למה אתה מתקוטט בחור

אם אתה רוצה ממני תשובה תצטרך לכבד את יתר גןלשי הפורום. אם היית מעט יותר פתוח ומנומס הייתי מצפה שתגיד:" חן חן עך תשובותיך אך אני מבקש לשמוע מה אומרים אנשי המקצוע" שלומלום עונה מהיכרות מעמיקה של הפורום, מניסיון אישי רב והוא אף טרח ואסף בשבילך חומר. אין אפילו בדל שטות בדבריו. ןיאגרה צריך לקחת במרשם רופא ובהנחייתו- אם היית מברר עם הרופא היית מוצא שתופעות הלוואי של ויאגרה כוללות הסמקה, סחרורת וטשטוש ראייה. שפיכה מהירה נדונה כאן רבות והתשובה של שלומלום הביאה לך כמה התיחסויות. תוכל למצוא עוד בדף הקישורים. האשכים אינם באותו גובה אצל רוב הגברים כתוצאה מכניסה בגובה שונה של ורידי הניקוז שלהם למערכת מאספת הדם. זרע שנורה כחץ נחשב לסימן פוריות בהלכה- אך אין שום בעיה עם זרע שמתיז פחות חזק או ניגר. אני חושב שלשלומלום מגיעה התנצלות ממך. הידע שלו מאוד נרחב ומעמיק, כמו גם זה של דני שענה לך יפה וכמו של רבים מגולשים שנכנסים לפה כדי להיות קבוצה של עזרה לאחרים בבחינת "שלא יהיו במבוכה ממה שהביך אותנו ושלא יפלו במהמורות שאנחנו כבר יצאנו מהן" אתה חדש ולכן טרחתי לענות לך- אבל פגעת בחברים שלי שהולכים איתי דרך ארוכה ויש לך הרבה מה ללמוד מהם. הם גמלו לך טובה ותה השבת להם רעה: תאמין לי שאני מתקן כל מה שנאמר בחוסר זהירות או מבלי ידע.

התנצלות לשלומלום לד"ר והחברה

אני ממש מתנצל פשוט המתנתי רבות לתשובת הד"ר אך מכיון שלא נעניתי תהיתי על פשר הדבר בכל אופן שישיה לכולכם יום נפלא וגם לך ד"ר אתה אדם מאוד חביב תודה ביי

משהו אלייך בוש,

שלומלום לך, ראשית אני מעריך את העובדה שטרחת לכתוב את מה שהפריע לך, מבחינתי זה מעיד על איכפתיות. לגביי העניין: בפורום מקבלים עצות והכוונה, זה לא חדר מיון. גם הרופאים לא נותנים אבחנה סופית ואו טיפול ואו מרשמים לתרופות באינטרנט. התשובות של ציבור הגולשים עם שלי ועם של אחרים באות מהידע האישי שלנו ומתוך רצון לעזור. לגביי באופו אישי מעולם לא נתתי תשובה שיכלה לגרום נזק כלשהו. מעבר לזה ד"ר בן-ציון מקפיד היטב על טיב התשובות, לדוגמא פעם אחת עניתי לשאלה בנוגע לגלולות למניעת הריון באופן שהיה שם צל צילו של ספק לגביי בהירות התשובה וזאת למרות שהפניתי את השואלת לרופא שלה, ד"ר בן-ציון לאור החשש הדחוק הזה הגיב ותיקן את תגובתי. כך שהסר דאגה מלבך. בכל מקרה אני מודה לך שוב על האיכפתיות. שלומלום.

ישנן שאלות שהתשובות להן ידועות לך (לפעמים יותר מלרופאים)

אך היות ואינך רופא לדעתי אסור לענות להן. ראה פורום צרכנות בynet שם עונה עורכת דין בשם יעל במשנה זהירות , ומוחקת מדי פעם תשובות כדי להימנע מהטעית הציבור.

סיכום הנושא ותגובה אחרונה אליך בוש

שלומלום לך שוב, בתגובתי זו בכוונתי לסיים את ההתייחסות לעניין. ברורה לי לחלוטין גישתך שרק רופאים צריכים לענות לשאלות, זו ציפייתך והיא לגיטימית. עדיין ישנם גישות אחרות שהן לגיטימיות לא פחות משלך. אני מכבד אותך כאדם למרות שדעתך שונה משלי. זה שאתה חוזר שוב ושוב על הדעה והציפייה שלך יוצר רק דבר אחד, אתה מתחפר בצדקנותך. אין כאן מצב של שחור ולבן. הוסברה לך מקודם גם על ידי ד"ר בן-ציון גם על ידי דני לא רופא ולא מטפל וגם על ידי הגישה של הפורום כאן. זכותך המלאה לחשוב שהדרך הנכונה היא אחרת, זה לא אומר שאתה צריך להשתלח ולהתלהם כפי שעשית בתגובתך לתשובתי הראשונה אליך, סתם משהו עבורך להתבונן בו איך אתה מתנהג כשמישהו חושב אחרת ממך. יפה ענה לך ד"ר בן-ציון שאת אותו מסר היה באפשרותך לכתוב בדרך נעימה ולא תוקפנית. ועכשיו בפעם האחרונה לעצם העניין. מי שרוצה רק את תשובת הרופאים שימתין להם בסבלנות הם עונים תמיד לכל השאלות הרפואיות. בנתיים מי שבוחר יכול לקבל מידע גם מכאלו שהם לא רופאים בהשכלתם כמובן שמידע זה צריך להלקח בערבון מוגבל. לגביי מה שכתבת על פורומים אחרים, כנראה שאינך מאוד בקיא ברזי האינטרנט היות וישנם המון פורומים העוסקים גם בעניינים הקשורים לרפואה ואין בהם רופאים כלל, ובהחלט יש בהם עצות והפניות מציבור הגולשים ולדעתי טוב שכך. אני אציין פורום אחד כזה שאני מכיר אישית, פורום פריון שאין בו רופא ועדיין אלו שיש להם ידע בנושא חולקים אותו עם הציבור וזה כולל מידע על תרופות פרוטוקולים של טיפולים וכו', כך ששוב המצב איננו שחור ולבן. בהצלחה לך בכל דרכך. שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

יישר כוח שלומלום

בתור משתתף חדש, אני יכול רק לציין כי התשובות של שלומלום בהירות ומסייעות. בתשובה לבוש: אציין עוד כי באינטרנט, גם פורום של רופאים מומחים אינו נענה רק ע"H רופאים מומחים. כל המעוניין בתשובה רופה מומחה בלבד, שיתכבד ויגש למרפאה. האינטרנט מעצם טבעו נועד להעברת ידע בין גורמים שונים. פורום זה, מאפשר לרבים להעלות הצעות מועילות יותר או פחות, על מנת לסייע לפונים בשאלות. יחד עם זאת, ישנו רופא מומחה המפקח עת התשובות וכמובן שמשב בעצמו ו/או מתקן אחרות.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר