הגדלת איבר

הגדלת איבר

אני בן 32 פעיל מינית בעל איבר בגודל 14 ס"מ הגודל תמיד הפריע לי ואני מעוניין לעשות הגדלה אם מישהו יכול לספק מידע על שיטות להגדלה או אולי הכוונה לאתרים דומים תודה.

בגדול על הגודל

מצורפת תשובה די מפורטת שנתתי בעבר על נושא הגודל, בשביל לחסוך לך שיטוט וחיפוש אחר תשובות שנתנו בנושא: גודל האיבר היא אחת השאלות המטרידות רבים גברים מימים ימימה ואף מסייעת לפרנסת שרלטנים רבים. השאלה שכיחה ביותר (מנסיוני בפורום וואללה בתחום זה) ולכן ארחיב את התשובה למענך ולמען המוטרדים האחרים. כמה עובדות מנקודת המבט הרפואית / פיזיולוגית / אורגנית גרידא (מבלי להתייחס למרכיבים נפשיים - והם רבים...): נתונים לגבי גודל איבר (מבלי לנסות לעודד או לנחם אותך אלא עובדתית / סטטיסיטית) - לפי קריטריונים רפואים איבר מין זכרי נחשב תקין במידה ואורכו יותר מ 6 ס"מ במתיחה מקסימלית (כשהוא רפוי) או יותר מ- 10 ס"מ בזיקפה מלאה. אורך ממוצע הינו כ- 12-16 ס"מ בזיקפה. מבחינה רפואית מקובל לדון בתפקוד - איבר נחשב תקין אם הוא מאפשר לבצע חדירה וקיום יחסי מין. לגבי ניתוחים ושיטות הגדלה למינהן - פרט לניתוחים (עליהם אספר אח"כ) על סמך הידע בתחומי הרפואה והפיסיולוגיה אין שיטה / פעילות/ מיכשור/ משחה/ טכניקה / גלולה וכד´ שגורמים להארכת איבר המין. רוב האתרים בהם נתקלים באינטרנט (או במודעות בעיתונים) הם מסחריים ולמטרות רווח, וכך גם השיטות המוצעות בהן. אני מניח שבשל העובדה שמדובר בצנעת הפרט - הפרייארים שמתפתים בסופו של דבר אינם מתלוננים. בחלק מה"שיטות הטבעיות" מדובר על מכשור אותו יש להרכיב על איבר המין לפרקי זמן שונים, ובאחרות תרגולים מסוגים שונים המתבצעים כל יום. הרווח המושג, אינו באורך הפין, אלא ברובו רווח של יצרן המכשיר החדשני או מחברו של הספר, המפרט את השיטה המדהימה. אם נתייחס לספרות רפואית מדעית, המתבססת על עובדות ותוצאות מחקרים מבוקרים, הרי שלא ידוע על שיטה טבעית להגדלת איבר המין. בחלק מהשיטות (בעיקר אלו המתבססות על תרגילים), נעשה תרגול להפחתת הרקמה השומנית בבסיס איבר המין, וכך נוצר רושם אופטי של הגדלתו. לגבי משאיבות ואקום - רוב המשאיבות הנמכרות בחנויות-סקס אינן מורשות וגם היעילות שלהן מוטלת בספק. המטרה העיקרית של משאיבת הואקום היא לשיפור איכות הזקפה, באלו הסובלים מהפרעה בתפקוד זקפתי (ולא לשם הגדלת איבר המין). המשאבות הטובות והיעילות הן רפואיות ומיובאות על ידי חברות לציוד רפואי. באשר לניתוחים להגדלת איבר המין - שומר נפשו ירחק. אין הרבה חולים (אם בכלל) שיהיו מוכנים לספר על הניתוח שעברו, בשל העובדה שהתוצאות לא מספיק טובות. לא מגדילים את אורך האיבר אלא יוצרים רושם חזותי של פין ארוך יותר ע"י חיתוך של הגיד המקשר את הפין לעצמות האגן (כך שהאיבר מדולדל יותר). בניתוח להגדלת רוחב הפין שואבים שומן ממקומות שונים בגוף ומזריקים אותו מתחת לעור הפין. אפשרות אחרת היא השתלת רצועות שומן מתחת לעור הפין. כ- 30-40% מהשומן הזה מתמוסס או הופך להיות גושי שומן צלקתיים, הגורמים לעיוות צורת הפין. בנוסף - לניתוחים אלו סיבוכים רבים, כגון: פגיעה במנגנוני זקפה, איבוד תחושה לאורך הפין (וכתוצאה - הפרעות באורגזמה), הצטלקויות של החתכים הניתוחיים והקטנה של אורך הפין עם הווצרות עיוותים קשים בצורת הפין ועוד. מנקודת מבט אישית - ראיתי כמה איברים שנותחו - וחייב לציין שזה נראה די דוחה, לא טבעי ומזעזע. בקיצור - עדיף איבר פעיל - מאשר איבוד היכולת לקיים יחסי מין בכלל.

שיטה מעולה להגדלת איבר המין

להפסיק לחשוב על זה. להיות בטוח בעצמך. להגיד לעצמך ולהבין שהגודל באמת לא קובע.... קרא את תשובתו של alf בעניין הגדלת החזה (למטה כאן בפורום) וקח לעצמך את אותה עצה שהוא נותן לבחורה המעוניינת להגדיל את שדיה... תאהב את עצמך ותפסיק למדוד כמה אתה אוהב את עצמך ועל שום-מה......

שלומלום הציע פעם זכוכית מגדלת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר