אחותי הקטנה שואלת שאלה

(פשוט אין לה אינטרנט בבית) היא ילדה לפני 4 חודשים בערך וכבר חודש (המחזור חזר לפני חודשיים) יש לה דימומים (לא הרבה) גם בימים רגילים. זה מסוכן??!!? (כן, אמרתי לה ללכת לרופא והיא מתעקשת לשאול קודם בפורום שלכם). אז שאלנו... תודה.

תאמר לאחותך הקטנה.....

שתפנה לרופא/ת נשים לבירור סיבת הדימום. הענין מחייב בדיקה ובירור יסודי יותר למרות שיתכן וזה תוצר של סימפטום הקשור ללידה שעברה לא מכבר. מעניין שאחותך פונה אליך, ולא אל רופא נשים כמתבקש ממה שתיארת לנו.

ראשית - אני בת!!!

ושנית, זו מסורת ארוכת שנים אצלנו (3 אחיות!) שקודם כל מתלוננים אצל האחות הגדולה (להלן - אני) ורק אחר כך משתפים את הזולת (הורים, רופאים, מורים, משטרה ורשויות אחרות). היא חטפה ממני, לא לדאוג(עוד מסורת) והיא גם תלך לרופאת הנשים שלה כבר מחר בבוקר. אם לא בגלל האחריות, אז בגלל הפחד ממני. :-) תודה בכל מקרה!!!

אהלן בת חמודה...

אחותי הקטנה שואלת שאלה

(פשוט אין לה אינטרנט בבית) היא ילדה לפני 4 חודשים בערך וכבר חודש (המחזור חזר לפני חודשיים) יש לה דימומים (לא הרבה) גם בימים רגילים. זה מסוכן??!!? (כן, אמרתי לה ללכת לרופא והיא מתעקשת לשאול קודם בפורום שלכם). אז שאלנו... תודה.

מזל טוב !!! וגם הזהרה

ראשית מזל טוב לך דודה וגם לאחותך הקטנה (או שמה הכוונה לצעירה). הפורום אין מטרתו לטפל בבעיות כלשהן. במסגרת זו אנחנו יכולים רק להציע אפשרויות טיפול. כדי לקבל טיפול הולם, יש צורך בבדיקה אישית ואבחון אישי. את זה לא ניתן לעשות בפורום. אינני רופאה ובכל זאת אני יכולה להמליץ לאחותך לפנות מיד לרופא. לא באינטרנט - בקופת חולים.

ריקי, תודה... ולמען הרקורד, שאלתי גם בפורום "בריאות האשה" (לא ענו בנתיים) ואחותי (הכי צעירה, אני הבכורה) תתייצב מחר כמו טטע'לה אצל הגיניקולוגית שלה.

ריקי...כותבים "אזהרה"...ולא "הזהרה"......ואני לא "מחפש" אותה כפי שבלה חושבת...אבל זה צורם לי..

עזוב, אתה משועמם לחלוטין, וזה צורם יותר מן הסתם......

אתה מתכוון ל"לא מחפש א ו ת ך" ולא "אותה". נכון? אוי... אתה כזה נעבך....

למעשה אפשר גם אזהרה וגם הזהרה. זו כבר פעם שניה שאתה מתקן מה שאינו טעות. תבדוק לפני שאתה קופץ.

כן אחת.....כמו שאפשר לכתוב ..."טגובה"..במקום "תגובה"!...מאיפה הקרצת את המילה הזו "הזהרה"?יש המון בני נוער שנכנסים לפורום זה..וחשוב שהם יידעו איך בדיוק אמורים לכתוב..אני לא מבין איפה הבעיה?שתיקנתי את ריקי?

הבעיה היא שרצוי שתתקן טעויות ולא תטעה אחרים בעצמך. אם היית טורח לפתוח מילון, כפי שעשיתי אני

לאחר תגובתך אלי בעניין, היית מוצא שאפשר לכתוב גם הזהרה וגם אזהרה,כפי שאמרתי. לפני שאתה מתווכח על משהו תטרח לבדוק את עצמך ולא להתעקש שאתה צודק כשאינך. וזה קל לברר. לך פתח מילון אבן שושן במקום לתקן את "טעויותיה" של ריקי. ואין לזה קשר לכך שתיקנת את ריקי אלא לעובדה הפשוטה שהיא לא טעתה ואתה במקום לבדוק ממשיך להתעקש. אז לפני שתדאג לעברית של הילדים ובני הנוער הרכים תדאג לעצמך. ולפני שמתקנים אחרים רצוי לדעת שצודקים. אחת

העניין הוא לגמרי אחר

ברגע של שיעמום בדקתי ומצאתי שהבחורצ'יק הזה נוטה לארוב בפורומים שונים, ומאוד אוהב לריב, להאשים, לספר לאנשים כמה הוא מרחם עליהם ושהם נורא "אבודים" (?) ובכלל... מי יודע אולי הוא-הוא זה אשר יראה לנו את הדרך ויגאל את נשמותינו המיוסרות מהלימבו של שגיאות הכתיב שלנו. חכם גדול הוא לא. מלא עצות כרימון וכולן מיותרות לחלוטין. בקיצור - נעבך. אין טעם להתרגש ממנו... לא?

בוודאי....בלה.......את כנראה מתכוונת לדיון בנושא זיונים ברשת.......

הלוואי ואת שוכבת עם בחורים כמו שאת מתעניינת בסקס. עד לשם עקבת אחריי??? ו...נכון.....התכוונתי לכל מילה...."בחורים אבודים"-יש כאלה. אם את עוד לא מבינה למה התכוונתי...אז את באמת בבעיה.

בחורים?! אני עושה את זה בדיוק עם בחור אחד. וכן, אני בפירוש

עקבתי אחריך ושמחתי לראות כמה שאתה טיפש, מחנך את כולם, מטיף להם, ומרחם עליהם. שמחתי, כי לפחות הפורום הזה הוא לא היחיד שסובל מהשטויות שלך... אתה מנדנד לכוווולם שווה בשווה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר