בחזרה למולטי-אורגזמות

לאלה שחוו את החוויה הנפלאה הזאת: איך זה קורה? אתן גומרות ואז מסוגלות להמשיך ישר לעוד סיבוב, או שזאת אורגזמה ואז ישר אחרי שניה עוד אחת ועוד אחת...(כמו אורגזמה גדולה של 2 דקות?) ועוד משהו: מה גרם לכם לזה? מה הבן זוג שלכן עשה שהיה כזה מיוחד? גם אני רוצה לגרום לחברתי את האושר הזה!! :) .... ואיך אתן מרגישות אחרי זה? :)

אורגזמה

1. על תלחיץ את חברה שלך. 2. תזכור שכל בחורה נהנת ומתגרה מדברים אחרים, אז על תקשיב יותר מידי לעצות, אלה תנסה דברים ותקשיב לגוף שלה.

בתשובה לשאלתך הראשונה

-לא מדובר ב"אורגזמה אחת גדולה של 2 דקות", אלא ברצף של אורגזמות עם מרווח מסויים של זמן בין אורגזמה לאורגזמה. אני לא יודעת מהו בדיוק המרווח הזה אצל בנות אחרות, אבל אצלי-לאחר שאני מגיעה לאורגזמה הראשונה (שבשביל להגיע אליה צריך לעבוד יותר קשה...) השאר מגיעות במרווחים ממש קצרים- אפילו דקה או שתיים (אבל זה לא שהן אוטומטית מגיעות- צריך להמשיך בפעילות)..

אורגזמה

1. על תלחיץ את חברה שלך. 2. תזכור שכל בחורה נהנת ומתגרה מדברים אחרים, אז על תקשיב יותר מידי לעצות, אלה תנסה דברים ותקשיב לגוף שלה.

מסכים ועוד

אם תנסה בכוח להביא את החברה שלך למולטי, אתה רק מלחיץ, ואז אפילו הראשונה לא תגיע. מין אינו תחרות ואין יעד מוגדר אליו צריך להגיע. פשוט להיות רגועים, ולזרום בכיף. כמאמר המשל - מה שבא, בא ! ALF.

בחזרה למולטי-אורגזמות

לאלה שחוו את החוויה הנפלאה הזאת: איך זה קורה? אתן גומרות ואז מסוגלות להמשיך ישר לעוד סיבוב, או שזאת אורגזמה ואז ישר אחרי שניה עוד אחת ועוד אחת...(כמו אורגזמה גדולה של 2 דקות?) ועוד משהו: מה גרם לכם לזה? מה הבן זוג שלכן עשה שהיה כזה מיוחד? גם אני רוצה לגרום לחברתי את האושר הזה!! :) .... ואיך אתן מרגישות אחרי זה? :)

איך עושים זאת?

בתור מולטיאורגזמית ותיקה ומיומנת אני יכולה לנסות לקבוע מהם התנאים ההכרחיים לכך: 1. בן זוג שמסוגל להחזיק זמן רב ככל הנדרש, אחרת האישה לא תהיה מספיק רגועה לקחת לה את הזמן ולהתרכז בתחושות המתעצמות. 2. גירוי לשוני בדגדגן ובמקביל גירוי עם האצבע של נק' הג'י. 3. אישה אקטיבית במיטה שיודעת מה היא צריכה בשביל לגמור, כולל הכוונת גופו של בן הזוג פיזית בזוויות הנדרשות, במיוחד כדי להגביר הלחץ על עצם האגן שלה - לחיכוך הדגדגן. 4. אחרי האורגזמה הראשונה, שלא תמיד היא החזקה ביותר. לדעתי דווקא השנייה בד"כ יותר חזקה ומרגשת. אז אחרי הראשונה כדאי לעצור לחלוטין את בן הזוג ואת התנועות. הוא יכול להישאר בפנים, אבל בלי לזוז, כדי שהאישה תתאושש ותרגע וגופה יוכל להתכונן לקראת בניית מתח מחודש, ורק אחרי שהיא מרגישה רגועה וטעונה לסיבוב חדש לבקש מבן זוגה להמשיך. ובכן, מהמשתמע מכאן, דרושה אישה אקטיבית ומודעת לגופה ובן זוג שלא יחשוש מאישה מינית כזאת, שיודעת מה היא רוצה. בנות, שימו לב, לא פשוט למצוא גבר כזה. בעלי הוא הגבר הראשון שאיתו הייתי מולטיאורגזמית, וכבר מהפעם הראשונה שלנו.... התמזל מזלי בהצלחה לכולן ודעו שיש נשים שפיזית לא מסוגלות לגמור יותר מפעם אחת כי האורגזמה שלהן מאוד חזקה ודורשת מהן אנרגיות כה רבות שאח"כ הן מרגישות מותשות. יש לי חברה כזאת. כך שלא בכוח.

עוד רעיון!

תבקש מהחברה שלך לענג את עצמה כשהיא תכיר את עצמה היא תשלוט באורגזמות שלה יותר או לפחות תבין את עצמה יותר.. אני בטוחה שזה יעזור לה, אני גם מצליחה לגמור המון פעמים וגם יודעת להיות בקשר עם הגוף שלי ולתת לו "זמן איכותי" איתי, ונראה לי שהתוצאות שוות את ההיכרות הזאת.

בתשובה לשאלתך הראשונה

-לא מדובר ב"אורגזמה אחת גדולה של 2 דקות", אלא ברצף של אורגזמות עם מרווח מסויים של זמן בין אורגזמה לאורגזמה. אני לא יודעת מהו בדיוק המרווח הזה אצל בנות אחרות, אבל אצלי-לאחר שאני מגיעה לאורגזמה הראשונה (שבשביל להגיע אליה צריך לעבוד יותר קשה...) השאר מגיעות במרווחים ממש קצרים- אפילו דקה או שתיים (אבל זה לא שהן אוטומטית מגיעות- צריך להמשיך בפעילות)..

אצל כל אחת זה אחרת

דבר ראשון, למרות מה שקרין ציינה, (וזה נשמע מדליק בלי כל קשר), לדעתי אין "מתכון" למולטיאורגזמות, כי כל בחורה ומה שעושה לה את זה.... אז כדאי לקחת דברים מסוג ה"מתכון" שקרין כתבה קצת בערבון מוגבל. לגבי מה שנכתב על ידי nt : אני חוויתי אוגזמות מכמה סוגים, ביניהם ה"רגילה" (דגדגנית), אורגזמה תוך גירוי נקודת הג'י, אורגזמה אחרי אורגזמה במרווחים של דקות וכן, "ארוגזמה אחת גדולה" שנמשכה מספר דקות. אין צורך כמובן לציין שכולן היו נפלאות, לדעתי, המפתח להנאה הוא בפתיחות שבין בני הזוג ובתקשורת ביניהם. אישה צריכה לדעת מה עושה לה טוב ולעולם לא להתבייש לקבל... זה הכל. תהנו.... :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר