בעיה דחופה ד"ר

מה עושים עם עקמת באיבר?

לגהץ את הזין...

שלום לטאליבן, בדרך כלל לא עושים עם העקמת כלום. במקרים קיצוניים שמפריעים לתפקוד ישנם טיפולים כירורגיים אולטרא מסובכים לגיהוץ הזין, אך נדיר שיש צורך בכך. שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

עקמת הפין

שלומלום צודק, למרות שלא ממש "מגהצים" את איבר המין... עקמת פין - בעיה יחסית נפוצה שברוב המקרים אינה מחייבת טיפול. מצרף קישור עם תשובה בנושא, וכן הפניה לקישור מדף הקישורים של הפורום. אם עדיין יהיו לך שאלות הרגש חופשי לשאול שוב. שבוע טוב!

כותרת

אתה בקשת שאעיר, אחרת הייתי שותק. תשובתך מצוינת אבל הכותרת היא - מה שאני כיניתי - סרקסטית. סלח לי ידידי.

עלי כותרת

היי דני יקר, תודה על הבהרתך. התכוונתי "לגהץ" בהומור כמובן, זה סגנון כתיבתי ואני שלם איתו. בכל מקרה תודה על הפידבק. שלומלום

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

עקמת הפין

שלומלום צודק, למרות שלא ממש "מגהצים" את איבר המין... עקמת פין - בעיה יחסית נפוצה שברוב המקרים אינה מחייבת טיפול. מצרף קישור עם תשובה בנושא, וכן הפניה לקישור מדף הקישורים של הפורום. אם עדיין יהיו לך שאלות הרגש חופשי לשאול שוב. שבוע טוב!

שוב שאלה לדוקטור

אז איזה מהפתרונות עדיף יעיל,מסוכן? כמה הטיפולים יכולים לישר? מחיר?

טיפול יעיל

בניגוד למה ששלומלום כתב הניתוח אינו סופר מסובך- זה ניתוח שגרתי. אין כל תשלום כי הטיפול ניתן בקופ"ח ומכוסה על ידה. טיפול תרופתי ומרומי מקובל לפני טיפול ניתוחי- מה עוד שלפעמים הבעייה נפתרת מעצמה.

תודה על התיקון

שלומלום לך ד"ר בן-ציון. תודה על התיקון למה שכתבתי. מבחינתי רק המחשבה על לעבור ניתוח בזין זה כבר עניין מסובך, אני שמח שבמציאות זה אחרת. ועוד משהו שלא כל כך קשור, לגביי המונח "שיגרתי" לצערנו מה ששגרתי היום הוא הרבה פעמים אולטרא מסובך או בעייתי. פיגוע, זה שיגרתי. ניתוח לב פתוח-שיגרתי, הוצאת גידול מהמוח-שיגרתי. כמה נהרגו היום בתאונות דרכים?-גם שיגרתי. חתיכת שיגרה יש לנו. שלומלום.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

שגרתי - ושנה אזרחית טובה.

אני מסכים לגבי פגוע או תאונת דרכים. זה שמספר טיפולים שמצילים חיים או משפרים את איכות החיים, שהיו בגדר חלום לפני כמה עשרות שנים, נעשו שגרתיים - הבה לא נלין עליהם אלא נקוה שיווספו הרבה דברים "שגרתיים" כאלה בשנה החדשה ובשנים הבאות. בפורום "ערמונית" התבשרנו לפני כמה ימים שחזר ארצה רופא אם מיומנות לביצוע ניתוח כריתת ערמונית בשיטה "לפרוסקופית" שעשויה להקטין באופן משמעותי את הפגיעה בתפקוד המיני שנגרם ע"י טיפול זה באחוז לא מבוטל מהמקרים בניתוח הקונוונציונלי. בואו כולנו לא נשכח את כל הדברים הטובים בחיינו. יש מימרה אנגלית: COUNT YOUR BLESSINGS שנה אזרחית טובה לכולם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר