חששות מ"ליל הכלולות", אשמח לתגובותיכם!

שלום לכולם, שמי שלומית ואני בת 23. יש לי חבר מזה שלש וחצי שנים ובעוד חמישה שבועות אנחנו מתחתנים. בעיה שלי היא כזו: חברי ואני דתיים שנינו. מה שזה אומר מבחינת מין הוא שכמובן לא קיימנו עדיין יחסי מין. מעבר לזאת, לא היה בינינו כמעט כל מגע. יש אנשים דתיים שמפקידים לא לקיים מגע כלשהו עם בן הזוג לפני החתונה, אנחנו הקפדנו עד גבול מסויים. התחבקנו והתנשקנו אבל לא מעבר לכך. חשוב לציין שמעולם לא היינו ערומים זה ליד זו, עירום מלא או חלקי. אני מאוד פוחדת מליל הכלולות, מקיום יחסי מין בפעם הראשונה. הפחד שלי התחלק לשני סוגים: א) פחד מקיום היחסים עצמם, ז"א פחד מכאב, מהרגשה לא נוחה וכו. ב) פחד, או יותר נכון חשיפה, מהמבוכה. מעולם לא ראיתי אותו עירום ולא נגעתי בחלק גוף אינטימי (וההיפך), איך אנו אמורה מיד לשכב אתו, על ההתחלה? יש לציין שיש לי חברות נשואות אבל אף אחת לא קרובה עד כדי כך שאשאל אותו ישירות. רובן היו באותו מצב כמוני ואני זוכרת שתמיד, יום אחרי החתונה, תהיתי איך היה להן ואיך הן "עברו" את השלב הזה. קשה לי להאמין שאולי לא קיימו יחסים בלילה הראשון, למרות שהכל אפשרי. חברה אחת שהעזתי לרמוז לה על חששותי אמרה לי ש"אל תדאגי, זה בא בטבעיות ויהיה בסדר". מיותר לציין שהתשובה לא סיפקה אותי. אשמח מאוד לתגובותיכם, מכל מי שימצא לנכון להגיב ואם יש מישהו דתי שעבר את זה, אשמח עוד יותר. תודה מראש! שלומית. נ.ב. רק למען הסדר הטוב, יש לי ידע מיני מספרי הדרכה וכו', אני לא לגמרי בורה. רק הידע המעשי הוא החסר לי...

מזל טוב הותייחסות לשאלתך

שלומלום לך, ראשית מזל טוב לרגל חתונתך. חבל שלא ציינת לאיזה זרם דתי את משתייכת. בכל מקרה ישנה אפשרות להדרכה שניתנת לגברים לפני הנישואין וכן לנשים. לפי מה שידוע לי לפחות בזרם הליטאי ישנה הדרכה מקיפה לשני בני הזוג בכל הנושא המיני. את מוזמנת לפנות לרב השכונה שלך הוא בוודאי יפנה אותך לבלנית או למורת הוראה שתוכל להדריך אותך לפני הכלולות. לגביי שאר שאלותייך, אני מקווה עבורך שבן זוגך ידע איך לנהוג איתך בהתחלה. בכל מקרה חשוב שתהייה הרבה אינטימיות ורכות, התקרבו זה לזו לאט לאט. לגביי חדירה וכו' רצויה התנוחה בה הגבר מעל לאישה ולבצע את החדירה בעדינות ורק לאחר שתהיי מגורה היטב. בעבר היו התייחסויות נוספות כאן בפורום לנושא את מוזמנת לדפדף לאחור. אז מברוק ושיהיה בכייף.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

כאישה אל אישה

נכון להיום אינני דתיה כי חזרתי בשאלה, אבל הספקתי להתחתן בשידוך ויש לי ממש הרבה מה לספר לך. גם לי היה ידע כללי ולא מעשי על יחסי מין, גם לי היו חששות. (אלוהים! זה היה מזמן!) אבל באמת זה לא נורא כמו שזה מתדמיין, ואחרי חודש כבר תשכחי את המבוכה. בטח שזה משונה שמיד אחרי החתונה קופצים ישר למיטה כשעוד בקושי מכירים (ואני והחתן שלי אפילו לא נגענו אחד בשני) אבל זה המחיר שאת משלמת בתור דתיה, וזכותך. מה שיקרה זה בערך ככה: אתם נורא תהנו ביחד כי אתם בטח נמשכים נורא אחד לשני, ובכזה מקרה הבושה והמבוכה תיעלם נורא מהר, ואת מצדך לא חייבת לעשות כלום כי הגבר הוא זה שאוהב להיות שולט, בנוגע למגע, כנראה שזה לא יהיה הכי נעים לך בהתחלה זה אפילו סוג של הלם לראות את אהובך ערום עם כל הציוד שלו, אבל זה עובר, בסוף תהני לגעת בו - עוד תראי. ולבחור שלך כנראה לא תהיה שום בעיה לראות אותך ערומה, כי לזה הוא נורא משתוקק. מה שכן, יכול להיות שמרוב התרגשות וגם כייפות מהחתונה לא יעמוד לו, ולא נורא, ואולי כן יעמוד לו והוא לא יצליח לגמור, גם לא נורא, הכל יסתדר לכם עם הזמן. הקטע הפחות נעים הוא שמיד אחרי הבעילה את נעשית נידה ואז את שוב צריכה לחכות עד המקווה וזה נורא מתסכל כי אחרי הפעם הראשונה לא רוצים לצאת מהמיטה. :-) לגבי הבתולים: יהיה לך דם, תשימי מגבת על המיטה, ובגלל שבדרך כלל לא גומרים עם הבתולים בפעם הראשונה ואם את לא רוצה שתהיה נידה אחרי כל בעילה במשך כמה חודשים ראשונים כדאי לך לעשות את הדבר הבא: (את זה אמרה לי מדריכת כלות שלי וכך עשיתי ומנעתי מעצמי הרבה עצבים) למחרת ליל הכלולות, כשאת ממילא נידה, תכנסי לאמבטיה, תכניסי לך אצבע ותנסי להוציא בעצמך את שארית הבתולים - זה לא כואב, זה כרום דק ולא מרגישים ואז אחרי שתהיה טהורה בפעם הבאה לא תצטרכי שוב לחכות שבועיים למקווה. זהו, שיהיה המון מזל טוב, אושר ועושר והרבה תענוג והעיקר - בלי לחץ!!!!!!!!

גם אני דתית רווקה בת 26 ומאוד מבינה אותך

שלומית, אני רווקה דתית נחמדה ונעימה אך עדיין לא מצאתי את זיווגי( שיבוא בקרוב...) כל חברותי נשואות+ילדים ונפשי משתוקקת. אני רואה כאן תמונות פורנו ברשת, אך את יודעת שאצלינו אין כזה דבר. אקיים יחסי מין רק עם החתן שלי לעתיד לבוא ואני שמחה בכך, כי הנושא הכל כך אינטימי הזה כה פרוץ ופתוח לכל, ללא צניעות וזו מילה עדינה. אני מתה כבר לשכב עם אותו אחד שיהיה בעלי ולהרגיש את האיבר שלו בתוכי וכמובן לזכות להקים משפחה ברוכה בעזרת השם. אך אני בטוחה שגם אני כשאגיע ל"ליל הכלולות" ארגיש בלחץ נורא מחוסר הודאות, מהבושה, מהחשיפה ובכלל מטבילת האש הראונה. בחור שאני מכירה בהכרות שטחית בלבד, ללכת ולחשוף בפניו את החלקים הכי אישיים שלי. לפעמים כשאני מסתכלת על כל האנשים החשובים והצדיקים שאני מכירה, אני תוהה לעצמי-גם הם עושים את זה? ממש אי אפשר להאמין... ובגלל שאני כל כך מבינה את מצבך, הואילי לעזור לי ולחזור ולתאר כאן באתר בפירוט את שעבר עליך באותו לילה ראשון. אני מסוקרנת! כמוך, אני יודעת אפילו להדריך כלות עם הידע שלי אבל מעשית זה עדיין לא ידוע לי אני מקווה שבקרוב מאוד אתנסה!!! את מכירה אצרים ברשת שנותנים לדתיים כמונו מידע מעשי ומפורט בענין (לפי ההלכה)? שלומית, בהצלחה ושיהיה במזל טוב ותזכו להקים בית נאמן בישראל ולהקים משפחה לתפארת! ממני שמרגישה אותך חזק חזק

מזל טוב הותייחסות לשאלתך

שלומלום לך, ראשית מזל טוב לרגל חתונתך. חבל שלא ציינת לאיזה זרם דתי את משתייכת. בכל מקרה ישנה אפשרות להדרכה שניתנת לגברים לפני הנישואין וכן לנשים. לפי מה שידוע לי לפחות בזרם הליטאי ישנה הדרכה מקיפה לשני בני הזוג בכל הנושא המיני. את מוזמנת לפנות לרב השכונה שלך הוא בוודאי יפנה אותך לבלנית או למורת הוראה שתוכל להדריך אותך לפני הכלולות. לגביי שאר שאלותייך, אני מקווה עבורך שבן זוגך ידע איך לנהוג איתך בהתחלה. בכל מקרה חשוב שתהייה הרבה אינטימיות ורכות, התקרבו זה לזו לאט לאט. לגביי חדירה וכו' רצויה התנוחה בה הגבר מעל לאישה ולבצע את החדירה בעדינות ורק לאחר שתהיי מגורה היטב. בעבר היו התייחסויות נוספות כאן בפורום לנושא את מוזמנת לדפדף לאחור. אז מברוק ושיהיה בכייף.

הדרכה מינית לכלות וחתנים דתיים

ישנם שני מקורות מצוינים: "עת דודים"- מאת הרב יחיאל פאוסט מרחובות. ו"אחותי כלה" מאת הרב שלמה אבינר מבית אל. בהצלחה.

חששות מ"ליל הכלולות", אשמח לתגובותיכם!

שלום לכולם, שמי שלומית ואני בת 23. יש לי חבר מזה שלש וחצי שנים ובעוד חמישה שבועות אנחנו מתחתנים. בעיה שלי היא כזו: חברי ואני דתיים שנינו. מה שזה אומר מבחינת מין הוא שכמובן לא קיימנו עדיין יחסי מין. מעבר לזאת, לא היה בינינו כמעט כל מגע. יש אנשים דתיים שמפקידים לא לקיים מגע כלשהו עם בן הזוג לפני החתונה, אנחנו הקפדנו עד גבול מסויים. התחבקנו והתנשקנו אבל לא מעבר לכך. חשוב לציין שמעולם לא היינו ערומים זה ליד זו, עירום מלא או חלקי. אני מאוד פוחדת מליל הכלולות, מקיום יחסי מין בפעם הראשונה. הפחד שלי התחלק לשני סוגים: א) פחד מקיום היחסים עצמם, ז"א פחד מכאב, מהרגשה לא נוחה וכו. ב) פחד, או יותר נכון חשיפה, מהמבוכה. מעולם לא ראיתי אותו עירום ולא נגעתי בחלק גוף אינטימי (וההיפך), איך אנו אמורה מיד לשכב אתו, על ההתחלה? יש לציין שיש לי חברות נשואות אבל אף אחת לא קרובה עד כדי כך שאשאל אותו ישירות. רובן היו באותו מצב כמוני ואני זוכרת שתמיד, יום אחרי החתונה, תהיתי איך היה להן ואיך הן "עברו" את השלב הזה. קשה לי להאמין שאולי לא קיימו יחסים בלילה הראשון, למרות שהכל אפשרי. חברה אחת שהעזתי לרמוז לה על חששותי אמרה לי ש"אל תדאגי, זה בא בטבעיות ויהיה בסדר". מיותר לציין שהתשובה לא סיפקה אותי. אשמח מאוד לתגובותיכם, מכל מי שימצא לנכון להגיב ואם יש מישהו דתי שעבר את זה, אשמח עוד יותר. תודה מראש! שלומית. נ.ב. רק למען הסדר הטוב, יש לי ידע מיני מספרי הדרכה וכו', אני לא לגמרי בורה. רק הידע המעשי הוא החסר לי...

מכתב מגולשים שביקשו לכנותם SER 11

מזל טוב גם אנחנו נתקלנו בבעיה כשהתחתנו זוג כיפה סרוגה. היכרנו לפני החתונה כחצי שנה ולא נגענו בכלל. ליל הכלולות לא היה בעיה כלל מבחינת המגע של גוף בגוף. הבעיה היתה החדירה. זה נשמע מצחיק אבל במהלך השבוע הראשון היה לנו קשה מאד לבצע את החדירה ורק ביום (לילה) השביעי הצלחנו.הבעיה לא היתה שלא היתה זקפה. הבעיה היתה למצוא את המקום ולחדר פנימה. היום אי מבין שזה היה שילוב של חוסר ידע (שלי) עם חשש מכאב של אשתי. בסופו של דבר הצלחתי לחדור רק אחרי שטיילנו ונרגענו ביום מכל הלחץ של החתונה ושבע הברכות.שנינו היינו רגועים יותר ואז העניין הסתד. המגע של גוף בגוף היה נהדר. אין שום הכרח לראות אחד את השני ערומים - תחשיכו את החדר. (ההלכה קובעת כך) ורק תחושו זה את זו. הרעיון של ריטה הוא רעיון גדול. אנחנו לא עשינו כך וזה עלה לנו בהרבה צער של הרחקה כל פעם אחרי שקיימנו יחסים עד שקרום בתולים נגמר. אין צורך לפחוד מן הלילה. ככל שתהיו רגועים יותר זה יהי פשוט יותר. בפעמים הראשונות השתמשו בחומר סיכה כדי להקל על החדירה,עד שתלמדו לגרות אותך ולא תזדקקו לו. ושוב, כיון שאתם מאוהבים ,זה הרבה יותר קל פשוט וטבעי ממה שאת חוששת. העיקר שתבנו בית נאמן ותצליחו בחייכם המשותפים

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר