הודעה ובקשה לד"ר ולכולם

אני לא מבין ואני אפילו מזועזע לפעמים למה יש אנשים שלא מבינים שהפורום הזה הוא בשביל לספר מה אכלתי, מה שתיתי או מה אני רוצה לשתות. זה בשביל לתת כל עצות כמו תחפשי לך מאהב. הייתי מצפה מאנשים שיפעילו קצת שיקול דעת וחשיבה לפני שהם נותנים כל מיני עצות לא אחראיות. בקיצור, שאנשים ינסו שלא לערב את ה"בעיות" שלהם בעצות שהם נותנים.

מותר לך לא להבין.....

מותר לך לא להבין, ואף להיות מזועזע במיקצת כמובן מתוך בחירה. זהו פורום מקצועי של מומחים ופורום תמיכתי כאחד, ופתוח לכל אחד/ת לכתוב בו ולהביע דעתו בכל נושא שהוא, המועלה בפורום. תיקוותי היא שהינך מספיק נבון, כדי להבדיל בין העיקר והטפל, ושתדע לעשות את ההפרדה בין כל שלל העצות והתגובות שהינך עשוי לקבל, הן מהרופאים והסקסולוגית והן מיתר המשתתפים. אך, לא ניראה לי משום מה, שהינך יכול להכתיב את אופיו של הפורום ולאסור כתיבתו ו/או תגובתו של משתתף זה או אחר. באם אכן הנהלת הפורומים ו/או מנהל הפורום היו מחליטים שכתיבתם ו/או תגובתם של יתר המשתתפים הינה מיותרת, אני מניחה שהיו חוסמים את כתיבתם של כל יתר משתתפים. אני מקווה, שלמרות הכל, תהנה כאן, ותשכיל לשתמש בעצות המועילות לך בלבד, ואת היתר - פשוט תשליך לסל המיחזור.

אל תתעצבן

אם נותנים עצות שלא נראת לי- אני מגיב וכמוני עושים ד"ר צבי שכנר וריקי רוזמן, שהינם אנשי מקצוע נוספים שמשתתפים כאן. ההודעות שלי הם בצבע אדום להקלת הזיהוי. קח מכאן מה שעוזר לך ותתעלם מהשאר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר