בעיה שהתעוררה לא מזמן

שלום אני בן 26, אני אף פעם לא קיימתי יחסי מין(אני נורא נורא ביישן - אבל זו בעיה אחרת המצריכה טיפול). תמיד נמשכתי לנשים,כשאני מאונן אני בד"כ מפנטז על נשים ולפעמים שאנירוצה "לגוון" את חיי המין המשעממים שלי אני חושב על גברים. המשיכה הטבעית שלי היא כאמור לנשים,הפעם היחידה שבה הייתי באמת מאוהב היתה לאשה(לא היינו חברים -מעין אהבה נכזבת אבל אני בטוח שהייתי מאוהב בה),בפעמים הבודדות שבו הייתי במצב אינטמי עם בחורה(לא יחסי מין) היתה לי זיקפה, גם ברחוב,טלויזיה וכו' נשים "עשו לי את זה" ותמיד רציתי חברה. בשבוע שעבר הייתי בצ'ט באינטרנט, סקרנות ורצון בריגוש מיני הביאו אותי לחדר של הומואים,מפה לשם דברים התגלגלו ובציעתי"סיבר סקס" עם אחד המשתתפים בצ'ט.מאז המקרה כאילו איבדתי את החשק המיני אני לא מתגרה משום דבר(לא נשים ולא גברים) ודברים שגרמו לי לזיקפה לא "מזיזים" עכשיו,הצלחתי לאונן כמה פעמים מאז המקרה(פינזתי על נשים) אבל גם זה לא היה בדיוק אותו דבר. כאמור המקרה קרה לפני 5 ימים. אני ממש מאיוש, עובד עצות ולא יודע מה לעשות,זה דבר שאף פעם לא קרה לי. אני מצטער אם המכתב קצת ארוך אבל אני ממש זקוק לעזרה או הפניה לעזרה. תודה מראש

מין הומוסקסואלי ורגשות אשם

נשמע שאתה מבולבל לגבי זהותך המינית וכן שאתה מפחד שבמעשה שעשית נחרץ גורלך או זהותך המינית. אבדן החשק נובע מהבלבול ורגשות האשם. נסה להרגע, להגדיר לעצמך מה ומי עושה לך טוב ונסה לבדו את מסקנותיך בשטח. הטרוסקסואלים רבים חווים מין הומוסקסואלי מזדמן אבל נשארים במשיכה עיקרית לנשים, גם ההפך נכון : לסביות והומוסקסואלים חווים מין עם המין השני ועגיין נשארים במשיכה עיקרית לבני מינם. יש גם מי שנמשכים גם וגם. כפי שאתה רואה הכל קיים ומסתבר שגם תקין... אם קשה לך להשלים עם עצמך, תוכל להעזר בפורומי הגאווה, בקוי העזרה והכי טוב- בטיפול מקצועי.

שלום ד"ר

זה שוב אני. הבעיה ד"ר שעד המקרה לא היתה לי בעיה במשיכה לנשים ומאז אין לי משיכה לשום דבר. אני רוצה גם להוסיף שאחרי המקרה נסיתי מעין "חויה מתקנת" של שיחה ארוטית(עם אישה),נהניתי מהמעשה עצמו אבל הדבר לא פתר את הבעיה. עוד דבר-כשתה מדבר על עזרה מקצועית למה אתה מתכוון בדיוק ואיפה אפשר למצוא כזאת. תודה מראש

איפה נעזרים

הולכים לפסיכולוג או סקסולוג או למרפאה סקסולוגית שבקרבת מקום מגוריך (יש בכל בי"ח גדול)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר