שלום, הייתי מעוניין לדעת כיצד בנות מאוננות, וכיצד לגרום להם לאורגזמה

בצורה הטובה ביותר ??????????

הקורס מתחיל בקרוב!!! ההרשמה בעצומה !!!

לפי השאלה, אני מניחה שאתה גבר צעיר בתחילת דרכו בתחום היחסים האינטימים. לכן, אני ממליצה לך לרכוש ספר טוב על אינטימיות ומין וללמוד ממנו כיצד בנוי גוף האישה ומה חשוב, ולא חשוב, במערכות יחסים (רמז: זה לא האורגזמה). אחרי שתלמד אותו תיאורטית, אני בטוחה שתוכל לעבור את המבחן המעשי בהצלחה. ואם לא בפעם הראשונה, אני מבטיחה לך שבפעם השניה או השלישית תשתפר פלאים. ובמקביל לקריאת הספר, תוכל לדפדף אחורה בין דפי הפורום הזה וללמוד הרבה מהמשתתפים (ובמיוחד מהמשתתפות) רבי הנסיון וחדי הלשון שכאן.

חדי הלשון שכאן, האם אני מזהה רמז בדברייך?

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

ללמוד אישה, אי אפשר בכלל להתחיל את התשובה הזו......

כמובן שספר טוב כמו שהציעה הסקסולוגית, יכול לעשות רק טוב. ממליצה בחום (!!!!) על הספר "סקס עכשיו". כל מי שקרא אני בטוחה שיסכים איתי. אבל, (וכאן יש לי סייג גדול מאוד) לענג אישה.... הדרך להביא אישה לאורגזמה חזקה, כמספר הנשים כך מספר הדרכים..... יש כאלו שיאהבו כך ויש כאלו שיאהבו אחרת. אני מאוד מאמינה בצפיה או שאילת שאלות. אם תשאל את זוגתך איפה לגעת, מה עושה לה נעים, מה עושה לה נעים מאוד.... אם זוגתך תאונן מולך, מלבד הגירוי שוודאי יתעורר אצלך, תוכל ללמוד המון, תראה איך היא נוגעת בעצמה, איפה, כמה וכו'. בכל אופן, אם תרצה "טיפים" או עצות כאלו ואחרות, אשמח לנסות ולסייע במייל. בהצלחה והנאה, ילדת הירח.

חדי הלשון שכאן, האם אני מזהה רמז בדברייך?

מה הוא קופייצ ?

אל יתהלל חוגר כמפתח ;-)

בעצם מה שאני מחפש זה כמה טיפים טובים... זה הכל!

נקווה שהטיפים שלך יהיו מוצלחים...

טיפים

מאחר ואתה לא מעוניין בטיפים שכבר נתתי לך קודם, אני מוכנה לתת לך את הטיפ הסודי שכל אישה נופלת ממנו: 1. חבק את החברה שלך. 2. תסתכל לה בעיניים. 3. אמור לה ברגש את המשפט הבא: "אני יודע שאת מיוחדת ואני רוצה לעשות לך משהו שיעשה לך הכי טוב שאפשר. תגידי לי או הדריכי אותי מה את אוהבת". אחרי שתלמד מה היא אוהבת, יהיה לכם המון זמן והזדמנויות לגלות ביחד דברים חדשים. ואולי בכל זאת תקרא ספר קודם? אפשר למנוע המון טעויות מקריאת ספרי הדרכה וגם ללמוד המון. בהצלחה

אחי מה קרה לך

אחי תשאל את ההיא שאיתך, אחי קצת פתיחות מוסיף המון.

הקורס מתחיל בקרוב!!! ההרשמה בעצומה !!!

לפי השאלה, אני מניחה שאתה גבר צעיר בתחילת דרכו בתחום היחסים האינטימים. לכן, אני ממליצה לך לרכוש ספר טוב על אינטימיות ומין וללמוד ממנו כיצד בנוי גוף האישה ומה חשוב, ולא חשוב, במערכות יחסים (רמז: זה לא האורגזמה). אחרי שתלמד אותו תיאורטית, אני בטוחה שתוכל לעבור את המבחן המעשי בהצלחה. ואם לא בפעם הראשונה, אני מבטיחה לך שבפעם השניה או השלישית תשתפר פלאים. ובמקביל לקריאת הספר, תוכל לדפדף אחורה בין דפי הפורום הזה וללמוד הרבה מהמשתתפים (ובמיוחד מהמשתתפות) רבי הנסיון וחדי הלשון שכאן.

ריקי אחותי, שילמד גם אצל רכי הלשון

יש אולי ספר באינטרנט על זה?

אתם מכירים אתר או ספר (E-BOOK) על זה...

ספרים

קרא אחורה בהודעות, יש המלצות על הרבה ספרים. נסה את סקס עכשיו. לגבי ספרות אלקטרונית - בדוק את קישורי הפורום, וכן הכנס לאתר "יחסים" יש שם המון חומר לא רע בכלל. תזכור - עוד שבוע יש מבחן :))

בנות

השיטה הכי טובה לדעת איך בנות מאוננות היא: א. לשאול אחת מנוסה!!! ב. השיטה הפשוטה ביותר , להסתכל על אחת בפעולה. בנושא: "איך להגיע לאורזמה נשית?" לכל אישה יש את "נקודות התורפה שלה", ובכדי לענג אישה עלייך לגלות אותן ולנצל אותן לטובתך וטובתה. ולסיכום: פשוט לך עם האינסטינקטים החייתיים שלך ועם ספר הדרכה. :-)

תעזוב את הקישקושים של הסקסולוגים ותשמע לבעל נסיון:

לבנות יש שלש נקודות קריטיות שאותם צריך למזמז. רק תעשה את זה בעדינות, ורצוי על רטוב. שתי פטמות ( מספיק להשתמש באחת מהן) והכי חשוב - דגדגן. אם אתה לא יודע מה זה דגדגן, תשאל את החברה שלך איפה זה נמצא, ותתיחס לזה בדיוק כמו שאתה רוצה שהיא תיתיחס לקצה של הזין שלך, זה אותו דבר, רק קטן יותר, ואתה צריך להעמיד לה אותו, כאילו שזה זין קטן . רק תזהר! לאט ובעדינות ! כי היא יכולה לגמור מהר מידי, ואז ילך כל הכיף. כל השאר: נקודות G ונקודות A .... - סתם קישקוש. בהצלחה.

עזוב אותך מהקישקושים של בוקונון ותשמע לאישה -

שמכירה את עצמה לא רע ויש לה קילומטראז' לא קטן עם כמה וכמה פרטנרים לסקס שלא לדבר על שיחות בנות אין ספור. אז אני אעזוב אותך עכשיו מהקטע הזה שהמוח הוא איבר המין החשוב ביותר, ואחסוך ממך נאום ארוך בתנאי שהדבר יהיה צרוב אצלך טוב-טוב על השבב לפני שאתה ניגש למה שבוקונון מתאר כצביר פאסיבי של 3 נקודות (תורפה?). אני רק רוצה להזהיר אותך שכל בחורה היא שונה מרעותה (כדאי שגם אתה, בוקונון, תזכור את זה) כי יש נשים שלא סובלות שממזמזים להן את הפיטמות ויש נשים שממש מתענות כשמשפשפים להן את הדגדגן (על רטוב או על יבש) שעות כדי שיגמרו (מהר או לאט או בכלל לא, בוקונון!!!). יש בנות שיכולות לגמור מנשיקה אירוטית + ליטופים בישבן ויש כאלו שאוהבות שמלקקים להן ת'צוואר ולוחשים להן מילות זימה.. ויש... ויש... העדפות שונות כמספר הנשים על כדור הארץ הזה. אתה רוצה לדעת ממה הפרטנרית שלך נהנית? הרי לך רעיון מהפכני!!!: שאל אותה! ואז תצא גם סקסי וגם רגיש :-) איך הן מאוננות? כל אחת בדרך אחרת! יש בנות שמפעילות לחץ על הדגדגן ויש בנות שאוהבות להחדיר לעצמן ויברטור לנרתיק ויש... ויש... וכו'. אז א-ל תעזוב אותך מהעיצות של הסקסולוגים כמו ש"ב" מציע... להיפך!!! אתה במקום הנכון! יש פה גם אנשי מיקצוע מצויינים וגם בנות טובות לב שמוכנות לשתף אותך בנסיונן.

עזוב עצות של נשים ! דווקא לאישה, אין שום מושג על נשים אחרות .

דווקא לאישה, אין שום מושג על נשים אחרות, הן גם לא מספרות אחת לשני את האמת על כל הפרטים הטכניים כמו שגברים עושים, את הנסיון עם נשים זה יש רק לגבר מנוסה . הכרתי נשים שלא הכירו את עצמן, שלא ידעו לאונן , וכאלה שלא ידעו בכלל שיש להן דגדגן. אני מבין שזה קשה לייצור כל "רגיש", ו"מורכב", מבחינה "נפשית", ו"ריגשית", כמו אישה לקבל את העובדה שהיא מונעת ע"י שלשה כפתורים. להרבה נשים יש תסביכים וריגשי אשמה בקשר לעובדה זאת , ומכאן באה ההכחשה . ואגב אורגזמה שבאה תוך כדי החדירה תבוא אך ורק אם הדגדגן גם מגורה, ואין דבר כזה נקודות A ו G... זה בדיוק כמו שאתה יכול להתגרות, אבל לא יכול לגמור, אם מלטפים לך רק את הביצים. ועכשיו כל הקלאפטעס יתנפלו עלי ויקראו לי שובניסט (-; בוקונון.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר