חוסר זיקפה

חוסר זיקפה

אני בן 29 לוקח ביום תרופות 40 מיל' רסיטל, 3 מיל' ריספונד ו- 100 מיל' רידזין. את הרידזין התחלתי ליטול לפני כ- 8 חודשים. הפעם האחרונה שהייתה לי זיקפה מלאה כמו בעבר הייתה לפני כחודשיים. מאז כמעט ואין לי זיקפה באוננות או בפורנו וגם אם יש אז איבר המין שלי   לא ממש קשה. בסקס האחרון שלי, שהתרחש לפני כחצי שנה האיבר נפל אבל אחרי 10 דקות, ובאחד ממעשי הסקס שלפני כן ( ולפני שהתחלתי ליטול רידזין )לקח לי קצת זמן להגיע לזיקפה . האם הרידזין פגע לי ביכולת שלי לייצר זיקפה, ובעצם גם הרסיטל והריספונד " אשמים " במצב ? 

הפסיכיאטר שלי בינתיים אמר לי להמשיך עם כל הכדורים ובאותו המינון.  אולי בכלל אין לי בעיה של זיקפה כי לא בדקתי את השפעת המצב החדש של התרופות על איך שאני מתפקד כשאני בסקס עם אישה ובעצם אין לי בעייה בזיקפה ?! מה אני אמור לעשות כדי למנוע בושה בסקס עתידי עם בחורה של היעדר זיקפה אפשרי? בינתיים הסקסולוג שלי אמר לי שאסור לי ליטול שום תרופה לייצור זיקפה ואפילו לא תחליפים טבעיים ללא מרשם רופא כי אני לא יודע איך זה מסתדר עם הכדורים הפסיכיאטריים שאני לוקח. מה לעשות ?  

ושאלה לידע כללי - האם יש מקרים ברפואה שויאגרה לא הצליחה לגרום ליצירת זיקפה ואז ממש חייבים לעבור ניתוח בשביל שתהייה זיקפה

המצב שאתה מתאר מחייב התיעצות ספציפית עם פסיכיאטר ואורולוג ורצוי שישתפו פעולה האחד עם השני על מנת למצוא עבורך את הפתרון שיאפשר איכות חיים טובה מבחינה נפשית ומבחינה מינית. 

שלומלום


מייל  shlomloms@walla.com 


 

מנהל הפורום
10,000+

שלום יקירי

מה שלומך?
 
האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
  מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

שלום יקירי

מה שלומך?

האם קיבלת את הבקשה שלי אני מאוד מעוניין בך לאחר קריאת ההודעה שלך?
מחכה לשמוע ממך בדוא"ל on, יקר

preciousbaby4322@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר