שאלה למומחים, בעיה קשה עם תשוקה גדולה ביותר לקיום יחסי-מין.

לפני שאני ישאל את שאלתי, אני יקדים ויתן רקע לדברים אני בחור בן 27, בריא בגוף ובנפש, נראה מצוין, יש לי חברה שאני אוהב אותה יותר מעצמי, יש לי משרה מכובדת, ואני מבוסס כלכלית. תמיד אהבתי נשים, אלה שבשנתיים האחרונות אני פשוט מאבד שליטה, זה מתבטא בכמה משורים, דבר ראשון, חברה שלי, אני ממש מציק לה, זה הגיע למצב בו אני "אונס" אותה (לא באלימות חלילה, אלה תוך כדי תחינות שלי) לעשות איתי מין, התשוקה שלי אולי פי 10 משלה וקשה לה עם זה, דיברנו על זה כמה פעמים, והיא כבר רמזה לי שאין יותר כוח לשיגעונות שלי וללחץ שאני לוחץ אותה (אפילו שהיא ממש אוהבת אותי), ואני מבין אותה. מידי פעם אני גם בוגד בה, דבר שגם כן מקשה עלי וכואב לי מאוד. דבר שני, כבר כמעט שאין לי טעם למין, אני מנסה כל הזמן דברים חדשים וזה לא עוזר כלום, אני עושה מין ממש כמו סוס ערבי מיוחם - אין לי לא יום ולא לילה, כמו אדם שמכור לסמים ולא יכול בלעדיהם. לפני כמה שבועות פניתי לרופא שלי עם הבעיה הזאת, הוא אמר לי שאין מה לעשות ועם השנים זה יעבור, ושעוד אני יתגעגע לימים האלו. אולי הוא צודק, אבל בנתיים זה רק הולך ונעשה יותר גרוע, גם לי קשה מאוד עם זה וגם לחברתי (שאמרתי כבר שאני אוהב מאוד ואני מפחד לאבד אותה). השאלה שלי, האם ידוע למשהו מהמומחים או למשהו אחר, על איזה שהוא טיפול ע"י גורם תרופתי או צמחי לתופעה הזאת. ועל תגידו לי להביא ביד, כי לא פתרתי בכך כלום, וגם לא ללכת לפסיכלוג, כי אין לי את הזמן והכח לכך, אנא עזרו לי תודה לכולם.

התמכרות למין (ואל תגיד לי אל תגיד לי)

אתה יודע את התשובה- אבל רוצה שלא נגיד לך אותה. אתה צריך טיפול, טיפול נפשי אולי בתוספת תרופתית, אבל בעיקר התערבות נפשית. לא רוצה- תמשיך להסתבך

ובנוסף, מי שאוהב את החברה שלו יותר מעצמו יטרח לעבור טיפול כדי לא לאבד אותה

אז אל תחפש תרוצים של זמן, וכוח כדאי מאוד שתמצא אלא אם אתה רוצה להבטיח את זה שתאבד אותה. וזה בטוח יקרה אם לא תשתנה. אז אין כאן שאלה בכלל. לך לטיפול.

שאלה למומחים, בעיה קשה עם תשוקה גדולה ביותר לקיום יחסי-מין.

לפני שאני ישאל את שאלתי, אני יקדים ויתן רקע לדברים אני בחור בן 27, בריא בגוף ובנפש, נראה מצוין, יש לי חברה שאני אוהב אותה יותר מעצמי, יש לי משרה מכובדת, ואני מבוסס כלכלית. תמיד אהבתי נשים, אלה שבשנתיים האחרונות אני פשוט מאבד שליטה, זה מתבטא בכמה משורים, דבר ראשון, חברה שלי, אני ממש מציק לה, זה הגיע למצב בו אני "אונס" אותה (לא באלימות חלילה, אלה תוך כדי תחינות שלי) לעשות איתי מין, התשוקה שלי אולי פי 10 משלה וקשה לה עם זה, דיברנו על זה כמה פעמים, והיא כבר רמזה לי שאין יותר כוח לשיגעונות שלי וללחץ שאני לוחץ אותה (אפילו שהיא ממש אוהבת אותי), ואני מבין אותה. מידי פעם אני גם בוגד בה, דבר שגם כן מקשה עלי וכואב לי מאוד. דבר שני, כבר כמעט שאין לי טעם למין, אני מנסה כל הזמן דברים חדשים וזה לא עוזר כלום, אני עושה מין ממש כמו סוס ערבי מיוחם - אין לי לא יום ולא לילה, כמו אדם שמכור לסמים ולא יכול בלעדיהם. לפני כמה שבועות פניתי לרופא שלי עם הבעיה הזאת, הוא אמר לי שאין מה לעשות ועם השנים זה יעבור, ושעוד אני יתגעגע לימים האלו. אולי הוא צודק, אבל בנתיים זה רק הולך ונעשה יותר גרוע, גם לי קשה מאוד עם זה וגם לחברתי (שאמרתי כבר שאני אוהב מאוד ואני מפחד לאבד אותה). השאלה שלי, האם ידוע למשהו מהמומחים או למשהו אחר, על איזה שהוא טיפול ע"י גורם תרופתי או צמחי לתופעה הזאת. ועל תגידו לי להביא ביד, כי לא פתרתי בכך כלום, וגם לא ללכת לפסיכלוג, כי אין לי את הזמן והכח לכך, אנא עזרו לי תודה לכולם.

תעשה זמן ותעשה כח, חביבי... אחרת זה יגמר בבכי. טיפול! טיפול! טיפול!... כי אין לך ברירה

מה לגבי סודה לשתיה?

מיתוס הסודה לשתייה

אין כל בעיה בנטילת סודה לשתייה- היא לא פוגעת בתפקוד המיני. מדובר באגדה בלבד. סודה לשתיה הינה אבקת ביקרבונאט- חומר בסיסי שבמגע עם מיצי הריבה הופך למים ומשתחרר פחמן דו חמצני (בצורת גרעפץ בד"כ...). אין כל הפרעה בתפקוד המיני עקב נטילתו. הסיפורים על הכנסתו למזון בצבא אולי נכונים בחלקם- כי הוא מהווה עזר לתפיחה- זה הכל.

נו! זה מסביר הרבה דברים, אם כך....

ועוד שימוש לסודה לשתייה

עד כמה שזכור לי, מומלץ להשתמש בסודה לשתייה להתפחת ולהכהיית עוגות שוקולד, וזאת בהמלצתה של הגב' רות סירקיס.

התמכרות למין (ואל תגיד לי אל תגיד לי)

אתה יודע את התשובה- אבל רוצה שלא נגיד לך אותה. אתה צריך טיפול, טיפול נפשי אולי בתוספת תרופתית, אבל בעיקר התערבות נפשית. לא רוצה- תמשיך להסתבך

מצב שילך ויחמיר

בתרבות המוכרת לנו, גבר שמקיים יחסי מין למכביר, נחשב ל"שאקל". ולכן, קשה מאוד לגלות מצב של התמכרות למין בשלביה ההתחלתיים. התאור שלך מייצג מצב מתקדם ומסוכן של התמכרות למין. ללא טיפול מקצועי (ואני חוזרת ומדגישה, מ-ק-צ-ע-ו-י !!!) מצבך עלול להתדרדר עד כדי אובדן הקשר הזוגי שלך, אובדן היכולת שלך להתפרנס ועוד קשיים רבים שעלולים להרוס אותך. אין הבדל בין מתמכר למין למתמכר להימורים למשל. ככל שתדחה את תחילת הטיפול, מצבך יחמיר והטיפול יתארך ויהיה קשה יותר. בנגוד לבעיות אחרות בתחום המיני (או בכל תחום אחר), שניתן אולי "לחיות איתן", זו בעיה שלא תוכל לחיות איתה לאורך זמן!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר