מזל טוב לנו- אנו חוגגים את עמוד 200

באמת שיהיה במזל טוב

מקווה שעוד נמשיך לקבל ולתת עצות, ללמוד וללמד ובעיקר - להנות, לפחות עוד.....(המון) עמודים. ילדת הירח.

מברוק

כן ירבה וכן יפרוץ :)

מזל טוב.ודרך אגב קראת את השאלה שלי בדואר?

הרבה ברכות ל- 200 הראשונים ואיחולים להרבה מאות נוספות!

200 תודות וברכה.

תודה לדר' בן ציון שמצליח להחזיק מעמד ולהחזיק את הפורום. לא מוותר וחוזר ועונה לשאלות שנשאלו רק לפני שני עמודים. מפנה לאתרים רלבנטים. מרחיב את ספריית המאמרים ומרחיב את רשימת הקישורים. ואפילו טורח ופותח את מזוודת הפלאים למי שמצא אומץ להתייצב לפגישה א-וירטואלית. פעמיים ניהלתי פורומים וזה מה זה קשה. רק מי שעבר את זה יודע על מה אני מדברת. תודה לאנשי המקצוע שטורחים וחוזרים ועונים ומעירים ומתקנים, ללא כל מטרה אישית ועוזרים לדר' בן ציון לשמור על פורום אמין ונקי מאינטרסים. לדר' חרותי, דר' שכנר ודר' לין ברכות. וגם אם מתגלעים חילוקי דעות מקצועיים, זו רק הוכחה מדוע רפואה ופסיכולוגיה אינם מתמטיקה צרופה ועד כמה נדרשת מאנשי המקצוע ראיה הוליסטית. ותודה מיוחדת ל"יקירי הפורום" כפי שקראתי להם פעם. "אחת", "בלה", "שלומלום" ואחרים אשר מוצאים זמן לשתף אותנו בנסיונם והשכלתם ועוזרים לשמור על פורום חי ותוסס. והכל ברוח ובכוונה טובה. ותודה גם למי שלא מעיז להוסיף מילים משל עצמו. כל מי שקורא אותנו, ואני מקווה שגם משכיל מהדיונים כאן. אז מה נותר לנו? רק להרים כוס לחיי האהבה !
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר