מבקשת טיפ מנשים מנוסות בנוגע לויברטור מיוחד לנקודת הג'י

איזה כדאי לקנות? איפה? כמה עולה? (300-400 ש"ח, לא?!) מבקשת המלצות מניסיון. :-) תודה.

ויברטור

אני לא אישה, אבל לנשים לעתים לא נעים להכנס לחנות סקס לקנות ויברטור, ומספר נשים דווחו כאן שלמרגישות אי נוחות בקניה באינטרנט ביחוד באתר אביזרי מין (אולי בצדק). רוב הויברטורים דמויי אבר מין גברי קצת כפופים ואפשר לסובב אותם בחיפוש "נקודת הגי" שאצל כמה נשים שדווחו בפורום זה ואחרים, נמצאת מלפנים, כמה סנטימטרים בעומק הואגינה. רצוי גם כאן להשתמש הג'ל עד שמגיעה סיכה טבעית מהעורות המינית. המחירים באמת (לפני הפיחות) נעים בסביבה שהזכרת.

ואחר כך...

אחר כך אל תשכח לכתוב לנו איפה היא נקודת הגי כדי שנעדכן את כל הספרות העולמית המדעית - במפוי נכון של אותה נקודה מסתורית ובלתי מושגת

הויברטורים די דומים

יש כאלה שהינם בצורת מלפפון וגם איתם אפשר לגרות את תוך הנרתיק, יש כאלה שיש להם עןד בליטה קטנה , מין ענף צידי לגירוי הדגדגן, ויש עם שני מנועים נפרדים אחד לגירוי הנרתיק ואחד לדגדגן. רובם עשויים מפלסטיק עם או בלי ציפוי סיליקון. אין הבדל גדול וכדאי להתחיל בויברטור פשוט ונחמד ומשם להתמקצע.

מבקשת טיפ מנשים מנוסות בנוגע לויברטור מיוחד לנקודת הג'י

איזה כדאי לקנות? איפה? כמה עולה? (300-400 ש"ח, לא?!) מבקשת המלצות מניסיון. :-) תודה.

ויברטור

ובכן... ויברטור טוב הוא כזה שלא יעבוד לך רק על הנרתיק אלא על הדגדגן גם. לויברטורים כאלו יש מעין תוספת מלבד לצורת האיבר מין של כמו ציפור או דלפין.אותה תוספת מדגדגת לך את הדגדגן ונותנת לך הרגשה של מן אורלי או משחק אצבע. כדאי לך גם לקנות וןיברטור שיש בו מעין פנינים שמעשות לך את הנרתיק. הרגשה ממש מעולה. אין שום ויברטור (אפילו גבר) שיודע לעבוד על נק' הגי'. נק' הגי' תצא אך ורק כאשר את תגמרי בפעם הראשונה ככה שאין לך מה לחפש אחרי ויברטור כזה. מה שויברטור כן יכול לעשות הוא לקצר את משך הזמן לאורגזמה אמיתית שבדר"כ תגיעה אחרי חצי שעה. עכשיו למחירים, בין 400-1000 שקל ויברטור כזה עולה ושווה כל שקל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר