שאלות חשובות מאוד

שלום ד"ר אני חדש כאן וממש שמחתי לדעת על הפורום הזה ובכן יש לי מספר שאלות מאוד חשובות עבורי והן: 1. אני בן 28 בערך לפני זמן קצר החלטתי לנסות ויאגרה הלכתי קניתי ויאגרה אורגינלית לקחתי את הכדור אני חושב זה 50 מ"ג לאחר זמן קצר חשתי בחום גבוה וכאבי ראש עזים כמובן שזה הרס הכול כך גם בפעם השנייה שניסיתי מאז הפסקתי. מה הסיבה שזוהי ההשפעה עלי?וכיצד ניתן לפתור זאת? 2. אני סובל משפיכה מוקדמת מאוד ממש לאחר חדירות בודדות אני גומר גיליתי ספריי שמתיזים על האיבר לפני כן הוא מרדים קצת את האיזור אבל הוא מחזיק אותי המון זמן ממש שיגעון אבל הבעיה היא שקשה לי לעשות זאת בלי ידעת חברתי והיא לא כל כך אוהבת שאני משתמש באמצעים אחרים האם יש איזה כדור במקום הספריי הזה שעושה את אותה פעולה? או שיש לך פתרון אחר בשבילי אנא עזור לי. 3.שאלה חשובה ביותר -הביצים שלי לא באותו גובה זאת אומרת אחת מהן תמיד למטה חשבתי בהתחלה שזה כילה אבל בדקתי ונראה לי שזו לא הבעיה אם זו בעיה בכלל האם זה נורמלי אם לא כיצד אני יכול לדעת מה הבעיה בעצמי? 4. אני זוכר כשהייתי נער והייתי גומר הזרע היה משפריץ ממש חזק וכיום הוא יוצא ואיננו קולח אלא נשפך עם זרם חלש מאוד האם זה נורמלי? אני מודה לך מאוד אשמח אם תתן לי תשובות ממצות ומלאות זה מאוד חשוב לי תודה רבה ביי

והרי התשובות החשובות

היי אייל, אז ככה, בוא נעשה סדר בברדאק. ראשית לא ברור לי בשביל מה אתה משתמש בויאגרה. הגלולה הנ"ל איננה עוזרת לפתרון בעיית שפיכה מהירה. אני מצרף גם קישור לתוצאות הניסוי שלי בויאגרה. לגביי כאבי הראש זה אחת מתופעות הלוואי האפשריות, אם אינני טועה כך גם כתוב בדף המצורף לכדורים. בקיצור ויאגרה זה לא בשבילך. לגביי שפיכה מוקדמת. ספריי מרדים זה פתרון רע כי הוא אמנם מאפשר משגל ארוך אך בלי תחושה. ישנם טכניקות איך אפשר לשלוט על הפליטה. אתה מוזמן להסתכל בקישורים באתר זה ולמצוא את "המדריך לשופך המהיר" אני גם מצרף קישור לדיון בנושא דומה מהעבר. לגביי גובה הביצים, מצבך נורמאלי הם לא אמורות להיות באותו הגובה. לגביי המרחק שהזין שלך מצליח ל"ירוק" את נוזל הזרע, זה לא תחרות בהטלת שפיך. כעיקרון הזרע אמור להיות מוטז החוצה בשפריץ. אך שוב זה קשור לכמות הזרע, למספר הפעמים שהגעת לאורגזמה באותו היום וכו'. אם המצב הוא שתמיד הזרע שלך ניגר החוצה ולא מוטז לך לבדיקה. שיהיה לך בהצלחה שלומלום.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

איך יש לך את החוצפה לענות במקום הרופא ?

אני עונה מתוך הידע הכללי שלי ואם יהיו לד"ר הערות הוא יוסיף אותם.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

הידע הכללי שלך שואף לאפס ,כבר כתבת שטויות בענין האנטיביוטיקה והעירו לך לא לענות !!!!

פורום

"פורום" באופן היסטורי הוא הככר בה היו האזרחים מתקהלים ודנים בשאלות האקטואליות. כל הפורומים באינטרנט הם לא מקום לשאלות ותשובות מומחה, ויש פורומים רבים מאד ללא מנחה כלל. כל מה שאתה קורא באינטרנט יש לקבל ביותר מקמצוץ של ביקורתיות - בהחלט גם כשהוא בא מ"מנחה הפורום". בניגוד לפרסומים מדעיים ורפואיים שיש על הפרסומים דיון בועדת עורכים ולוקח כשנה עד שפרסום עולה לדפוס, באינטרנט הכתיבה ספונטנית ובלי שום ביקורת. כדי שנהנה מכגלישה באינטרנט חשוב מאד ! ! לשמור על כללים בסיסיים של נימוס וטעם טוב. אם מותר לי להעיר לשלומלום היקר שההערות שלו כמעט תמיד קולעות ומדויקות - שאם אותם דברים יאמרו ללא נימה סרקסטית - הם עשויים להיות יותר מועילים.

מחמיא שאתה עוקב אחר תגובותי, תודה

שלום לך, תשמע, אני ממש מוחמא מכך שאתה עוקב אחר תגובותיי. לגביי הידע הכללי שלי אני מכבד את שיפוטיותך החושבת שהוא שואף לאפס אך חושב אחרת ממך. לגביי עניין האנטיביוטיקה שאתה מציין אינני בטוח שאני קולע למה שהתכוונת אך הפעם היחידה שזכורה לי שעניתי לעניין אנטיביוטיקה הייתה לשאלה האם שימוש מונע באנטיביוטיקה יכול למנוע הדבקות במחלות מין. תשובתי הייתה שלא. כך גם ענה ד"ר שכנר אחרי שאנטיביוטיקה לא תמנע הדבקה במחלות מין אלא אולי תעזור במניעת דלקת גרון. בקיצור לא ברור לי על מה יצא קצפך. בכל מקרה אני מאחל לך חיים יפים, ויהיה נחמד לקרוא גם תגובות שלך לשאלות הציבור ולא רק דברי ביקורת. שלומלום.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

פורום

"פורום" באופן היסטורי הוא הככר בה היו האזרחים מתקהלים ודנים בשאלות האקטואליות. כל הפורומים באינטרנט הם לא מקום לשאלות ותשובות מומחה, ויש פורומים רבים מאד ללא מנחה כלל. כל מה שאתה קורא באינטרנט יש לקבל ביותר מקמצוץ של ביקורתיות - בהחלט גם כשהוא בא מ"מנחה הפורום". בניגוד לפרסומים מדעיים ורפואיים שיש על הפרסומים דיון בועדת עורכים ולוקח כשנה עד שפרסום עולה לדפוס, באינטרנט הכתיבה ספונטנית ובלי שום ביקורת. כדי שנהנה מכגלישה באינטרנט חשוב מאד ! ! לשמור על כללים בסיסיים של נימוס וטעם טוב. אם מותר לי להעיר לשלומלום היקר שההערות שלו כמעט תמיד קולעות ומדויקות - שאם אותם דברים יאמרו ללא נימה סרקסטית - הם עשויים להיות יותר מועילים.

בנושאי בריאות יש להיזהר מאד

יש גולשים שעבורם התשובות באינטרנט הם בבחינת דברי אלוהים חיים, ומוטב שרק רופאים יענו לשאלותיהם .( וגם הם טועים לפעמים )

איך יש לך את החוצפה לענות במקום הרופא ?

תן כבוד לכל משתתפי הפורום -

לבוש היקר. אולי תשובתו של שלומלום לא מקובלת עליך וזו זכותך המלאה (אם כי עלי לציין שהערותיו תמיד קולעות,ואתה כנראה מאד חדש בפורום הזה), אך אתה כנראה לא מבין מהות ה"פורום". אין ספק שאנו מעריכים את תשובותיו של מנהל הפורום אך אפשר ללמוד מנסיונם של אחרים לא פחות ואין צורך להעליב ככה סתם אנשים.נסלח לך הפעם. פעם הבאה תגש לסקסולוג ותשלם עבור הביקור.

שאלות חשובות מאוד

שלום ד"ר אני חדש כאן וממש שמחתי לדעת על הפורום הזה ובכן יש לי מספר שאלות מאוד חשובות עבורי והן: 1. אני בן 28 בערך לפני זמן קצר החלטתי לנסות ויאגרה הלכתי קניתי ויאגרה אורגינלית לקחתי את הכדור אני חושב זה 50 מ"ג לאחר זמן קצר חשתי בחום גבוה וכאבי ראש עזים כמובן שזה הרס הכול כך גם בפעם השנייה שניסיתי מאז הפסקתי. מה הסיבה שזוהי ההשפעה עלי?וכיצד ניתן לפתור זאת? 2. אני סובל משפיכה מוקדמת מאוד ממש לאחר חדירות בודדות אני גומר גיליתי ספריי שמתיזים על האיבר לפני כן הוא מרדים קצת את האיזור אבל הוא מחזיק אותי המון זמן ממש שיגעון אבל הבעיה היא שקשה לי לעשות זאת בלי ידעת חברתי והיא לא כל כך אוהבת שאני משתמש באמצעים אחרים האם יש איזה כדור במקום הספריי הזה שעושה את אותה פעולה? או שיש לך פתרון אחר בשבילי אנא עזור לי. 3.שאלה חשובה ביותר -הביצים שלי לא באותו גובה זאת אומרת אחת מהן תמיד למטה חשבתי בהתחלה שזה כילה אבל בדקתי ונראה לי שזו לא הבעיה אם זו בעיה בכלל האם זה נורמלי אם לא כיצד אני יכול לדעת מה הבעיה בעצמי? 4. אני זוכר כשהייתי נער והייתי גומר הזרע היה משפריץ ממש חזק וכיום הוא יוצא ואיננו קולח אלא נשפך עם זרם חלש מאוד האם זה נורמלי? אני מודה לך מאוד אשמח אם תתן לי תשובות ממצות ומלאות זה מאוד חשוב לי תודה רבה ביי

ד"ר צחי היכן אתה? כולם ענו לי רק אתה לא בבקשה ענה לי

בנושאי בריאות יש להיזהר מאד

יש גולשים שעבורם התשובות באינטרנט הם בבחינת דברי אלוהים חיים, ומוטב שרק רופאים יענו לשאלותיהם .( וגם הם טועים לפעמים )

למה אתה מתקוטט בחור

אם אתה רוצה ממני תשובה תצטרך לכבד את יתר גןלשי הפורום. אם היית מעט יותר פתוח ומנומס הייתי מצפה שתגיד:" חן חן עך תשובותיך אך אני מבקש לשמוע מה אומרים אנשי המקצוע" שלומלום עונה מהיכרות מעמיקה של הפורום, מניסיון אישי רב והוא אף טרח ואסף בשבילך חומר. אין אפילו בדל שטות בדבריו. ןיאגרה צריך לקחת במרשם רופא ובהנחייתו- אם היית מברר עם הרופא היית מוצא שתופעות הלוואי של ויאגרה כוללות הסמקה, סחרורת וטשטוש ראייה. שפיכה מהירה נדונה כאן רבות והתשובה של שלומלום הביאה לך כמה התיחסויות. תוכל למצוא עוד בדף הקישורים. האשכים אינם באותו גובה אצל רוב הגברים כתוצאה מכניסה בגובה שונה של ורידי הניקוז שלהם למערכת מאספת הדם. זרע שנורה כחץ נחשב לסימן פוריות בהלכה- אך אין שום בעיה עם זרע שמתיז פחות חזק או ניגר. אני חושב שלשלומלום מגיעה התנצלות ממך. הידע שלו מאוד נרחב ומעמיק, כמו גם זה של דני שענה לך יפה וכמו של רבים מגולשים שנכנסים לפה כדי להיות קבוצה של עזרה לאחרים בבחינת "שלא יהיו במבוכה ממה שהביך אותנו ושלא יפלו במהמורות שאנחנו כבר יצאנו מהן" אתה חדש ולכן טרחתי לענות לך- אבל פגעת בחברים שלי שהולכים איתי דרך ארוכה ויש לך הרבה מה ללמוד מהם. הם גמלו לך טובה ותה השבת להם רעה: תאמין לי שאני מתקן כל מה שנאמר בחוסר זהירות או מבלי ידע.

ד"ר צחי היכן אתה? כולם ענו לי רק אתה לא בבקשה ענה לי

אני נכנס כשאני יכול ולכן כדאי להיעזר בינתיים במי שמנסה לסייע...

למה אתה מתקוטט בחור

אם אתה רוצה ממני תשובה תצטרך לכבד את יתר גןלשי הפורום. אם היית מעט יותר פתוח ומנומס הייתי מצפה שתגיד:" חן חן עך תשובותיך אך אני מבקש לשמוע מה אומרים אנשי המקצוע" שלומלום עונה מהיכרות מעמיקה של הפורום, מניסיון אישי רב והוא אף טרח ואסף בשבילך חומר. אין אפילו בדל שטות בדבריו. ןיאגרה צריך לקחת במרשם רופא ובהנחייתו- אם היית מברר עם הרופא היית מוצא שתופעות הלוואי של ויאגרה כוללות הסמקה, סחרורת וטשטוש ראייה. שפיכה מהירה נדונה כאן רבות והתשובה של שלומלום הביאה לך כמה התיחסויות. תוכל למצוא עוד בדף הקישורים. האשכים אינם באותו גובה אצל רוב הגברים כתוצאה מכניסה בגובה שונה של ורידי הניקוז שלהם למערכת מאספת הדם. זרע שנורה כחץ נחשב לסימן פוריות בהלכה- אך אין שום בעיה עם זרע שמתיז פחות חזק או ניגר. אני חושב שלשלומלום מגיעה התנצלות ממך. הידע שלו מאוד נרחב ומעמיק, כמו גם זה של דני שענה לך יפה וכמו של רבים מגולשים שנכנסים לפה כדי להיות קבוצה של עזרה לאחרים בבחינת "שלא יהיו במבוכה ממה שהביך אותנו ושלא יפלו במהמורות שאנחנו כבר יצאנו מהן" אתה חדש ולכן טרחתי לענות לך- אבל פגעת בחברים שלי שהולכים איתי דרך ארוכה ויש לך הרבה מה ללמוד מהם. הם גמלו לך טובה ותה השבת להם רעה: תאמין לי שאני מתקן כל מה שנאמר בחוסר זהירות או מבלי ידע.

אמנם אני "המתקוטט" אבל לא אני שאלתי את השאלה.......

היות והפורום מוגדר כפורום מומחים מן הראוי שתשובות בעניני רפואה , תרופות וכו' ינתנו על ידי רופאים , ולא ע'י חובבים שיהיו נחמדים ככל שיהיו. לא תמיד אתה או רופא אחר , יכולים להגיב בזמן אמת ובינתיים יכול הדיוט מן השורה שלא יודע להבחין מהי תשובה נכונה להינזק.( גשר מכביה אחד כבר היה לנו )

משהו אלייך בוש,

שלומלום לך, ראשית אני מעריך את העובדה שטרחת לכתוב את מה שהפריע לך, מבחינתי זה מעיד על איכפתיות. לגביי העניין: בפורום מקבלים עצות והכוונה, זה לא חדר מיון. גם הרופאים לא נותנים אבחנה סופית ואו טיפול ואו מרשמים לתרופות באינטרנט. התשובות של ציבור הגולשים עם שלי ועם של אחרים באות מהידע האישי שלנו ומתוך רצון לעזור. לגביי באופו אישי מעולם לא נתתי תשובה שיכלה לגרום נזק כלשהו. מעבר לזה ד"ר בן-ציון מקפיד היטב על טיב התשובות, לדוגמא פעם אחת עניתי לשאלה בנוגע לגלולות למניעת הריון באופן שהיה שם צל צילו של ספק לגביי בהירות התשובה וזאת למרות שהפניתי את השואלת לרופא שלה, ד"ר בן-ציון לאור החשש הדחוק הזה הגיב ותיקן את תגובתי. כך שהסר דאגה מלבך. בכל מקרה אני מודה לך שוב על האיכפתיות. שלומלום.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

למה אתה מתקוטט בחור

התנצלות לשלומלום לד"ר והחברה

אני ממש מתנצל פשוט המתנתי רבות לתשובת הד"ר אך מכיון שלא נעניתי תהיתי על פשר הדבר בכל אופן שישיה לכולכם יום נפלא וגם לך ד"ר אתה אדם מאוד חביב תודה ביי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר