גיוון חיי המין

אני בת 23 וחברי בן 28 חבר שלי רוצה לנסות כל מיני תנוחות אבל אני רוצה רק תנוחה מיסיונרית זה מתסכל אותו האם להענות לו? שאלה נוספת יש לי הרבה הפרשות מהנרתיק אבל אין לי שום דלקת ולפעמים יש ריח לא נעים מההפרשה מה זה יכול להיות?

גיוון, פוזות, ושאנל 5

שלומלום לך, לגביי הריחות זה יכול להיות פיטריה כנ"ל לגביי ההפרשות. לגביי התנוחות, מה יכול להיות? מקסימום תמצאי משהו חדש שיהיה לך כייף איתו, איזה צוקהרה עם רגל קשורה לאחור או משהו פשוט אחר. שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

תוספת קטנה

יש כמה עיצות טובות ב"קישורים" וכן מומלץ הספר "סקס עכשיו" מאת פול ג'ואנידס בהוצאת "בבל". לגבי ההפרשות- קרוב לודאי שמדובר בוגינוזיס פטרייתי. יש טיפול יעיל בכדורים לבליעה וכדאי לבקש מהגיניקולוג אותם.

גיוון חיי המין

אני בת 23 וחברי בן 28 חבר שלי רוצה לנסות כל מיני תנוחות אבל אני רוצה רק תנוחה מיסיונרית זה מתסכל אותו האם להענות לו? שאלה נוספת יש לי הרבה הפרשות מהנרתיק אבל אין לי שום דלקת ולפעמים יש ריח לא נעים מההפרשה מה זה יכול להיות?

נקודה למחשבה

מעניין אותי דווקא לדעת מדוע את נרתעת מתנוחות אחרות ומדוע שינוי תנוחה יהיה "להענות" לו.... האם את חוהה אורגזמות בכל קיום יחסי מין שלכם או לפחות ברוב הפעמים? האם את לא חושבת שתוכלי להנות יותר, גם אם כיום את נהנת מאוד?.... מה יש לך להפסיד, בעצם?.... תחשבי על זה רגע עם עצמך ותחשבי על זה רגע נוסף עם בן זוגך ואולי תגלי דברים.... כמובן ממליצה על הספר "סקס עכשיו" שיכול רק לשפוך אור וסקרנות על יחסי המין.... כמובן, אל תעני לבן זוגך אם הדבר מרתיע אותך באופן מיוחד, אני מציעה לך שלפני שאת "נענית" לו תנסי להבין בכל זאת מה מרתיע אותך כל כך. אם בא לך, תכתבי לי למייל ונוכל להאריך בדברים... ילדת הירח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר