בעיה נשית: כאבים פתאומייים ויובש בעת המשגל

חברתי ואני נתקלנו בבעיה במהלך יחסי המין. למרות שאני חודר אליה בקלות רק לאחר שהיא רטובה ומוכנה, הרי שלאחר זמן מסויים של חדירה - דקות ויותר - היא מתחילה לחוש כאב ואיבר המין שלה "מתייבש". התופעה מחמירה ככל שהרווח בין המשגלים קצר יותר וקיימת הן כאשר אנו משתמשים בקונדום והן בלעדיו. אני מניח שצריך פשוט להשתמש באיזו משחה אבל אני עדיין לא מבין מדוע קורה הדבר תוך כדי חדירה , כאשר היא מגורה ולכן אמורה להמשיך להפריש נוזלים. בקיצור אני מבקש הן הצעות מפורטות ככל האפשר לפתרון והן הסבר לתופעה הזו, מדוע זה קורה. תודה רבה

יובש נרתיקי

יכול להיות מהרבה סיבות, מתח או כאב בעת היחסים, שימוש בחומרים (כמו עודף רחיצה בסבון שמוביל ליובש), אלרגיות, פטרת הנרתיק , שימוש בגלולות ועוד. לא תמיד היובש הוא מלכתחילה, אלא לפעמים במהלך היחסים כי אז אמורות להיכנס לפעולה זוג בלוטות אחר (בלוטות הסקנה מתחלפות בבלוטות הברטולין, אם דווקא השם הרפואי חשוב לך). צריך לברר הסיבה ובינתיים להשתמש בחומרי סיכה מימיים: יש ג'ל חדש לשימוש בעת יחסים שנקרא TOP JEL של חברת דיורקס- נמכר ברשתות הפרמה על מדף הקונדומים: יש לו ריח טוב, טעם מתקתק, צבע כחול נאה, אינו מותיר כתמים בהתיבשות- בקיצור מוצלח- אבל יקר. הKY ג'לי הישן והטוב עושה גם כן העבודה בפחות לוקסוס. יש ג'ל פנימי בשם ריפלנס- לשימוש מידי שלושה ימים להשגת לחות קבועה. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר