שאלה של בלתי מנוסים - מי שיכול לעזור

אנחנו זוג צעיר. יש לנו הרגשה שקיום יחסי מין ביננו אינו כשורה, ובירצוננו לשפר את זה. כיוון שאף פעם לא התנסינו עם אנשים אחרים אין לנו למה להשוות. אנחנו מחפשים ייעוץ בעניין, אבל חוששים שיש בשוק הרבה שרלטנים או כאלה שמנפחים את העניין כדי להרוויח יותר, ושאם נפנה לאדם הלא-נכון הוא ימצא לנו בעיה בכל מקרה. עם מי אפשר לדבר?

מטפלים מיניים

שלומלום לכם, ראשית היה נחמד אם היית משתף אותנו לגביי הסיבה שבעקבותיה נראה לכם שחיי המין שלכם אינם תקינים, אולי היה באפשרות מי מאיתנו להגיב ולהואיל. לגביי מטפלים מיניים, יופי שאתם מחפשים אנשים מקצועיים ולא שרלטנים, בקישורים כאן בפורום מופיעה הרשימה העדכנית של המטפלים החברים באגוד המטפלים המיניים הישראלי, אתם יכולים להיות בטוחים שהם מקצועיים. בהצלחה, שלומלום

שלומלום


מייל  shlomloms@walla.com 


 

מנהל הפורום
10,000+

שיפור

לפני שאתם מוציאים כסף על ייעוץ (שהוא מצוין במקרים של לקויים בתפקוד מיני ) ואלי בכלל לא נחוץ לכם - האם קראתם ספרות סקסולוגית שהוזכרה פעמים רבות בפורום זה ואחרים. זה זול ויעיל במקרים רבים, וגם יכול להיות מהנה אם קוראים ביחד. שנה אזרחית טובה ומהנה.

ואיך מגיעים אליהם? פונים פרטי? דרך קופת חולים?

איך שרוצים

בבעיה של "שיפור" בהעדר מחלות הטיפול במערכת הציבורית גם כן כרוך בתשלום, אם כי מופחת. בכל בי"ח גדול כמעט יש מרפאה סקסולוגית. אם רוצים באופן פרטי- פשוט מתקשרים לאיש/ה שבטיפולו אתה חפץ. ההמלצה של דני לקריאה וניסיון לפתור לפחות חלק מהעיניין לבד, בהחלט נראית לי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר