אחרים הורסים לי משיכה לחבר שלי

הבעיה שלי שבכל מקום שאני הולכת ויש שמה גברים אז כמעט תמיד משהו מנסה להתחיל איתי , הדבר הזה כל כך מציק לי ומפריע לי כך שכמעט תמיד אני חוזרת הביתה בעצבים ואז כשחבר שלי מנסה לחבק אותי או סתם לתת לי נשיקה אני מרגישה דחיה , ברור שזה תמבטא גם ביחסי מין אני יכולה לא לרצות לעשות מין שבוע או שבועיים . אני מאוד אוהבת את חבר שלי ואגב הוא בחור מקסים , מתיחס עלי בנימוס ובעדינות , הוא גם לא לוחץ עלי בסקס , הוא אפילו מוכן להסתפק בזה שאני רק אעשה לו ביד העיקר שאני לא אעשה מה שלא כל כך בא לי . אם יש בנות שנתקלו בבעיה כזאת - שהיא בעצם הטרדה מינית בלתי פוסקת ברחובות , בסופרמרקטים ובכל מקום ציבורי אחר אז איך אתן מתמודדות עם זה ? ואיך אפשר לשים פס על כל הבחורים האלה ?

חיזור הרסני

שלומלום לך, האמת שלא הבנתי איך העובדה שאת בחורה מחוזרת הורסת לך את המשיכה לחבר שלך. בכל מקרה את יכולה להתייחס לעובדה שבחורים מתחילים איתך כמחמאה, אם היית איזו כונפא אף אחד לא היה ניגש אלייך, אני מתאר לעצמי שיש בנות שהיו מתות להתחלף איתך, שמישהו בכלל יעיף לכיוונם מבט. מעבר לזה את מוזמנת לבדוק האם אין לך גם חלק בזה מעבר לנתונים הטבעיים שלך, כמו לדוגמא לבוש פרובוקטיבי או שפת גוף שמזמינה התקרבות וכו'. גם חבר שלך יכול להתייחס לזה כמחמאה שאת שכל כך מחוזרת בחרת דווקא בו. בקיצור העניין של המשיכה המינית הנמוכה שלך לא נראה לי שיושב על כך שאת מחוזרת, לי זה נשמע כמו תרוץ עלוב למשהו הרבה יותר עמוק, ואולי אני טועה. שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

"הטרדה"

הרבה בנות פנויות מעונינות בכך שבנים יחזרו אחריהן. אם את רוצה שזה לא יקרה כדאי שתסמני איכשהו שאת לא פנויה לחיזורים. אולי תשימי בחוץ כאילו טבעת נשואין או תתלבשי בצורה שמסמנת בבירור שאת לא מעונינת בחיזור. אל תאשימי את עצמך או את הבחורים שמנסים לחזר. בלי חיזור - איך אפשר להגיע לבחירת בן/בת זוג. אני בטוח שגם לפני שהחלטת לקבוע זוגיות בלעדית עם החבר שלך היה זמן של חיזור. אני חושב שאת לא צריכה לתת לזה להפריע לזוגיות שלכם.

תן לי עצה מהחיים ולא מהספרים

אתה מדבר כאחד שלא "נעלת נעליים שלי" . הלבוש שלי לא פרובוקטיבי , בדרך כלל מכנסי טרנינג וחולצת טריקו , חציות מיני וחולצות בטן אני לובשת רק כשאני יוצאת עם חבר שלי . שפת גוף שלי היא לא מיוחדת , אני תמיד משתדלת לא להיסתכל בעיניים של גברים שאני עוברת לידם , ברור שזה לפי מידת היכולת - אם צריך לדבר עם בן אדם אז אני מדברת איתו . אני מודעת לכך שיש בי איזושהי בעיה שגורמת למשיכה כזאת , אנשים אני ממש לא מגזימה , כרגע אני יושבת מול המסך הזה ויש לי דמעות בעיניים . אני בת 23 ואין סוג מסוים של בחורים שתחילים איתי , מגיל 16 ועד 60 , ואם הוא לא מתחיל אז הוא מעיר לי משהו : ואאאוו איזה שיער יפה יש לך .... תשמרי על עצמך.... מה-זה זה? ... אאחחח אילו רק הייתי בגילך ..... וכ"ו אני רוצה לשמוע עצות מבחורות , עצות איך להתמודד מבחינה נפשית עם כל זה . הערה אני לא דתיה ולכן לא רואה את עצמי לובשת חצאית ארוכה וכיסוי ראש .

הבעיה שלי שבכל מקום שאני הולכת ויש שמה גברים אז כמעט תמיד משהו מנסה להתחיל איתי , הדבר הזה כל כך מציק לי ומפריע לי כך שכמעט תמיד אני חוזרת הביתה בעצבים ואז כשחבר שלי מנסה לחבק אותי או סתם לתת לי נשיקה אני מרגישה דחיה , ברור שזה תמבטא גם ביחסי מין אני יכולה לא לרצות לעשות מין שבוע או שבועיים . אני מאוד אוהבת את חבר שלי ואגב הוא בחור מקסים , מתיחס עלי בנימוס ובעדינות , הוא גם לא לוחץ עלי בסקס , הוא אפילו מוכן להסתפק בזה שאני רק אעשה לו ביד העיקר שאני לא אעשה מה שלא כל כך בא לי . אם יש בנות שנתקלו בבעיה כזאת - שהיא בעצם הטרדה מינית בלתי פוסקת ברחובות , בסופרמרקטים ובכל מקום ציבורי אחר אז איך אתן מתמודדות עם זה ? ואיך אפשר לשים פס על כל הבחורים האלה ?

בעיה פסיכולוגית

תראי, ללא ספק יש לך בעיה פסיכולוגית קשה מאוד. גם איתי מתחילים הרבה גברים, אם הם "ברמה" זה מכמיאה לי, אם הם "לא ברמה", אז אני נגעלת מהם, אבל בתח שלא מהחבר שלי ! להיפך,זה רק מעלה את ההארכה שלי כלפיו. את לא צריכה להשליך את זה ליחסים שלכם. כל עוד את צעירה ויפה, יתחילו יתך הרבה, פשוט תנסי לקחת את זה בפרופורציה הנכונה. זה באמת לא סוף העולם, וחסר שלך לא צריך לסבול מזה.

תן לי עצה מהחיים ולא מהספרים

אתה מדבר כאחד שלא "נעלת נעליים שלי" . הלבוש שלי לא פרובוקטיבי , בדרך כלל מכנסי טרנינג וחולצת טריקו , חציות מיני וחולצות בטן אני לובשת רק כשאני יוצאת עם חבר שלי . שפת גוף שלי היא לא מיוחדת , אני תמיד משתדלת לא להיסתכל בעיניים של גברים שאני עוברת לידם , ברור שזה לפי מידת היכולת - אם צריך לדבר עם בן אדם אז אני מדברת איתו . אני מודעת לכך שיש בי איזושהי בעיה שגורמת למשיכה כזאת , אנשים אני ממש לא מגזימה , כרגע אני יושבת מול המסך הזה ויש לי דמעות בעיניים . אני בת 23 ואין סוג מסוים של בחורים שתחילים איתי , מגיל 16 ועד 60 , ואם הוא לא מתחיל אז הוא מעיר לי משהו : ואאאוו איזה שיער יפה יש לך .... תשמרי על עצמך.... מה-זה זה? ... אאחחח אילו רק הייתי בגילך ..... וכ"ו אני רוצה לשמוע עצות מבחורות , עצות איך להתמודד מבחינה נפשית עם כל זה . הערה אני לא דתיה ולכן לא רואה את עצמי לובשת חצאית ארוכה וכיסוי ראש .

הדינוזאורית המקסימה

שלומלום לך שוב, אכן אינני נועל את נעלייך כדברייך. את מבקשת עצה מהחיים ונתתי לך כזאת. תחגגי את הקסם שלך!!!!! למה את עם דמעות בעיניים, על מה?? שאנשים חושבים שאת מקסימה? למה אינך אומרת לכל המחמיאים לך "תודה" בנונשלנטיות, מחבקת את החבר שלך ונותנת לו נשיקה צרפתית לפני כולם, שיתפוצצו. לא יודע מה עוד לומר לך אולי אחרים יוכלו להיות עבורך יותר לתועלת ממני. נראה לי שהבעייה אצלך יושבת באזור שונה לחלוטין מעניין החיזורים, אולי משהו שאת אפילו לא מוכנה להודות בו בפני עצמך. שווה שיחה עם איש מקצוע כדי לבדוק לעומק את העניין. בהצלחה לך, שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

עצה מהחיים לדינאוזאור המתוסכלת

אני זוכרת את התקופה הזו בדיוק בגילך כשהייתי סטודנטית וגם אז היו מתחילים איתי. אז הרי כמה עצות משעשעות ששלחו לי לא מזמן: 1. "סליחה, לא נפגשנו כבר פעם?" "יכול להיות, אני פקידת קבלה בקליניקה-און" 2. "תגידי, לא פגשתי אותך כבר פעם באיזשהו מקום?" "כן, בגלל זה אני לא הולכת לשם יותר" 3. "סליחה, הכסא הזה פנוי?" "כן, וגם זה תיכף יהיה פנוי אם תשב פה" 4. "נו, אז בא לך לבוא אליי?" "אתה חושב שיש מספיק מקום ל-2 אנשים במחילה?" 5. "אצלי או אצלך?" "שניהם. אתה אצלך ואני אצלי" 6. "אפשר לקבל את הטלפון שלך?" "הוא בספר הטלפונים" "אבל אני לא יודע את השם שלך!" "גם השם שלי בספר טלפונים" 7. "נו, אז מה את עושה בחיים?" "מעמידה פנים שאני אישה" 8. "בחייך, שנינו בפאב הזה מאותה סיבה!" "כן, להתחיל עם בחורות" 9. "אם אני אראה אותך ערומה, אני אמות מאושר" "ואם אני אראה אותך ערום, אני אמות מצחוק" 10. "בשבילך, אני אלך אפילו עד קצה העולם" "באמת? ואתה מבטיח להישאר שם?" עכשיו ברצינות. אני בת 37+ נראית טוב וצעירה . נשואה + 2 בנות. ולא מתחילים איתי. ואני באמת חושבת כמוך שאין שום קשר ללבוש פרובוקטיבי או לא. אשה יכולה להראות מאד סקסית עם טרנינג. העצה שלי, כמו לשלומלום - והרי הוא גם בקבוצת גילי. תהני מזה , תעני עם חיוך איזו שהיא הערה סרקסטית ותחזרי לחבר שלך עם הרבה מצב רוח טוב. תנסי באמת לראות את הצד הנהדר שבענין, גם אם זו הטרדה עבורך. תכניסי לך לראש שהחמיאו לך וזהו. איך את מגיבה כשמחמיאים לך ? אסור לך להרגיש לא נוח שהתחילו איתך. או שבאמת תנסי לשים טבעת נשואין פשוטה ותראי אם יש הבדל.שווה לנסות.

תהיי יותר אסרטיבית

אנחנו לא נמצאים בימי הביניים- היום לנשים יש מודעות מאד גבוהה למעמדן ולזכויותיהן, אישה אסרטיבית בחיים לא תיתן למישהו להגיד לה או לגעת בה בצורה שהיא איננה מעוניינת בה גם אם היא מאד יפה, חטובה, מושכת וכו'

יש הבדל בין מחמאה להטרדה מינית

יש הרבה אנשים שלא יודעים לקבל מחמאה. לא כל התייחסות חיובית למראך החיצוני צריך להתפרש כהטרדה. לעיתים אנשים מחמיאים פשוט מטוב לב. לכן, כדאי תמיד לענות "תודה". כאשר מתברר שהכוונה לא היתה טהורה, ניתן להודיע חד משמעית שאת לא מעוניינת. יחד עם זאת, לא ברור לי מדוע התגובות שאת מקבלת צריכות להפריע לך ביחסיך עם חברך. קשה לתת תשובה רצינית על סמך הדברים שהצגת, אבל יתכן שיש איזו בעיה של חסימה באינטמיות ודווקא הקושי ביכולת לקבל מחמאות מחזקת אותה. אני בהחלט ממליצה לפנות לייעוץ מקצועי כדי לברר מה הבעיה. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר