בעיה בזיקפה

בעיה בזיקפה

דוקטור שלום , בעיתי היא כזאת : בדרך כלל יחסי המין שלי עם אשתי מצוינים ! . אולם לעיתים קורה מצב שבו אני לא מצליח להגיע לזקפה . במצב זה אני מאבד מהר מאוד את הבטחון העצמי שלי וקשה לי להתאושש ממנו לפרק זמן מה . הדבר מפריע לי מאוד ואף מדיר שינה מעיני .... ברצוני לדעת מה לעשות ? האם כדאי להשתמש בוויאגרה ? אודה על התיחסותך

גיל....מחלות רקע....זיקפות בוקר....חשק למין...

חסרים כמה פרטים בסיסיים בפנייתך... והעיקר, לא להבהל. זה רק לפעמים. לא לדאוג...זה ניראה לי כמו בעיה קלה מאד לפיתרון

צרת רבים חצי נחמה

רוב רובם של הגברים חווים מצבים בהם אינם יכולים להגיע לזיקפה או שזו מסרבת להחזיק מעמד. לעיתים קרובות אין בכך כל בעיה. לא נעים, אבל לא ממש דורש טיפול. הבעיה האמיתית נמצאית ב"טיפול" שלך בחוויה. החרדה שלך עלולה ליצור מצב של "משאלה המגשימה את עצמה". אם תקבל את העובדה שזה יכול לקרות מפעם לפעם ואין לכך כל משמעות על היכולת המינית שלך בפעם הבאה, סביר להניח שלא תתעורר כל בעיה בפעם הבאה. הטיפול בבעיות זיקפה (כמו המלצה לשימוש בויאגרה) מיועד למי שהתופעה חוזרת על עצמה לעיתים קרובות.

הפרעת זקפה לא קבועה

חסרים פרטים בשאלתך, אך אני מניח, שכאשר אתה מציין "בדרך כלל יחסי המין שלי עם אשתי מצוינים..." - אתה מתכוון שבד"כ אין לך בעיה של זקפה. האם המצבים בהם אתה לא מצליח להגיע לזקפה קשורים לאירועים מסויימים בחייך האישיים או הזוגיים? האם הקושי מופיע במקביל גם באוננות ובזקפות בוקר? באיזה תדירות זה קורה? בכל אופן, כפי שאתה מתאר את המצב, הרי הגורם לבעיית הזקפה אינו פיזיולוגי ושורש הבעיה נמצא באיזו חרדה, או אולי בעיה במערכת היחסים שלכם, או באירועים אישיים שיש להם קשר ליחסים עם אשתך. ויאגרה עשוי לטפל בסימפטום (הפרעת הזקפה) ולעזור לך לשבור את "מעגל הקסמים" - "כשלון ---> חרדה ---> כשלון נוסף" - כאשר אתה נמצא בו, אך זה בפירוש לא במקום טיפול במקור הבעיה - אותו רצוי לברר ולבדוק במסגרת טיפול מיני (אם המצב חוזר שוב ושוב עד למצב בו נפגעים חיי המין שלך ואף מדיר שינה מעינך, כדבריך).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר