בבקשה, אני מתחננת תעזרו לי

אני כבר לא יודעת מה לעשות, אני בת 24 ויש לי חבר בן שלושים, לפני כשנתיים וחצי הכרנו, במשך חצי שנה קיימנו יחסים באופן רגיל ונורמלי, לאחר חצי שנה התחלתי לקחת גלולות והגלולות שינו כנראה את חומציות הנרתיק זה גרם לי לפטריה ואח"כ לזיהום מה שהיה מלווה בהפרשות רבות, הלכתי לרופאים רבים והרופאים אומרים שאומנם יש לי הפרשות מרובות אבל הם נורמליות לחלוטין, ההפרשות האלה מאוד מפריעות לי ולחברי בעת קיום יחסיי מין, עד כדי כך שאין בכלל הרגשת חיכוך ופשוט אנחנו כבר במשך שנה וחצי לא מקיימים יחסי מין בכלל! אני וחברי מאוד מתוסכלים, הלכתי כבר לכל כך הרבה רופאים, גניקולוגים, רפואה טבעית, הלכתי גם לד"ר ליאורה אברמוב (רופאה שהמון אנשים המליצו לי עליה) בכל מקרה אף אחד לא עזר! כולם אומרים שאין לי שום בעיה והכל בסדר ובנתיים אני וחברי לא יכולים לקיים יחסי מין, אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני וממשיכים להילחם ולחפש מישהו שיוכל לעזור, בבקשה, ד"ר בן ציון, אולי נתקלת בכזאת בעיה, אולי תוכל להפנות אותי לרופא שמבין בזה, אני מתחננת, בבקשה תענה לי אני ממש לא יודעת כבר מה לעשות ולאן ללכת

אולי אעזור....

דבר ראשון - את יכולה לותר על הגלולות (יש זריקה המחליפה את פעולת הגלולות ומקבלים אותה אחת לשלושה חודשים) או פשוט לחזור לקנדומים..... דבר שני - יש נרתו וגנאליים להורדת או הפחתת כמות ההפרשות - בקשי מאחד מרופאיך... בהצלחה :-)

אולי אעזור....

דבר ראשון - את יכולה לותר על הגלולות (יש זריקה המחליפה את פעולת הגלולות ומקבלים אותה אחת לשלושה חודשים) או פשוט לחזור לקנדומים..... דבר שני - יש נרות וגנאליים להורדת או הפחתת כמות ההפרשות - בקשי מאחד מרופאיך... בהצלחה :-)

ניסו להקטין לך את המינון של הגלולה

אולי אעזור....

דבר ראשון - את יכולה לותר על הגלולות (יש זריקה המחליפה את פעולת הגלולות ומקבלים אותה אחת לשלושה חודשים) או פשוט לחזור לקנדומים..... דבר שני - יש נרתו וגנאליים להורדת או הפחתת כמות ההפרשות - בקשי מאחד מרופאיך... בהצלחה :-)

שכחתי לציין

בתשובה לשני התגובות, הפסקתי לקחת את הגלולות בערך שלושה חודשים אחרי שהתחילו ההפרשות, זה היה כבר לפני שנה ומשהו, כרגע אני לא לוקחת גלולות, ובקשר לנרות, כבר טופלתי בנרות, משחות, כדורים ושום דבר לא עזר.

גם לי היתה בעיה של פתריות

בנרתיק אחרי שהפסקתי לקחת גלולות לי אישית עזר שטיפה בחומץ תפוחים כדאי לך לנסות לשטוף עם זה במשך תקופה ולתת לזה להתייבש אנשים, תזהרו מגלולות! זהו חומר שעושה נזקים רבים! מניסיון אישי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר