בעיה קטנה גדולה....

אני בן 25 ויש לי חברה כבר שנתיים והיא בת 23 היחסים בינינו נפלאים אנחנו מסתדרים מצוין ואוהבים אחד את השני והכל ממש בסדר חוץ מבעיה אחת שהולכת וגוברת ופשוט מאימת על הקשר שלנו והיא יחסי המין. אני בחור שאין לו בעיה לעשות את זה כל יום וכמה שיותר והיא בדיוק ההיפך ממני זה לא כל כך מושך אותה, זה כיף לה ונחמד לה אבל לא יותר מדי, באופן עקרוני אפשר להבין את זה ואני לא מצפה שנישכב כל יום אבל הבעיה היא שהיא מסוגלת לא לשכב גם שבועיים רצוף וזה לא כל-כך יפריע לה ואני יכול להישתגע!!יש לנו והיו לנו מדי פעם תקופות טובות של סקס אכותי כמה פעמים בשבוע אבל זה לא קורה הרבה ואני מרגיש שאנחנו כמו זוג מבוגרים ולא זוג צעיר. זה הגיע למצב שאני כל הזמן מסתכל על אחרות ואני לא מרגיש נוח עם זה.ושאנחנו במיטה תמיד אני מתחיל לחמם את העיניינים ואם בא לה אז ממשיכים ואם לא אז היא אומרת לי וזה מצב שהוא גם לא בריא שאני תמיד מוביל וניסינו לשנות שהיא תיזום אבל היא פשוט לא יוזמת ואם היא לא חרמנית אז היא לא תעשה כלום והיא חרמנית לעיתים רחוקות. דיברנו הרבה על הנושא והיא אומרת שזה מפריע לה שהפכנו את זה לבעיה רצינית (היא לא חושבת שזו בעיה כל כך רצינית) כי זה מוציא מחיי המין שלנו את הכיף ברגע שהפכנו את זה לבעיה וכל פעם שהיא חושבת על מין היא מקשרת את זה לבעיה וזה גם מוציא לה את החשק. מה עושים?? חבל שבגלל זה ניפרד אני באמת אוהב אותה והיא אותי אני בטוח שאפשר לשנות אפילו בקצת את המצב.

באמת בעיה- איך מתאמים חשקים

ניסתם שהיא תיזום וזה לא הלך- האם ניתן לקבוע שלפעמים היא תעשה לך טוב, אם לך יש חשק ולה אין ובמקביל אתה תעשה דברים עבורה? אולי היא רוצה רק מסאז' בגב? אולי רק חיבוק והיא "מפחדת" שצטרך "לשם" על זה במגע מיני מלא. חשק של אישה תלוי בהמון דברים מסביב שלבנים בד"כ לא מפריעים- מלחץ בעבודה, ביית לא מסודר, שערות על הרגליים, אי גילוח שלך ועוד מאות דברים יכולים להסיח דעתה ממין- נסה למצוא מה מפריע ונסה לסלק זאת. האם חברתך נוטלת גלולות? אולי גם זה מפריע? בקיצור- יש הרבה אפשריות : כדאי לפנות לטיפול זוגי סקסולוגי שיאפשר לכם לצאת מחוזקים ומאושרים יותר.

ועוד רעיון

אני מצטרפת להצעתו של דר' בן ציון להפגש עם סקסולוג מקצועי. הייתי רוצה רק להוסיף שיש אנשים (ולא רק בנות) שיחסי מין אינם מתמקדים אצלם במיטה בלבד. נסה להביע את אהבתך במשך כל היום. צלצל אליה להגיד לה כמה אתה אוהב אותה. נשק אותה, בלי לצפות שזה יוביל למיטה. לטף אותה לעיתים קרובות. קנה לה מתנות קטנות (ולא יקרות). כשאתם במיטה, אמור לה שאתה מבקש את קרבתה, בלי להגיע לחדירה. רק ליטופים ונשיקות. כלומר, הראה לה שאהבה אינה רק חדירה. אני מבטיחה לך הענות רבה יותר עם הזמן. ושתהנו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר