות וטובות להגיע לאורגזמה/אורגזמות. במייל. ילדת הירח.

טיפים בנושא

תדוה על התגובה, ברור שאצלי זה לא "הדבר האמיתי" נראה לי שמשהו לא עובד שם בסדר, אם יש לך רעיונות/המלצות בעניין אשמח לשמוע במייל הפרטי ממתינה לשמוע ותודה

אשמח לתת לך דרכים איך להגיע לאורגזמה...

למה במייל הפרטי?

נשים רבות וטובות ישמחו לשמוע על דרכים להגיע לאורגזמה, וכן, גם גברים אולי זה יעזור להם לעזור לכן...

הי , יש לי כימעט אותה בעייה ,

הי , כשאני וחבר שלי שוכבים , אני מאד נהנית, אבל אף פעם לא גמרתי, גם שהוא יורד לי הרבה זמן (15 דקות) אני מאד נהנית אבל לא גומרת... אנחנו חברים כבר כמעט שנתיים וחצי, ושוכבים כמה פעמים בשבוע... אשמח לשמוע רעיונות המייל שלי : danaas@walla.co.il

אורגזמה נשית

נהנית באופן מזערי? כבר שנים?? מהי אורגזמה? יקירתי, אני חוששת לומר לך כי לא חווית אורגזמה מאחר ואם היית חובה סביר להניח שהיית יודעת. מדוע אינך נהנית מסקס באופן מלא? כלומר, מדוע אינך חווה אורגזמות בקיום יחסי מין? שאלה שהתשובה עליה ככל הניראה תמונה בראשך בלבד. אם כשאת מאוננת לעצמך את חווה אורגזמה אז אכן הבעיה היא בראש ובראש בלבד, אבל אם לא חווית מעולם אורגזמה אולי הבעיה היא פיזיולוגית (שווה אכן לקבל תשובת מומחה). אשמח לפרט לך על דרכים רבות וטובות להגיע לאורגזמה/אורגזמות. במייל. ילדת הירח.

הי , יש לי גם אותה בעייה,

אודה לעזרה בנושא במייל : danaas@walla.co.il תודה ! דנה.

טיפים בנושא

תדוה על התגובה, ברור שאצלי זה לא "הדבר האמיתי" נראה לי שמשהו לא עובד שם בסדר, אם יש לך רעיונות/המלצות בעניין אשמח לשמוע במייל הפרטי ממתינה לשמוע ותודה

גם אני אשמח מאווווד לשמוע טיפים על הגעה לאורגזה (בחדירה) יש לי בעיה עם זה

גם אני אשמח מאווווד לשמוע טיפים על איך להגיע לאורגזמה מחדירה, יש לי בעיה עם זה...

גם אני אשמח מאווווד לשמוע טיפים על איך להגיע לאורגזמה מחדירה, בדואר הפרטי, כי יש לי ממש בעיה עם זה

אשמח לתת לך דרכים איך להגיע לאורגזמה...

אשמח לקבל גם עצות איך להגיע לאורגזמה... גם בלי חדירה.

הנאה מסקס

אני כבר שנים נהנית מקיום יחסי מין באופן מזערי בלבד. אורגזמה אצל נשים, מה זה בכלל? שנים אני רק שומעת על זה... בבקשה רצויה תגובה מאיש מקצוע

לכל הסובלות

בפורום דובר המון על הנושא הזה. חוץ מהאפשרויות ששלגיה הציע, כדאי שתקראו את הספר "לעצמך - מיניות האישה" (לוני ברבך גרפילד), עולה רק 15 ש"ח ועשוי לסייע לכם. בקישורים של הפורום יש "מפה" של האזורים הארוגניים שלכם. ניווט מוצלח. מעבר לכך, תזכרו שעיקר העצבים נמצאים באיזור הדגדגן ולא בעומק הנרתיק. שם נמצא המטמון. בהצלחה. ALF.

אשמח לקבל גם עצות איך להגיע לאורגזמה... גם בלי חדירה.

יש ירידות בעליה

אני לא יודע את אסף לוי זה בן או בת, אז אני עונה לכולם. כדי לעלות לשיאים בלי חדירה צריך ... לרדת. בקישורי הפורום יש שתי כתבות: המדריך לצוללן והמדריך למוצצת. אני מצרף גם קישור להודעה שכתבתי בנושא מציצות. אחת ההודעות באשכול זה קישורים למדריכים שאחת הביאה, אם יש בעיה בקישורי הפורום. תהנו. http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6341738 ALF.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר