אורגזמה נשית

אורגזמה נשית

שלום ידוע לי כי לפי הסטטיסטיקה ישנן נשים שאינן מגיעות לאורגזמה בחדירה. אני מעוניינת לדעת מדוע. אני מאוד נהינית בסקס, עוצמת הגירוי וההנאה שלי גבוהה בהרבה מאשר בגירוי של הזגדגן בלבד. אבל למרות זאת אני מגיעה לאורגזמה רק על ידי גירוי ישיר של הדגדגן ולא בחדירה. זה די מתסכל. האם מדובר במקורות שונים לאורגזמה? האם יש הבדל בתחושה? והאם וכיצד ניתן, אולי בעזרת תרגילים או תנוחות מסויימות, להגיע בכל זאת לאורגזמה בחדירה? סליחה על אורך השאלה ואשמח מאוד לתשובה מלאה תודה

אורגזמה

ההסבר קצר. בדגדגן ומס' סמ' ראשונים של הואגינה יש ריכוז של עצבים הרבה יותר גבוה מאשר בפנים הואגינה. פשוט ענין אנטומי. למה יש נשים שבכל זאת חוות אורגזמה מלאה בחדירה? לא נשכח שרוב החויה של המין היא בראש ולא באברי המין. התחושה של החדירה העמוקה אולי משחררת אצל נשים רבות איזה רפלקס מותנה של הנאה וערור מיני.

אולי תשובה....

יקירה. לצערי הרב, הנתונים הם גרועים יותר... יש נשים שכלל לא חוות אורגזמות, גם לא דגדניות. אז דבר ראשון - החשיבי עצמך כברת מזל ! :-) דבר שני, מאוד הסכמתי עם דבריו של "דני לא רופא ולא מטפל" שהרבה זה בראש. נכון, יש גם אנטומיה, אין לנו מה לעשות נגד זה ואחרי הכל הדגדגן הוא מאוד עיצבי ורגיש (הרבה יותר מאיבר המין הגברי, יש לי נתונים מיספריים אם זה מעניין אותך). רוב האורגזמות הנרתיקיות מקורן בנקודת הג'י הקסומה שלנו.... נקודת הג'י מתנפחת כשרמת הגירוי גבוהה ולכן, שתפי את בן זוגך בחוייה מרתקת : בקשי ממנו שיאונן לך (אורגזמה נרתיקית עדיפה אחרי אורגזמה דגדגנית) ואחרי שגמרת, שכאת מלאה בתאווה לעוד (אני מקווה) בקשי ממנו שיאונן לך ויגרה את נקודת הג'י, יהיה לו קל לאתר אותה עכשיו כשאת מגורה והנק' נפוחה. קחו את הזמן ו....תהנו. (אשמח לפרט לך יותר במייל אם את צריכה טיפים נוספים). ח ו ו י ה !!!

ל MOONCHILD78

הי את הצעת לבוחרה שתשלחי לה פחרוט באימייל אז אם זה לא קשה לך מידי תוכלי בבקשה לעשות את זה גם בשבילי? תודה

תבדקי מייל :-)

אורגזמה נשית

שלום ידוע לי כי לפי הסטטיסטיקה ישנן נשים שאינן מגיעות לאורגזמה בחדירה. אני מעוניינת לדעת מדוע. אני מאוד נהינית בסקס, עוצמת הגירוי וההנאה שלי גבוהה בהרבה מאשר בגירוי של הזגדגן בלבד. אבל למרות זאת אני מגיעה לאורגזמה רק על ידי גירוי ישיר של הדגדגן ולא בחדירה. זה די מתסכל. האם מדובר במקורות שונים לאורגזמה? האם יש הבדל בתחושה? והאם וכיצד ניתן, אולי בעזרת תרגילים או תנוחות מסויימות, להגיע בכל זאת לאורגזמה בחדירה? סליחה על אורך השאלה ואשמח מאוד לתשובה מלאה תודה

תודה+בקשה גם לתשובה מקצועית

תודה לחברי הפורום על ההיענות וההמלצות הייתי מעוניינת לקבל גם תשובה מאדם מקצועי לשאלה הנ"ל

תבדקי מייל :-)

question...

hi , hope i'm not too late ' but can you send me instructions too? i tried to find it but couldn't ...:( thanks!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר