בעית זקפה

בעית זקפה

אני בן 25. יש לי חברה מזה כשלושה חודשים שאני מאוהב בה קשות (ולהפך). אנחנו שכבים כמעט כל יום, לפעמים גם פעמיים או שלוש – בהפרשים של שעות. יש לנו זיונים (סליחה על המילה) מצוינים ++. לאחרונה ניסינו כמה פעמים לשכב בהפסקה של כ- חצי שעה בערך, כמובן שמייד אני מגיעה לזיקפה אבל משום מה אחרי כמה דקןת (באמצע זיון סוער) פתאום לא עומד לי.... אני לא מבין למה. אני אמור להיות מסוגל לשכב (בגילי הצעיר) גם שלוש או ארבע פעמים רצוף, אז איך זה שאני לא מסוגל לשמור על זיקפה, שלא לדבר על לגמור בפעם השניה?!!! זה מתסכל אותי, ואני לא יודע איך להסביר את התופעה לזוגתי. מעולם לא חוותי בעיות דומות וזה פשוט מתחיל להתריד אותי. חשבתי אולי זה בגלל שכבר שלושה חודשים אנחנו שוכבים באינטנסיביות ואולי הגוף עייף, אין לי נוזלים, אבל זה לא הגיוני כי רבים וטובים ממני עושים את זה כל יום, כמה פעמים ביום בלי שום בעיה.... אז מה הבעיה שלי?!!! הזיון הראשון תמיד ארוך וללא ספק מעייף, אבל בכל זאת, אני אמור להיות מסוגל 'לסיבובים' נוספים בלי שום בעיה. והיום בבוקר באמצע מין אורלי הפסיק לעמוד לי..... מה הבעיה אצלי? מה לא בסדר? תודה מראש – בני.

אסתכן ואומר, שאין לך בעית זקפה בכלל... אבל!

אתה ממש מתעקש לסדר לך אחת כזו!!! יקירי, עד עכשיו שכבת עם החברה שלך פעמיים ואפילו שלוש ביום בהצלחה מרובה, נכון? זה לבדו כבר אומר שאין לך בעייה עם הזקפה שלך. נהפוך הוא! היא חיה ובועטת ומתפקדת מצויין. ויתרה מכך - עומד לך שוב גם כאשר אתם מנסים עוד סיבוב אחרי חצי שעה מהשפיכה הראשונה וגם זו ברכה. אבל דע לך, שגברים רבים, צעירים ממך, מתקשים "למלא מצברים" בזמן כל כך קצר. תרגע! ותגיד גם לחברה שלך להרגע בעצמה ולהרגיע אותך... הסיבה ש"נפל" לך באמצע מין אוראלי היא בגלל שמילאת לעצמך את הראש בדאגה המיותרת והמדומה הזו, ולא בגלל שישנה בעיה אמיתית, ועכשיו, אתה מודד לעצמך כל כמה זמן אתה מגיע לזיקפה וזה מתכון בטוח (אתה יכול לרשום עליו פטנט ולהציע אותו לגברים שמסתובבים עם זיקפה כרונית) לבעיה ממנה אתה כל כך חושש. אין לך בעיה - אתה ממש בסדר גמור ואני מתערבת על כך שיש גברים שקוראים את ההודעה שלך ואומרים לעצמם "פעמיים ביום!?!??! ס....אמו! הלוואי עלי...". ויתקנו אותי המומחים אם אני טועה...

מלכודות מיניות

קיבלת תשובה נכונה מ"בלה" יקירת הפורום ובעלת נסיון פורומלי-וירטואלי רב. ;-) גברים רבים נופלים במלכודות שהם מניחים לעצמם. הסיפורים האלו על כמה פעמים אחת אחרי השניה, מיועדות להלל את המספר ולחזק את גבריותו. אבל, בדרך כלל אין לכך כיסוי. כל גבר צריך הפסקה בין משגל למשגל. כאשר אתה מקצר מאוד את ההפסקה, המשגל אכן הופך להיות ארוך ומעייף כדבריך. מין זו לא תחרות. 3 משגלים ביום לא יעלו את ערכך בעיני החברה החדשה. משגלים רצופים אינם צורה להבעת אהבה. לעומת זאת, יש בהתנהגות שלך סכנה רבה. החשש שאולי בפעם הבאה לא יעמוד לך, עלולה לגרום למצב שבאמת לא יעמוד לך. לא רק בפעם השניה, אלא גם בפעם הראשונה. לכן, תרגע ותוריד את הקצב. מותר לך לענג את חברתך גם בצורות אחרות. (ואולי היא בכלל לא ממש מעוניינת פעמיים ברצף? שאלת אותה?). ומותר לך להמשיך לספר לחבר'ה על הביצועים המדהימים שלך ;-) העיקר שתהנו.

סליחה בן בני, אבל אתה מזכיר לי בדיחת קרש...

איש אחד התערב שחבר שלו מסוגל לאכול 8 ככרות לחם שלמים אחד אחרי השני. אף אחד לא האמין לו והוא התערב אתם על סכום עתק. ביום המיועד הביא את החבר הפנומם. הנ"ל אכל ככר אחרת, שתיים ואז התחיל להתעייף ובקושי גמר את השלישי אז נשבר. כשהאיש התרעם איך הוא דופק לו את ההתערבות, ענה החבר:"אני באמת לא מבין מה קורה לי. רק הבוקר עשיתי חזרה והכל עבד כמו שצריך..." עכשיו תחשוב למה צצה לי האסוציאציה למוח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר