מולטי-אורגזמות

שלום לכולם! לאחרונה נתקלתי בכמה כתבות בנושא מולטי אורגזמה, ומאוד רציתי לגרום כזאת לחברתי(היא גומרת מחדירה). אז איך גורמים לבחורה להגיע לזה? האם כל אחת יכולה? האם יש פה מישהי שכבר חוותה זאת ויכולה לתת טיפים?

שטויות במיץ ! אישה גומרת בדיוק כמו גבר ואחרי שהיא גומרת עובר לה החשק .

כמו שיש אצל גברים צעירים וחרמנים במיוחד אפשרות התאוששות מהירה וביצוע יחסים שוב תוך זמן קצר, ככה זה לפעמים גם אצל נשים צעירות וחרמניות. בכל מקרה האורגזמה השניה היא לא קשורה לראשונה , האישה גומרת , עובר לה החשק , וא היא מתגרה מחדש, וחוזר חלילה. ואל תרגיש אשם ! וזה לא תלוי בך , זה תכונה של החברה שלך, בדיוק כמו שזו תכונה של גבר שמסוגל להעמיד אותו פעם נוספת אחרי הגמירה. המצב הנפוץ ביותר הוא שאישה גומרת, עובר לה החשק , הנרתיק מתיבש , והיא לא סובלת מגע נוסף בדגדגן. אגב שיטה בדוקה לדעת אם היא מזייפת אורגזמה, נסה לגעת לה בגדגן אחרי האורגזמה , אם היא לא סובלת את זה, היא באמת גמרה.( אבל תיזהר, הן מתעצבנות מזה ). בוקונון

לא שטוית- יש שכן ויש שלא

יש נשים שלא צריכות הפוגה וגולשות ישירות משיא לשיא ויש שבדומה ל גבר צריכות הפסקה בין שיא לשיא. הדבר הינו שילוב של יכולת ביולוגית בסיסית יחד עם יכולת נפשית לפתיחות מירבית ונכונות להתנסויות מיניות כמו גם פונקציה של אימון וניסיון. אני חושב שלא צריכים להפוך זאת למטרה אבל זה בהסדר לנסות לשאוף לכך. ניתו לנסת להמשיך בגרוי לאחר אורגזמה ולראות לאן זה מוביל, צריך לנסות שזה יבוא לאחר גרוי מקדים מקסימלי, כשהאוירה נינוחה ושלווה וכשהגברת לא עייפה ורצצוצה. נסו ותהנו.

קטונתי אבל אני מחזקת את ידי המומחה!!!

אכן אני מצליחה לחוות מולטיאורגזמה ללא הפסקה, ולעיתים אני אכן חשה שאני צריכה מנוחה, לכן זה ממש לא שטויות יוצא לי המון פעמים לגמור איזה ארבע אורגזמות רצופות ללא הפסקה! בהצלחה לחברה!!!

אני גאה בך..! (וגם מקנא...!)

מולטיאורגזמות - קיימות ועוד איך ! ....

כן, הן קיימות, לא רבות יכולות לחוות אותן, אבל תמיד אפשר להמשיך ולנסות.... :-) כל מי שכתב שזה שטויות, חבל...זו בורות לשמה. (או בעצם, קינאה....) גם אני חוויתי מולטיאורגזמות רבות שהן כמובן דבר מעייף לכשעצמו (אבל שווה כל רגע) שיטות לתת? אין ממש, כי כל אחת מגיעה לשיא שלה ממשהו אחר ובדרך אחרת. אם חברתך לא מסוגלת שנוגעים בה (בכלל!) אחרי האורגזמה הראשונה, סביר להניח שלעולם לא תחווה מולטי אורגזמה (אף על פי שלעולם אל תגיד לעולם...). בהנאה, ילדת ירח.

אולי בחורות שיש להן רק 3 כפתורים...

כמו שטוען ביוקנון (אפרופו בורות) לגבי כ-ל הבחורות ביקום, לא מסוגלות למולטי-אורגזמה...

נו אז אולי את מוטציה מיוחדת .

ואולי יש לך גם את נקודת "A" ו " G " שהסקסולוגים מדברים עליהן, ושאף אחת אחרת לא מצאה עדיין . . . אז את בחורה עם 5 כפתורים במקום 3 .

ויש כאן בחורה שמכירה רק כפתור אחד, ובכל זאת מדווחת על מולטי ...

אתה צריך ללמוד לקבל ביקורת

ואתה צריך גם להבין מה שאתה קורה. זה ששילגיה מעדיפה תנוחה מסויימת לא קשור כלל לכמות ואיכות האורגזמות שהיא חווה !! צרך להגיד לה תודה על העובדה שהיא בכלל משתפת אותנו בנושא האינטימי הזה, ומנסה לעזור לאחרים מתוך נסיונה האישי. ALF.

סקופ!!! לא כפתור אחד ולא עשרים, בוקונון

כשתהיה גדול ותרכוש מעט ניסיון אתה גם תבחין שלבחורות שונות מספר כפתורים שונה. וגם הגדלים, הצבעים והמיקום שלהם משתנה מבחורה לבחורה... אבל קח ת'זמן! אל תמהר!!! לאט-לאט אתה תבין בדיוק למה אנחנו מתכוונים... צ'או!

נו אז אולי את מוטציה מיוחדת .

ואולי יש לך גם את נקודת "A" ו " G " שהסקסולוגים מדברים עליהן, ושאף אחת אחרת לא מצאה עדיין . . . אז את בחורה עם 5 כפתורים במקום 3 .

אפשר לדעת על מה הויכוח כאן??? במיוחד אם מדברים עליי??

לא עליך, חמודה

פשוט לבוקונון יש איזו מין תיאוריה שכזו, שלכל הבחורות בעולם יש 3 כפתורי פלא (2 פטמות + דגדגן 1) ושאם הגבר (כנראה, כ-ל גבר כי מדובר הרי בהצלחה של מאה אחוז אז לבנות ההן לא ממש משנה מי לוחץ על הכפתורים ) מקדיש תשומת לב ל"כפתורים" אז אין נקבה ביקום שלא תגמור בטירוף... ואין לי מושג מדוע הוא לקח אותך בתור דוגמא שתוכיח את ה"תיזה" שלו...

אתה צריך ללמוד לקבל ביקורת

ואתה צריך גם להבין מה שאתה קורה. זה ששילגיה מעדיפה תנוחה מסויימת לא קשור כלל לכמות ואיכות האורגזמות שהיא חווה !! צרך להגיד לה תודה על העובדה שהיא בכלל משתפת אותנו בנושא האינטימי הזה, ומנסה לעזור לאחרים מתוך נסיונה האישי. ALF.

את או אתה צריך קצת חוש הומור . ולשלגיה - זה לא היה אישי !

במקרה ראיתי את ההמלצות שלה , שהן די דומות לשלי, רק עם פחות כפתורים . . . ולמה אתם כל כך רציניים ?

אפשר לדעת על מה הויכוח כאן??? במיוחד אם מדברים עליי??

היי ! זה לא אישי ! ! ! רק לקחתי דוגמא ממשהו שכתבת למטה . . .

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר