בעלי לא מצליח להגיע לפורקן ממשגל

אנחנו נשואים 3 שנים, מכירים בסה"כ 8 שנים, החלנו לקיים יחסי מין אחרי שנה+. בעלי בשמונה השנים הללו הצליח להגיע לפורקן ע"י משגל בלבד רק 4 פעמים. אין לו בעיה של שפיכה הוא מצליח להגיע לשפיכה לבדו או יחד איתי אך לא כתוצאה ממשגל אלא מין אורלי או אוננות. הוא לא רואה בעובדה שאין הוא מצליח "לגמור" בעיה כלשהי, אנחנו מקיימים יחסי מין אני "גומרת" וכאשר מדובר בו אחרי קיום יחסי המין הסדירים אני מספקת לו מין אורלי או מאוננת עבורו ואז אין כל בעיה הוא מצליח "לגמור". הבעיה היא בכך שהוא לא מוכן לגשת לטיפול סקסולוגי מכל סוג שהוא, אנחנו מתכננים ילדים כעת ולכן מתחילה להתעורר השאלה איך נעשה זאת בצורה טיבעית ? כדאי לציין שטווח הגילאים שלנו הוא 26-28. אודה לך אם תוכל לתת לי עצה :)

שפיכה משתהה

זו בעיה מוכרת וניתנת לטיפול. נראה לי שמצאתם פתרון לא רע, אבל יש עוד. אם רק ילדים זו הבעייה: אז שהוא יאונן לבד או בעזרתך ורק מאוד קרוב לשפיכה יחדור. ניתן גם לאסוף זרע שנשפך ולהזריע אותך, באמצעות קנולה- מעין קשית שמורכבת על מזרק: תוכלי לבקש עזרה במרפאת פוריות שמנוסה בהזרעות. זה פתרון "עקום" קצת והכי כדאי לפנות לטיפול סקסולוגי- אבל ללא רצון מצידו זה לא ילך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר