אין חבר... מחפשת המלצות על אמצעים לגירוי עצמי... (ויברטור/דידלו.. וכו'...)- בהתבסס על ידע/ניסיון אישי... שמעתי משהו על הרוקט פוקט... מוכר?

שמתי לב, ששאלת את אותה השאלה גם בפורום סקס אחר....

שימי לב ענו לך שם כמה "ידענים" מנוסים לכאורה. ואולי ביקור נינוח בחנויות "לצעצועים" למינהם ירחיב את השכלתך בעניין... (את גם יכולה להיכנס לאתרי סקס באינטרנט, ולבחון על המסך את המתאים לך).

רוקט פוקט וחברים

רוקט פוקט הינו ויברטור לדגדגן הפועל על ידי רטט בין 3 כדורי מתכת. יתרונו בגודלו הקטן. ויברטור נשי מומלת נוסף נותן רטט תוך נרתיקי יחד עם עיסוי דגדגני (יש במגוון צורות ושמות: הרוסי השחור, הציפור המנקרת,מלהיט וכו')- מעין מכשיר בצורת Y שהזרוע הדגולה נכנסת לנרתיק והקטנה מגרה הדגדגן. גירוי באצבע, בזרם המקלחת/ג'קוזי וכו' כולם טובים. לבריאות.

ויברטורים וחברים.....

אני חושבת שזה קצת משונה, כי לכל אחת יש את הטעם שלה, מציעה לך לבקר בחנות מין, שם לא רק תקבלי הסברה מעניינת, אלא גם "תשטפי את העיניים" במחבר עצום של ויבטורים, דילודו,ס וכו'. הפוקט רוקט אדיר, אין מה לומר, לטעמי האישי (או בגגל שיש לי למה להשוות אותו....) הוא מכאני מידי , אבל אם המטרה שלך היא לגמור וזהו - אז זה האחד. יש גם ויברטור מעניין ביותר (!!!!) בו יש בליטה מיוחד לגירוי הדגדגן, חלק אחד חודר לנרתיק והשני מגרה את הדגדגן, ניראה לי כחוויה לא רעה בככל, באין תחליף אנושי, כמובן. :-) ממליצה על "ארוס" (יש בשנקין ובעוד מס' מקומות מן הסתם) ועל "פנטזי" - חנות חדשה ברח' בעלי מלאכה בת"א (ליד שנקין). תנסי ותכתבי. :-)

רוקט פוקט וחברים

רוקט פוקט הינו ויברטור לדגדגן הפועל על ידי רטט בין 3 כדורי מתכת. יתרונו בגודלו הקטן. ויברטור נשי מומלת נוסף נותן רטט תוך נרתיקי יחד עם עיסוי דגדגני (יש במגוון צורות ושמות: הרוסי השחור, הציפור המנקרת,מלהיט וכו')- מעין מכשיר בצורת Y שהזרוע הדגולה נכנסת לנרתיק והקטנה מגרה הדגדגן. גירוי באצבע, בזרם המקלחת/ג'קוזי וכו' כולם טובים. לבריאות.

ואני ממליצה על "חברים"

ואני ממליצה לעשות מאמץ כדי להשיג חבר. נכון שבנגוד לויברטור, קשה לקחת אותו לעבודה, אי אפשר לשאת אותו בתיק, הוא לא מוכן לפעול מתי שמתחשק לך אבל, חבר אמיתי בשר ודם, מוכן להוריד זבל ויש סכוי שההורים אפילו יאהבו אותו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר