בעיות קנאה לאחר שלישיה עם אשתי וגבר נוסף

שלום רב, אני בן 40 ואשתי בת 35 נשואים 10 שנים עם ילדים,אנחנו בזוגיות טובה, יחסי מין טובים אך היא לא מצליחה אף פעם לגמור בחדירה. לפני מספר חודשים אשתי שאלה אותי אם אני אסכים שהיא תשכב עם גברים אחרים כי זו פנטזיה שלה כבר הרבה זמן. אני התלבטתי עם עצמי לגבי זה כמה זמן ובסוף החלטתי שאני אסכים בתנאי שאהיה שותף לזה בשלישיה. היא החלה לחפש באתרי הכרויות ומצאה בחור תוך זמן קצר. ברגע שהם החלו לדבר בצ'ט בטלפון התחלתי להרגיש חרדה, לחץ וקנאה. היא הראתה לי את כל תוכן השיחות ולא הסתירה ממני דבר אך ההרגשה לא עזבה אותי. כאשר נפגשנו עם הבחור משום מה הפסיקו לי החרדות והקנאה וממש נהניתי וההיתי מאד מגורה לראות אותה שוכבת איתו. לאחר שבועים נפגשנו שוב עם הבחור והיה שוב מאד מהנה. בסופו של מפגש יותר לא דיברנו איתו יותר. אבל מאז העניין הראשוני של הצ'ט אני כל הזמן מרגיש קנאה, וכל הזמן חושד באשתי שהיא מנהלת שיחות, למרות שאני סומך עליה, אני לא מצליח להוריד ממני את הרגשת הקנאה, מה עלי לעשות?

מציע לך ללכת לפסיכולוג לטיפול. דברים כאלה לא נפתרים מאילהם. אם אשתך תצטרף לטיפול זה עוד יותר טוב אך גם אם היא לא תצטרף לך אתה לטיפול. 

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר