תגידו, מה הבעיה שלכן לבלוע????

תסבירו לי בבקשה בנות חמודות, מה כל כך קשה ומסובך בלבלוע?? זה כל כך מגרה, מושך ומהווה סיפוק א-ד-י-ר לגבר...ואת זה בעצם אתן רוצות להשיג לא? וחוץ מזה, אנחנו "צוללים" לכן ונהנים מזה, למרות שלפעמים הריחות לא איי איי איי..... אז יאללה..שיווין רציתן לא?

זו בדיוק הבעיה!!! הנימה המתלוננת הזו...

מה אתה מתלונן? ה-ב-ל-י-ע-ה של הזרע, ז-ה מה שיעשה לך טוב בחיים??? או נשאל את זה אחרת...: א-י ה-ב-ל-י-ע-ה של הזרע שלך ה-י-א-ה-י-א ה-ס-י-ב-ה לאי הנחת שלך? כמו שזכותך לחשוב, תוך כדי "צלילה" שהריח הוא לא אי-אי-אי זכותה של בת זוגך לחשוב שהטעם של הזרע שלך הוא מיותר לה! היא מוצצת לך? יופי! אתה נהנה? מעולה! אבל לא כולן משתגעות על המליחות הזו בגרון שלהן וחלקנו הגדול פשוט רוצה להקיא מזה. ולפעמים הטעם הוא לא נורא אבל הרעיון של בליעת ההפרשות של הגבר שלנו, נקי ואסטתי וחמוד ומתוק ככל שיהיה, לא נעים לנו. זה הכל... אל תיקח את זה כל כך קשה ואל תיכעס!!! זה לא נגדך אישית... זה עניין של טעם :-) ד"א, אומרים ששינוי התזונה של הגבר משפר מאוד את טעם הזרע שלו, אם הדבר מדיר שינה מעיניך... נסה את זה.

זה גורם להקאה פיזית

אני לדוגמא מאוד פתוחה מינית. פעם ניסיתי לבלוע. ופעם אחרת נכנס לי בטעות לפה טיפה זרע. התוצאה היתה שיעולים, ובמקרה הראשון הקאה. נראה לי סיבה מספיק טובה לא לבלוע. חוץ מזה אם אתה בה בגישה כזאת למיטה, תהיה בטוח שישכבו איתך רק נשים סוג ב'. שכמו שלא אכפת להם להקיא בשבילך. הן גם לא יודעות להנות עד הסוף. בכל מקרה עם אתה רוצה לשפר את טעם השפיך אז אומרים שאננס וענבים משפרים אותו. ובככל תזונה בריאה. לעומת זאת שום מקלקל את הטעם.

זה לא הקאה ורבות נהנות מזה

מה שאת מתארת זו הקדמת קנה לוושט- לא הקאה. אני מניח שיש מי שנגעלת מזה ויש מי שאוהבת את זה. זה עיניין של גישה- אין שוני ממשי בין זרע לרוק מבחינת הטעם וכו' ולרוב האוהבים אין בעייה עם החלפת רוק בנשיקות לשון ("צרפתיות")- למרות שברוק יש פלורת חיידקי פה והזרע הוא סטרילי. השורה התחתונה: יש מי שאוהביםפ ויש מי שלא ויש שזה סתמי להם.

תגידו, מה הבעיה שלכן לבלוע????

תסבירו לי בבקשה בנות חמודות, מה כל כך קשה ומסובך בלבלוע?? זה כל כך מגרה, מושך ומהווה סיפוק א-ד-י-ר לגבר...ואת זה בעצם אתן רוצות להשיג לא? וחוץ מזה, אנחנו "צוללים" לכן ונהנים מזה, למרות שלפעמים הריחות לא איי איי איי..... אז יאללה..שיווין רציתן לא?

על טעם וריח אין מה להתווכח

יש בנות שאוהבות לבלוע ואחרות לא. בדיוק מאותה סיבה שיש בנים שאוהבים דברים מסויימים ואחרים לא. העובדה שאתה מענג את חברתך בצורה מסויימת (ואולי אפילו עושה את זה בשבילה, בלי להנות מזה), אינה מחייבת אותה להחזיר לך משהו שהיא אינה אוהבת. תתרגל לעובדה שמין זה לא כל מה שאתה רוצה. ודרך אגב. למה זה כל כך חשוב לך?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר