טכניקה , טכניקה, טכניקה.

שלום רב, ובכן מזה זמן מה נהייתי פעיל מינית(באופן מלא) עם בת זוג חדשה. עברנו בדיקות דם אני משתשמש בקונדומים ובת זוגתי לוקחת גלולות. אני בהחלט מודע לכל האחריות שבמין ועכשיו אני אשאל מספר שאלות את הנשים המומחים ושאר בעלי תגובה לגביי טכניקה שכן הוא מוקד העניין הנאה הדדית. לבת זוגתי יש בעיה בקשר לרטיבות הנרתיק שלה שכן יש לה אי סידרות ברטיבות, לעיתים זה יתר על המידה ולעיתים יבש יתר על המידה(היבש מוקד הבעיה) ... מן הסתם מין אורלי מכין אותה כראוי אך לא תמיד זה נעים לי, עצות בנושא יתקבלו בשמחה, הייתי מבין יותר את הבעיה עם היא הייתה מתאיפיינת ביבשות מתמידה אך זה לא כך. "בזמן המשגל ואומנויות היד" , בשיחה שהיה לי עם בת זוגתי היא הסבירה לי שאצלה אורגזמה מינית לא נגמרת באופן ישיר מהחדירה עצמה, שכן החדירה מעצימה את התהליך ומהווה מקור הנאה אך אינה תורמת ישירות לקיום שיא(אורגזמה) אורגזמה נגרמת עקב גירוי נכון של הדגדגן אצלה ואצל שאר הנשים לרוב לא נתקלתי בבעיה אך הפרטנרית הנוכחית שלי במילים יפות מהווה אתגר :), ושוב הייתי מבין עם זה תמיד לא היה נעשה נכון אך לעיתים לא ולעיתים כן ... נשים , דברו על מנת שנוכל לענג אותכן. אני מנהל כמובן שיחות עם הפרטנרית שלי אך מקור נוסף של ידע תמיד טוב. היא טוענת שאין זה משנה יד או איבר מין זה פשוט שונה באופן הפעולה , כמובן איבר מין עדיף על יד אבל מהות הפעולה שגויה לעיתים ... כל עצה תתברך ...הערה אחרונה , מעט מביך לדבר על מעלליי במיטה לרוב אני לא פוצה על זה פה, לטוב או לרע הרצון לסייע לחברתי גבר על המבוכה, ניסתי לשמור על ההודעה "נקיה" ככל האפשר אנא עשו זאת גם כן -------------------------------------יום טוב qball אשר מודה לאלה שיענו.

תיקון המנוע של וואלה -הטעות בסוף

שלום , הקטע האחרון בהודעה לא ברור להלן תיקון:ניסתי לשמור על ההודעה "נקיה" ככל האפשר אנא עשו זאת גם יום טוב קיובול אשר מודה לאלה שיענו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר