שלום דוקטור רציתי שתענה לי על שאלה קטנה ..

אני בן 15 וכול הזמן יש לי זקפה .. שאני קם בבוקר יש לי זיקפה לאיזה חצי שעה. שאני מתנשק אם חברה שלי או נותן לה יד אפילו יש לי זקפה!! וגם יוצא לי שפיך אחרי כמה זמן... זה מתחיל להטריד מאוד. זה בעיה או משהו כזה ? אם תענה לי מה לעשות איך להיפטר מזה אני יודה לך מאוד.

אהלן נער צעיר ובריא

היי, אינני רופא אך אשתדל לענות. אתה בריא במאה אחוז ואין לך שום בעיה, פשוט בגיל שלך ההורמונים מתחילים להשתולל, זה הכל. תהנה מהתקופה ומהגילויים שבה. מקנא בך שאצלי התקופה הנפלאה הזו כבר מאחוריי. שלומלום

שלומלום יקירי...

אל תקנא... למרות הקסם שיש בגיל חמש עשרה... לא הייתי רוצה לחזור לשם. אין תחליף, לדעתי, לבשלות ולנסיון שאתה וגם אני (אנחנו הרי בערך באותו הגיל) רכשנו בדם, יזע ודמעות במשך השנים... לא הייתי מתחלפת!

בלבלוש מתוקית

היי נשמה, את אכן צודקת אין תחליף לנסיון. ובכל זאת לפעמים את יודעת, יש רגעי געגוע לנערות לפחות אצלי. אבל מה שהכי חשוב מה שלום דלללה? אני מחזיק אצבעות. שלומלום

דלללה...

מחכה ליום שני כדי להיות בטוחה והיא מוסרת לך שהיא מתה עליך!!!

זקפות הנעורים...

"תעודת הכשר רפואית" לתשובות שנתנו לך - המצב שאתה מתאר תקין לחלוטין, אין לך שום בעיה שאתה צריך להפטר ממנה או להיות מוטרד ממנה. זה הסתיו עם הענן או יותר נכון... הנעורים עם הזקפה. וכולנו מצפים בקוצר רוח לחדשות מדללללה - בלללה מסרי לה המון מזל טוב ממני ומפטרישיה :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר