דוקטור,מה אני צריכה לעשות???חבר שלי כל הזמן רוצה...

שלום, יש לי בעיה מוזרה: חבר שלי-אנחנו כבר מעל שנה ביחד- כל הזמן רוצה מין-לפחות רגיל או אורלי אם לא זה ולא זה-אז שאגע בו כל הזמןןןןןןןןןןןןןןן!!! ולא שאנחנו לא עושים כלום-אנחנו עושים די הרבה, אך אף פעם לא מספיק לו-אף פעם-הוא תמיד מוכן ותמיד רוצה, אבל אני -לא!ואז זה גורם לי להרגיש שאני יבשה והוא מסכן-לא מסופק...לכן אני מאד רוצה לשנות את ההרגשה הזאת ואפילו ניסיתי לדבר אתו:אמרתי לו שבקשות בלתי-נפסקות שלו גורמות לי ההפך-חוסר רצון-אך דיבוריי לא עזרו... מה לעשות???????? איך לגרום לו להבין שאני לא יכולה לרצות מין 24 שעות ביממה ושאפשר לשבת סתם לראות טלויזיה בלי שאגי בו...איך????????

רצון "מוגבר" לסקס.....

וכמו לריקוד הטנגו שבו צריכים שנים, גם לסקס צריך שניים (לפחות...) ואת טוענת שכל הסבריך לחברך נפלו על אוזניים ערלות. לא תהיה לך ברירה, אלא לשבת עם חברך לשיחה רצינית של פנים מול פנים, ולהבהיר לו את חשיבות רצונך לשיתוף פעולה עימו, ואני מאמינה שתגיעו לעמק השווה ותצליחו להגיע לעמק השווה בגין המינון שיתאים לשניכם יחד. האמת, שעניין הלגעת הוא אחר לגמרי, וזה דווקא נעים ומענג להיות מלוטף בעת צפייה בטלויזיה, או סתם כך אפילו שזה לא קשור באקט מיני, חשבי גם על זה...

דוריאן צודקת

טבעי שיהיה הבדל בחשק המיני בין שני בני הזוג - כמו נדנדה - וצריך למצוא את האיזון המתאים בינכם. לשם כך צריך פתיחות. אין טעם שעבורך המין יהיה מעמסה ועבור חברך חסך - בטוח תוכלו למצוא את שביל הזהב. ואם לא לבד - אז יכול להיות שבסיוע מטפל/ת זוגי/ת.

שאלה בהקשר לזה למומחים

הכל טוב ויפה אך גם לי בתור גבר קצת קשה שאני לוחץ עליה האם יש איזה משהו שיכול להחליש זאת קצת?????
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר