אני וחברתי.

אני וחברתי.

אני חברתי מקיימים יחסים באופן סדיר כמה פעמים בשבוע. הבעיה היא שבזמן האחרון היא התחילה לבקש ממני מין אנאלי דבר שאיני רוצה לעשות ואינה רוצה לעשות זאת בדרך הרגילה מה עלי לעושת היטא ממש לוחצת ואינה מוכנה לדבר עימי על אפשרות אחרת.

לאצ'ה

שלומלום לך, זוכר שכשהיית ילד יהיו רוצים שתעשה משהו שלא בא לך, מה היית עונה? אני הייתי אומר "לאצ'ה". תאמר כך לחברתך לגביי מין אנאלי ם אינך מעוניין בו. עדיין על מנת לענג אותה ואם זה מה שהיא רוצה נסו למצוא דרך משותפת שתהיה אפשרית עבור שניכם כגון שימוש בויברטור אנאלי וכו' שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

???

אני חייב להודות שהבעיה שלך נשמעת לי מאד מוזרה. אבל שלי קשר לזה, אני חושב שאסור לכפות דברים אחד על השני. מה לעזות, החיים בזוג מחייבים פשרות. ALF.

תיאום פנטזיות מיניות

אין ספק שאסור לכפות שום דבר על בן הזוג השני, בטח שלא בסקס ובטח שלא בנושא פנטזיות מיניות. פנטזיות מיניות הן מאד אישיות ולרוב לכל אדם פנטזיות מסוג אחר לגמרי. אלא מה ?! כאשר יש תקשורת טובה אפשר להשתמש בהן ולשחק איתן בשיתוף פעולה. למשל אפשר להכנס לתפקיד שיתאים לפנטזיות של בן הזוג במסגרת הגבולות האפשריים לך. וכך אפשר להתגרות רק מהרעיון דרך הראש של השני. במקביל אפשר בפעם הבאה "לשחק" לפי הכללים שלך. האמת שמעט אנשים מעיזים לשתף - מה הפנטזיות האהובות עליהם. זה באמת אחד הנושאים הפרטיים ביותר וגם חברות טובות, ואינטימיות לא תמיד יכולות להרגיש חופשי לשתף , מתארת לעצמי שגברים עוד פחות. יחד עם זה אפשר גם לפעול עם חלק מהפנטזיה מבלי "לדרוך" על בן/ת הזוג. ואז אפשר להחליט על זה יחד על כוס קפה ולהתגרות מעצם התסריט. קראתי פעם ספר אוסף של פנטזיות שנשים כתבו. זה היה מרתק, כל כך שונה בין אשה אחת לשניה והיה נדמה שאין סוף לוריאציות.

אני וחברתי.

אני חברתי מקיימים יחסים באופן סדיר כמה פעמים בשבוע. הבעיה היא שבזמן האחרון היא התחילה לבקש ממני מין אנאלי דבר שאיני רוצה לעשות ואינה רוצה לעשות זאת בדרך הרגילה מה עלי לעושת היטא ממש לוחצת ואינה מוכנה לדבר עימי על אפשרות אחרת.

ניק ידידי

ניק ידידי, נראה לי מוזר ונדיר שבת זוג תדרוש מין אנלי. אנא פרט למה היא מתכוונת. היתכן שטעית ואתה מתכוון שהיא מבקשת מין אורלי? זה הרבה יותר מובן שבת זוג תדרוש מין אורלי (על איבר מינה והדגדגן) המענג הרבה יותר ממין אנלי (בתחת). אנא פרט ? לדעתי חברי הפורום מתקשים לעזור לך. בידידות דנדי 69

מה לעזעזל לא מובן הבחורה רוצה בתחת כול פעם!!!

תדברו

אני הולך עם העגבניה - דברו בינכם ותגיעו להבנה. היא הציע דרכים לשיתוף פנטזיות. אני רוצה לציין שאפשר בהחלט שאחרי שהפנטזיה תתמלא, היא כבר לא תהיה מושכת כבעבר, ואולי החברכה שלך תרד מהרעיון (מצד שני אולי היא דווקא תאהב אותו). מה שאני רוצה להגיד זה שלנסות דברים חדשים זה אחלה. רק מה, חשוב ששניכם תסכימו, חשוב שתגיעו להבנה שאם לא נהנים מזה (אתה או היא) אז הנסיון מוכרז כנפל ולא חוזרים עליו. ALF.

אני וחברתי.

תנוחה לא נוחה

יש מי שנהנה מתנוחה אחת כל חייו ואחר זקוק לגוון מתמשך. הסכמה לנסות תנוחות שונות עשוי להצביע אולי על פתיחות למין. אולי. אינני בטוחה. אבל, אינני רואה מקום ל"דרישה" מצד חברתך לשתף פעולה בתנוחות שאינך שלם עימן. ביחסים זוגיים אין מקום לאיומים. מענין לציין שדווקא מין אנאלי נחשב לתנוחה נדרשת על ידי גברים יותר מאשר נשים. יחד עם זאת, אני ממליצה לרכוש ספר תנוחות ולנסות למצוא תנוחות שמקובלות על שניכם.

ניק ידידי

ניק ידידי, נראה לי מוזר ונדיר שבת זוג תדרוש מין אנלי. אנא פרט למה היא מתכוונת. היתכן שטעית ואתה מתכוון שהיא מבקשת מין אורלי? זה הרבה יותר מובן שבת זוג תדרוש מין אורלי (על איבר מינה והדגדגן) המענג הרבה יותר ממין אנלי (בתחת). אנא פרט ? לדעתי חברי הפורום מתקשים לעזור לך. בידידות דנדי 69

דנדי 69 ידידי

מדוע נראה לך מוזר ונדיר שבת זוג תדרוש מין אנלי? אין ספק לגבי איכויותיו של המין האוראלי אבל הגיוני מאוד שבחורה תבקש מין אנאלי. לכולנו יש עצבים רגישים בפי הטבעת ולחלקנו, מין אנאלי מגשים איזו פנטזיה (או שתיים...) אי אפשר לקבוע מה מענג יותר כי כל אישה היא שונה וגם נשים שניסו גם אוראלי וגם אנאלי יכולות לטעון כי כל אחד מהם מהנה בצורה שונה מהאחר אבל לא בהכרח טוב יותר. מין הוא דבר מהנה. נקודה. כל עוד יודעים איך ועם מי לעשות אותו. (וכשאני כותבת "מין" אני מתכוונת להכל) ואגב, אם בעיתו של ניק ידידנו היתה שאינו מבין את זוגתו וצרכיה, או מעבר לכך - שאינו מבדיל בין אוראלי או אנאלי... אז היתה הבעיה רצינית עוד יותר.... :-)

מה לעזעזל לא מובן הבחורה רוצה בתחת כול פעם!!!

אתה צודק וזכותך לסרב

מה אני אגיד לך... אם היית בחורה שלא מעוניינת בסקס אנאלי, היו מתיצבות לצדך נשים רבות, מסכימות ותומכות... אבל, משום מה קשה יותר להבין גבר שמסרב לדבר שחלק גדול מהגברים רק מעיזים לפנטז עליו. אני מודה שבאופן אישי, אני בהחלט מבינה את הרתיעה שלך! ולמרות ששמעתי שניתן לעשות חוקן ביתי לפני האקט ואז נחסך (רוב!) עניין ה...חרא, אם תסלחו לי על הבוטות, אני כלל לא מתפלאה שלא בא לך! רק מה, ה-י-א רוצה וה-י-א לא מוכנה לשום דרך אחרת לעשות איתך סקס... ופה, זה כבר נראה לי חשוד! ממתי מונעים סקס מבן זוג רק בגלל שהוא/היא לא מוכנים לממש פנטזיה זו או אחרת שמרתיעה אותו/אותה??? אני מהמרת על כך שהבעיה היא אחרת ובמקומך הייתי משוחחת איתה ולאו דווקא על סקס. עליכם. על שניכם. בהצלחה!

אני וחברתי.

יכול להיות

אם הבקשה שלה נראת לך מוגזמת מאד ואתה לא מוכן לנסות להגמיש טיפה על מנת שאולי היא תוכל להנות או להפך לראות שזה ממש לא בשבילה. אני בטוחה שבמהלך מערכת היחסים שלכם היו דברים שאתה בקשת ממנה לעשות וכמה שלא היה לה קשה היא ניסתה ועשתה. אם הבקשה שלה מאד קשה בשבילך(ושלא תבין לא נכון אני מאד מבינה אותך) פשוט תגיד לה את זה תסביר לה מה הן הסיבות שלך לא להסכים לעשות את זה ומה הן הסיבות שלך לאי מילוי הבקשה. הכי טוב זה לדבר ולהסביר אולי דרך הדברים שהיא לא הסכימה לעשות בשבילך "זוכרת אז כשרציתי...ולא הסכמת כי... ככה גם אני..." בהצלחה

אין מקום להתחשבנות בזוגיות

אני מתנגדת בתוקף להשגת מטרות בצורה של איום. זו דרך נפלאה להרוס זוגיות. יש הבדל בין להסביר מדוע תנוחה זו וזו לא מקובלת עלי (ולעיתים קשה לתת לכך הסבר מילולי) לבין התחשבנות מה אני עשיתי ומה את עשית. לפי ההגיון הזה, אם החברה הסכימה עד היום לכל דבר, גם הוא חייב לעשות כך. וזה בהחלט לא נכון. אני בעד זוגיות הוגנת ולא זוגיות שווה. ולעצם המקרה. מין אנאלי נחשב לתנוחה מאוד בעייתית מבחינת הקונוטציות שאנשים מייחסים לה. לכן, יש רבים שלא מעוניינים בה. כמו שיש רבים אחרים שדווקא רוצים מין אנאלי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר