בעיות שצצו לי בפעם הראשונה. חייב עזרה.

שלום אני בן 16 וחצי ואתמול אני וחברתי שכבנו בפעם הראשנוה של שנינו והתגלו אצלי מספר בעיות. בתחילה די היה קשה להגיע לזיקפה מלאה כמו שאני מגיע בעת גירוי מיני. ולאחר שהגעתי והלבשתי את הקונדום לקח זמן רב עד שהצלחתי להחדיר את איבר המין ולאחר שכבר נכנס וחברתי התחיל להאנח הרבה זמן והרגישה אותו בפנים אני לא הרגשתי כלום!! ממש ממש כלום! והיא מרגישה הכל! אני מרגיש כאילו אני מחדיר את איבר המין לתוך אויר! מה אני צריך לעשות???? -ועוד שאלה: חברתי טוענת שהיא הייתה בתולה איך אני יכול לדעת שאכן היא הייתה בתולה? היא אומרת שהיא לא הרגישה שנקרע משהו..היא הרגישה שהיא גמרה אבל מה שכן אני והיא ראינו על הקונדום סימני דם. ----> מחכה לתשובה ופתרון מהיר כי העניין הזה ממש מציק לי. תודה רבה.

כמו כן שחכתי להוסיף את הפרטים הבאים:

לאחר שאני מחדיר לה את איבר מיני כבר איזה 10 דקות והיא נאנחת ואפילו אמרה שהיא גמרה אני לא נרגשתי כלום אז הוצאתי את איבר מיני והוצאתי את הקונדום והיא "עשתה לי ביד" 10 דקות היא עושה ושום כלום לא קורה! אז אני עשיתי לעצמי ותוך דקה גמרתי. (וגם כאשר אני מאונן אני גומר מהר מאוד) למה זה קורה????

לא יודע למה - אבל התשובה שלי כמה שורות מעל - כל ההתחלות קשות...

ואני מצרף את הקישור המתאים.

ועוד הסבר

אני מניחה שכצעיר בריא, שלא התנסה עדיין ביחסי מין, אוננת הרבה. לכל אחד יש "סגנון אישי" שעובד. כמו כן הלחץ שמופעל באוננות, חזק יותר מאשר בחדירה. לכן, אולי הייתה לך תחושה שאתה נע בחלל. ואכן, כאשר אוננת לבד, הצלחת לגמור במהירות. לכן, אולי יהיה זה נכון, בשלב זה, להמנע מאוננות, כדי לתת לעצמך הזדמנות להתרגל ל"סביבה חדשה". כמו כן, תוכלו לשלב אוננות וחדירה, וכך להגיע לשפיכה בזמן חדירה. דרך אגב, אל תתפתו לוותר על שימוש בקונדום. יתכן אומנם שקונדום מכהה קימעה את התחושה, אבל זה עניין של זמן ותתרגלו. היום ניתן להשיג קונדומים דקים במיוחד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר